konec (0:0)

01.02.2017, 21:00 • Stadio Olimpico, Řím • Čtvrtfinále • Martin Švejkar

Tipsport: 1.16 7.3 14.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (23:05:42)
AS Řím nakonec poráží Cesenu 2:1 a postupuje do semifinále Coppa Italia, v němž změří síly s městským rivalem Laziem! Už už se zdálo, že Cesena dotáhne zápas do prodloužení, ale v poslední minutě nastavení rozhodčí odpískal spornou penaltu ve prospěch AS a Francesco Totti se z pokutového kopu nemýlil.

90+8

90+7

90+7. Francesco TOTTI - 2:1

90+7

AS Řím právě vstřelil branku!
Penaltu si vzal na starost FRANCESCO TOTTI, na jehož střelu si sice Aligardi sáhl, ale míč nedokázal vyrazit mimo bránu.

90+5

90+5. Aligardiho se při výběhu srazil se Strootmanem.

90+5

Centrovaný míč našel před bránou volného Strootmana, který se následně srazil s brankářem Aligardim a rozhodčí nařizuje penaltu pro AS!

90+5

Brankář Aligardi se marně natahoval po centrovaném míči, ale naštěstí pro hosty se balón nedostal k nikomu z domácích.

90+4

Emerson posouval míč z levé strany před bránu, ale tam byla hned trojice bránících hráčů.

90+4

Obrana AS si však se situací poradila a Římané mohou rozehrávat od své šestnáctky.

90+3

Hosté budou nyní dokonce zahrávat rohový kop, takže se mohou pokusit o šokující úder v závěru zápasu.

90+3

Cesena získala autové vhazování u šestnáctky domácího týmu.

90+2

Manolas na polovině hřiště zajel zezadu do Cocca, za což musel vidět žlutou kartu.

90+1

Nakonec se nastavuje pět minut, takže Římané mají ještě poměrně dost času na to, aby se vyhnuli prodloužení.

90

Kone si teď chvíli poležel na hranici vlastní šestnáctky a rozhodčí dává najevo, že situaci zohlední v délce nastaveného času.

90

Totti posouval míč ve vápně na Džeka, který se málem dostal do zakončení, ale na poslední chvíli mu míč ukopl bránící hráč.

89

Jenže AS dobře napadá a už je opět v útoku.

89

Džeko se prezentuje hodně nepřesnou přihrávkou, která končí na kopačce hostujícího hráče. Cesena se teď bude snažit podržet balón.

87

Paredes přenechal míč před šestnáctkou Tottimu, který následně trefil jen bránícího hráče před sebou.

86

Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Rodriguez, přichází Panico.

84

Domácí kombinovali na polovině hřiště až v přílišném poklidu, když v tom se Ceseně podařilo narušit jejich rozehrávku a dopředu rázem uháněl s míčem Rodriguez. Ten byl však dostižen Rudigerem, kterého ze zoufalosti podrazil a za útočný faul dostává žlutou kartu.

82

Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází El Shaarawy, přichází Emerson.

81

Začíná poslední desetiminutovka základní hrací doby a pokud se nedočkáme branky, přijde na řadu prodloužení.

79

Hosté teď pokazili rozehrávku, což mohl potrestat Strootman, který byl v podstatě sám před bránou, jenže nejspíš si toho nebyl vědom a místo snahy o zakončení poslal míč na obsazeného spoluhráče.

77

77. Totti protáhl brankáře střelou z přímého kopu.

77

Spoluhráč Tottimu posunul balón a domácí kapitán poslal na bránu jedovatou střelu, která mířila k tyči, ale Aligardi se hezky natáhl a vyrazil míč do zámezí.

76

Francesco Totti se na útočné polovině chystá rozehrát volný přímý kop.

74

74. Luca GARRITANO - 1:1

74

Cesena právě vstřelila branku!
Cesena srovnává po chybě domácího gólmana! Alisson šel vyboxovat centrovaný míč, ale nerozuměl si s Manolasem, přes něhož přepadl. Balón navíc vyrazil přímo k LUCU GARRITANOVI, který okamžitě poslal míč do odkryté brány.

73

Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Ciano, přichází Cocco.

70

Garritano si chtěl ve vápně dojít pro penaltu a po kontaktu s Manolasem se poroučel k zemi, jenže si vysloužil jen žlutou kartu za nafilmovaný pád.

68

68. Edin DŽEKO - 1:0

68

EDIN DŽEKO prolamuje střeleckou smůlu a posílá AS do vedení! Nainggolan našel kolmou přihrávkou El Shaarawyho, který ve vápně posunul míč doprava právě na Džeka, a ten před odkrytou bránou nezaváhal.

65

65. Edin Džeko trefil v obrovské šanci jen brankáře Aligardiho.

65

Další velká šance bosenského útočníka! Džeko tentokrát zakončoval ve skluzu a bránu těsně míjí.

63

Džeko dostal skvělý pas za obranu a sám před bránou si zpracoval míč hrudí, jenže pak poslal míč jen do brankáře!

62

Cesena se dostala s míčem do vápna AS. Domácí obrana pak sice trochu zmatkovala, ale soupeře nakonec nepustila do zakončení.

60

60. Edin Džeko těsně míjí bránu.

60

Džeko si na pravé straně zasekl balón a namířil si to do vápna, v němž si našel střeleckou pozici a jeho rána prolétla jen těsně vedle vzdálenější tyče!

58

AS je aktivnější než v závěru prvního poločasu, ale teď to jeden z domácích hráčů přehnal s důrazem a po útočném faulu rozehrává Cesena.

57

Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Laribi, přichází Garritano.

54

54. Nainggolanova střela prověřila Aligardiho.

54

Nainggolan vystřelil z dálky a jeho přízemní rána mířila dobře k tyči, ale Aligardi míč vyrazil před sebe. Naštěstí pro Cesenu se nikdo z domácích nedostal k dorážce.

53

Totti zkusil vypálit tvrdě po zemi, jenže trefil jen připravenou zeď, která nepustila míč za sebe.

52

Totti bude rozehrávat přímý kop ze zajímavé pozice, z níž už se může pokusit o přímou střelu.

49

Totti našel dobrou přihrávkou El Shaarawyho, ale ten se nakonec do zakončení neprodral.

48

Manolas nepustil míč k nabíhajícímu Cianovi a hlavou poslal malou domů Alissonovi, který okamžitě rozehrává po zemi na Nainggolana.

46

Alisson rozehrál hodně mizerně a nabídl šanci soupeři, ale Paredes naštěstí pro domácí zablokoval střelecký pokus Ceseny.

46

Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Juan Jesus, přichází Nainggolan.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 22:04.
První půle branku nepřinesla. Míč měli častěji na svých kopačkách domácí hráči, ale po dobrém úvodu zápasu se jejich převaha trochu vytratila a nebezpečnější byli hosté, kteří hrozí z přímočarých útoků. AS bude muset hrát ve druhém poločase méně profesorsky, jinak ho mohou čekat nepříjemné komplikace v cestě za postupem přes druholigového soupeře.

45+2

45+1

Domácí drží míč na útočné polovině a snaží se ještě před přestávkou vymyslet něco nebezpečného.

45

První poločas bude nastaven o dvě minuty.

44

Žlutou kartu dostává Laribi (AC Cesena).

42

AS hraje příliš profesorsky a ze své převahy v držení míče zatím moc netěží. Míč má přitom na svých kopačkách 60% dosavadní hrací doby.

41

Kdo by to byl čekal, že více nebezpečných situací bude mít v prvním poločase na svědomí útok hostujícího týmu. Cesena teď dobře brání a nepouští Římany ke své bráně.

39

39. Manolas neuhlídal Rodrigueze a vše musel zachraňovat brankář Alisson.

39

Manolas teď hodně zaváhal při bránění Rodrigueze, který se dostal přes řeckého beka dostal k dlouhému balónu a rázem měl před sebou jen Alissona, který však dobře vyběhl a předvedl důležitý zákrok.

37

Domácí se snaží zklidnit hru a držet míč daleko od své brány. AS by si rádo vytvořilo podobnou převahu, jakou mělo v úvodu zápasu.

35

Další špatný balón od Tottiho končí v zámezí. Kapitán AS se v úvodu zápasu blýskl několika krásnými přihrávkami, ale teď dvakrát za sebou selhal a nevěřícně kroutí hlavou.

32

Francesco Totti teď dokázal, že i mistr tesař se někdy utne. Hrající legenda domácího týmu poslala do šestnáctky Ceseny hodně mizerný centr, který končí v zámezí.

30

Půlhodina hry je za námi a Cesena o sobě postupně začala dávat vědět! Hosté zjistili, že si mohou dovolit útočné choutky a chvílemi teď AS dokonce přehrávají.

28

28. Rodriguezova hlavička mířila pod břevno, ale Alisson vyrazil míč nad bránu.

28

Další šance Ceseny! Na centr z levé strany si naskočil ve vápně Rodriguez, jehož hlavičkový pokus musel Alisson vyrazit nad břevno.

26

26. Peres našel z pravé strany Džeka, který přestřeluje.

26

Na druhé straně o sobě dal poprvé vědět Džeko, který dostal před bránu přihrávku od Perese, ale z první poslal míč jen nad horní tyč.

24

24. Hostující Kone trefil z těžké pozice tyč domácí brány.

24

Na dlouhý centr do vápna si naběhl Kone, který v úhlu dokázal zakončit z voleje a trefil tyč domácí brány!

22

Jeden z hráčů Ceseny se sice dostal k hlavičce, jenže míč spíše jen přihrál do náruče Alissona.

21

Domácí odvrátili rohový kop Ceseny, ale hosté budou opět rozehrávat od rohového praporku.

19

Aktivní El Shaarawy vyhrál souboj s bránícím hráčem a tísněný zvládl vystřelit halfvolejem, jenže míč poslal jen vysoko nad bránu.

18

Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Diego Perotti, přichází Edin Džeko.

18

Perotti nakonec odchází po svých, ale na trávník se nevrátí! AS chystá již v 18. minutě první střídání.

17

Perotti si chvíli poležel na trávníku a bude ošetřován za postranní čárou. Těžko říct, zda se vrátí do hry.

15

Hosté se dostali až do šestnáctky AS, kde míč chvíli nebezpečně poskakoval, ale Manolas nakonec posílá balón pryč z velkého vápna.

14

Odražený míč se dostal k Manolasovi, který před šestnáctkou zkusil vystřelit z otočky, ale bránu minul.

13

Nejvíce jsou zatím vidět El Shaarawy a Totti. Druhý jmenovaný teď získal pro AS rohový kop.

11

Na hřišti je k vidění očekávaný obrázek. Římané drží míč častěji na svých kopačkách a jsou aktivnějším týmem, zatímco Cesena se soustředí na obranu a snaží se chodit do rychlých brejků.

9

Zdálo se, že El Shaarawy nedostihne vysoký míč za obranu, jenže brankář při výběhu znejistěl a El Shaarawy se nakonec dostal do zakončení. V těžké pozici však na Aligardiho nevyzrál.

7

Mário Rui před šestnáctkou dobře zakombinoval s Tottim a poté hledal kolmicí El Shaarawyho, jenže ten na míč nedosáhl.

7

Kone hledal na pravé straně Balzana, ale jeho nepřesná přihrávka končí v autu.

6

Po Manolasově faulu budou na útočné polovině rozehrávat hosté.

4

Domácí obrana zastavila krátký útočný výlet Ceseny a míč je opět v držení AS, které v poklidu kombinuje ve středu hřiště.

2

Totti hledal chytrou přihrávkou z první nabíhajícího El Shaarawyho, který se mezi dvěma bránícími hráči málem dostal do úniku, ale nakonec byl zastaven Rigionem.

1

AS Řím: Alisson – Rudiger, Manolas, Juan Jesus – Bruno Peres, Paredes, Strootman, Mário Rui – El Shaarawy, Perotti – Totti.
Náhradníci: Szczesny, Lobont – De Rossi, Džeko, Fazio, Nainggolan, Emerson, Gerson, Vermaelen.

AC Cesena: Aligardi – Perticone, Rigione, Ligi – Balzano, Kone, Vitale, Laribi, Renzetti – Ciano, Rodriguez.
Náhradníci: Bardini – Cocco, Di Roberto, Garritano, Gasperi, Panico, Pompei, Setola, Schiavone.

Rozhodčí: F. Maresca.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Ve čtvrtfinále Coppa Italia přivítá favorizovaný AS Řím na svém stadionu druholigovou Cesenu. Zatímco tým z hlavního města Itálie vstoupil do soutěže až v osmifinále a k cestě mezi nejlepší osmičku mu stačila jediná výhra, Cesena musela postupně přejít přes čtyři soupeře, z nichž poslední dva byli z první ligy! Aktuálně devatenáctý tým Serie B navíc získal cenné skalpy prvoligových soků na jejich stadionech. Cesena nejprve zvítězila po prodloužení v Empoli a v osmifinále zvítězila 2:1 na hřišti Sassuola. Postará se druholigový outsider o prvotřídní senzaci a uspěje i na půdě římského AS?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.