Extraliga staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Energie Karlovy Vary

2:3

konec (0:0, 0:1, 2:2)

28.01.2017, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 12. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

59:40

Tresty jsou rozdány následovně. Za hosty obdržel 2+10 minut gólman Adam Beran za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Jakub Ptáček. Dvě minuty za hrubost pak dostávají domácí Slavomír Kadleček a hostující Jakub Habr.

Na vyloučení: 4-7.
Vyšší tresty: 0-1.

49:45

Dukla to může zkusit znovu, dvě minuty totiž dostává Jakub Habr za zbytečné podražení v útočném pásmu.

Na vyloučení: 3-5.

47:27

Michal Maydl míří dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát je potrestán dvěma minutami za hákování.

Na vyloučení: 3-4.

37:59

Energie se na chvíli usadila před Šťastným a unavená domácí pětice, která to měla dále na střídačku, se dopustila faulu. Dvě minuty za nedovolený zákrok kolenem jede odpykat Petr Veleba.

Na vyloučení: 3-3.

28:14

Tentokrát to zkoušeli jihlavští hokejisté další akcí, ve které měl prsty znovu Daňhel s Najmanem. Proti prvnímu jmenovanému vyjel z branky Adam Berana podrazil jej. Na trestnou lavici jde odpykat jeho trest jeden z karlovarských hráčů v poli.

Na vyloučení: 2-3.

09:27

Přesilovku pět na tři uvidíme také v podání Dukly. Bude dlouhá přesně 64 sekund, jelikož při napadání ve středním pásmu se provinil podražením kapitán Jan Bečka.

Na vyloučení: 2-2.

08:31

Do oslabení půjdou také Varští. Nahození měl Šťastný bezpečně ve své moci, když se po něm ještě zkusil ohnat Michal Maydl a dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 2-1.

06:15

Tohle je pro Duklu hodně nepříjemné, bude totiž hrát 1:32 minuty dlouhé oslabení pět na tři, protože Josef Vrátný za brankou podrazil soupeře v souboji o puk.

Na vyloučení: 2-0.

05:47

První vyloučení zápasu. Adam Najman jde ven na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-0.

2:3

Branky a nahrávky: 59. Vala (Kadleček), 59. Najman (Veleba) – 39. Holub (Tlačil, Bečka), 45. Přibyl (Ptáček, Petrov), 52. Bečka (Holub)

HC Dukla Jihlava: D. Šťastný (Chaloupek) – Havelka, Vrátný, Musil, Veleba, Marek – Strnad, Kadleček, Vala – Brož, Najman, Daňhel – Zadražil, Juda, Úlovec. Trenér: Štěpán Moravec

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Kašpar) – Přibyl, Kořán, Kala, Zavřel, Cankov, Štaif, Tureček – Habr, Bečka, Tlačil – Holub, Halberštát, Hudečka – Maydl, P. Šťastný, Petrov – Fečo, Ptáček. Trenér: Václav Eišmann

Rozhodčí: Pilný – Vepřovský, Krejčí

05:47 JIH 2 Najman, hákování
06:15 JIH 2 Vrátný, podražení
08:31 KVA 2 Maydl, sekání
09:27 KVA 2 Bečka, podražení
28:14 KVA 2 Beran, podražení