9:3

konec (4:3, 1:0, 4:0)

28.01.2017, 16:00 • Svijanská Aréna • 38. kolo • Jonáš Majtyka

Tipsport: 2.42 4.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tygři si připisují tři body poté, co nadělili Kometě devět branek. Zlom přišel ve druhém dějství, kdy Kometa nevyužila několik slibných šancí a Tygři se dostali do dvoubrankového vedení, které už si nenechali vzít. (18:22:22)

59:18

Obě mužstva jsou kompletní.

58:50

Liberec právě vstřelil branku!
Nakonec ale ještě zvyšují své vedení. Ve skrumáži před Holíkem se nejlépe zorientoval JIŘÍ PRŮŽEK, který zvyšuje na 9:3.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty zápasu. Severočeši hrají přesilovku uvolněně a už se nikam neženou.

57:43

Tygři si zahrají přesilovku čtyři na tři. Za vysokou hůl byl vyloučen Adam Gajarský (KOM).

57:15

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Havlát – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Janele – 2 min., vysoká hůl).

57:11

Jursa mohl jet sám na Holíka, jenže nezpracoval puk a následně jej předjel Furch. Rozhodčí tedy správně odpískal zakázané uvolnění.

56:20

Ani jeden tým už se nikam nežene. Zápas už se jen dohrává.

55:20

Po dlouhé době byla k vidění nějaká kloudná akce. Čejka si najel do útočné třetiny a střelou zápěstím prověřil Poláška. Ten jeho pokus ukryl do své lapačky.

53:02

Kompletní jsou už i Bílí Tygři.

52:37

51:02

Zápas pokračuje, hraje se se čtyřmi hráči na obou stranách.

51:02

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Turek – 2 min., vysoká hůl).

51:02

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Kačírek – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Mlynář – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).

51:02

Liberec nejdříve vstřelil branku, bylo to ovšem až po odpískání. Následně Mlynář s Kačírkem shodili rukavice, než se ale stihli poprat, roztrhl je hlavní rozhodčí.

50:33

Vojtěch Střondala tvrdě atakoval Jeníka a obdržel za to dvě minuty.

48:18

Kometa si vyžádala oddechový čas.

9:3

Branky a nahrávky: 5. Janele (Jursa, Kačírek), 11. Jursa, 17. Burda (Starosta, Jeník), 20. Janele (Turek), 31. Janele (Jeník), 47. Chlum (Jeník), 48. Nezbeda (Wiencek), 49. Korecký (Jeník, Průžek), 59. Průžek – 6. Čejka (Furch, Hasoň), 12. Horký (Havlát, Mlynář), 19. Mlynář (Zábranský, Horký)

Bílí Tygři Liberec: Polášek (Žajdlík) – Turek, Klinger (C), Benák, Kunst, Korecký, Starosta – Janele, Přůžek, Vlach, Rubeš, Wiencek, Jeník, Nezbeda, Jursa, Kačírek, Burda, Chlum, Kadlec

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Slabý, Furch, Sedláček, Zábranský, Jeřábek, Kowalczyk – Havlát, Svoboda, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Horký (C), Mlynář, Stršondala, Jajcay

Rozhodčí: Wagner – Kajínek, Bosák

04:30 LIB 1:0 Janele (Jursa, Kačírek)
05:58 KOM 1:1 Čejka (Furch, Hasoň)
07:44 KOM 2 Zábranský, pád pod nohy
10:17 LIB 2:1 Jursa
10:27 LIB 2 Kunst, nedovolené bránění