konec (0:2, 1:0, 0:0)

28.01.2017, 16:00 • Kooperativa hala • Gabriela Juříková

Děkuji za pozornost a někdy opět na počtenou.

Krásný zbytek večera z Kooperativy haly! (18:11:42)
Třetí třetina přinesla bojovný hokej, ale gólově se žádný tým neprosadil. Šumperk potvrdil roli favorita a své vedení z druhé třetiny si pohlídal. Emotivní záležitostí bylo neuznání gólu Porubě, ale na ledě je pánem rozhodčí a tuto skutečnost, že Poruba doma podlehla Drakům 1:2, již nic nezmění.

59:50

Husák chrání jednobrankové manko, když se staví do cesty střely Žižlavského. Puk do brány ale nedoklouzal.

59:28

Nahození Aleše Moravce do útočné třetiny končí na pravé tyči porubské brány.

58:54

Domácí nastupují do akce bez brankáře.

58:54

Oddechový čas pro domácí.

58:54

V závěru třetí třetiny domácí zvedli obrátky a odstřelují šumperskou bránu.

58:01

Střela Gajdoše skákala Kašparovi v lapačce, nakonec kotouč zkrotil a přerušil hru.

57:45

57:40

Anlauf nastřelil tyč.

56:30

Vogel se dostal do úniku. Mokrý střelu vyrazil před sebe a ještě stačil kotouč poslat dále od brány hokejkou.

55:45

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Vintr – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Havlík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Moravec Z. – 2 min., hrubost).
Poruba má tedy klasickou přesilovku 5/4.

55:31

RT TORAX Poruba dopravila kotouč za brankovou čáru, ale po konzultaci rozhodčích mezi sebou nebyla branka uznána pro dosažení vysokou holí.

55:16

Pořád se hraje před Mokrým. Domácí obrana je jako skála a už se taky chytá iniciativy a s pukem na holích odjíždí před Kašpara.

53:53

Žižlavský byl blízko blizoučko třetímu šumperskému gólu. Mokrý na poslední chvíli vymrštil beton směrem k levé tyči a kotouč zastavil včas.

53:25

Porubě je odpískán úmyslný ofsajd.

52:35

Mokrý lapil ze vzduchu letící kotouč. Horký si jel ještě pro dorážku, ale neměl šanci. Porubský gólman připouští vhazování po své pravici.

1:2

Branky a nahrávky: 31. Stodůlka (Gajdoš, Kotásek) – 2. Kaplan (Mácha), 4. Kaplan (Vintr)

HC RT TORAX Poruba: Mokrý (Morys) – Gajdoš, Havlík, Husák, Pitucha, Pavlík – Kotásek, Bořuta, Stodůlka – Anlauf, Häring, Becher – Fabianczyk, Krátký, Bonaitti

HK Mladí Draci Šumperk: Kašpar – Štrbík, Cekr, Blaháček – Hepnar, Urban, Kesler, Drlík, Vogel, Horký, Kaplan, Scheuter, Žižlavský, Kašpar, Mácha, Plhal, Vintr, Moravec A., Moravec Z.

Rozhodčí: Cabák – Tkáč, Carbol

01:22 MDS 0:1 Kaplan (Mácha)
03:52 MDS 0:2 Kaplan (Vintr)
12:26 MDS 2 Mácha, podražení
15:03 POM 2 Kotásek, hákování
22:01 POM 2 lavice, příliš mnoho hráčů