konec (0:3, 1:0, 1:1)

28.01.2017, 17:07 • ZS Kolín • 30. kolo • Milan Sochor (@minusochor)

Tipsport: 2.4 4.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s vámi loučím, to je dnes ode mne ze zimního stadionu v Kolíně vše. Přeji vám hezký zbytek víkendu a u dalších onlajnů se s vámi těším na počtenou. (19:32:52)
Ve třetí třetině se se domácí snažili o vyrovnání, ke kterému se přiblížili v závěru po snížení Tomáše Pipka. Následně zkusili hru bez brankáře se šesti bruslaři v poli, po chybě Hanzla ale sebral kotouč David Michálek a gólem do prázdné brány potvrdil vítězství Havlíčkova Brodu.

59:57

Kolínští se ještě snaží útočit, sami už ale dobře vědí, že dnes body nezískají. Po nepřesné rozehrávce Havlíčkova Brodu se zřejmě naposledy přerušuje kvůli zakázanému uvolnění.

59:19

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Jan Hanzl na modré čáře promáchl, čehož využil DAVID MICHÁLEK, který mu sebral kotouč, přebruslil střední pásmo a od modré čáry trefil prázdnou bránu Kolína! Bez asistence.

59:03

Po Novákově zákroku se přerušuje a Vladislav Koutský míří na střídačku, Kolín bude hrát v šesti!

58:35

A hned z protiútoku to zavánělo gólem na druhé straně, puk se povaloval jen kousek od tyče, hostujíc obrana jej na poslední chvíli odpálila!

58:12

Petr Kuchta ujel do úniku, zadovkou ještě našel Miroslava Třetinu, jeho střelu lvím skokem zastavil Vladislav Koutský!

57:34

Domácí si berou oddechový čas a budou se hnát za vyrovnáním!

57:34

Kozlové právě vstřelili branku!
Domácí se přeci jen dočkali snížení z úplně nenápadné akce! TOMÁŠ PIPEK sebral puk za bránou, vybruslil k mantinelu a střelou z ostrého úhlu překvapil Nováka, který měl zřejmě zakrytý výhled! Asistence: Jiří Kadlec starší a Martin Krajňák.

56:52

Kozlové jsou zpátky v útoku, al chybí jim střelba. Pokus Morkese z pravé strany byl pouze propagační a Novák jej betonem v klidu vyrazil.

56:12

Hosté pláchli do přečíslení 3 na 2, Miroslav Třetina z levé strany přihrál přes brankoviště na Petra Kuchtu, toho ale Koutský vychytal.

55:41

Kolín se usadil v pásmu Havlíčkova Brodu a zatlačil ho před jejich bránou, ke střele se ale nedostal.

55:15

Po souboji s Patrikem Přidalem zůstal na ledě ležet jeden z domácích beků souboj byl ale podle všeho čistý.

55:06

Po útoku domácích z pravé strany zůstal puk na zadní síťce Novákovy svatyně a hra se přerušuje.

54:39

Zkušený Jiří Kadlec starší zavezl puk do pásma po ose hřiště, pak rozehrál doleva na Tomáše Pipka, jeho rána od mantinelu byla ale výrazně nepřesná.

54:14

Tomáš Semrád hledal u pravého hrazení Davida Michálka, ten byl ale v péči kolínského obránce a v tísni protečoval kotouč jenom na tribunu.

53:48

Fanoušci hnali dopředu Luboše Kozáka, k němu se ale včas vrátil hostující bek a čistým hitem jej poslal k ledu.

53:06

Hra je teď troško jednotvárná. Kozlové se snaží založit útočnou akci, kterou hosté odvrátí ve středním pásmu nebo kousek za obrannou modrou.

52:39

Domácí se na pravém křídle hnali dopředu, za modrou čarou ale puk ztratili a mohou to zkoušet znovu od začátku.

52:08

Filip Navrátil po vítězné buly pálil od levého mantinelu, jeho dělovka vyprášila pouze koutského betony.

51:50

Havlíčkův Brod dobře zavírá střední pásmo. Domácí se jej snaží překonat dlouhou přihrávkou, ta ale skončila zakázaným uvolněním.

Dnešní utkání sleduje 883 diváků.

51:13

S pukem stále hrají domácí, teď jim ale nevyšla rozehrávka a puk doputoval jenom na zakázané uvolnění.

50:48

Hosté se nikam neženou, jsou to Kozlové, kteří potřebují vstřelit branku.

50:09

Michal Semrád si může oddychnout, jeho spoluhráči zvládli oslabení dobře.

49:39

Stále stejná písnička. Kolín zaveze puk do útočného pásma, po pár přihrávkách přijde o kotouč a může začínat znovu.

49:17

hosté se úspěšně brání, kotouč se znovu válí za bránou Vladislava Koutského.

48:54

Domácí znovu přišli o kotouč, Novák zatím nemusel zasahovat.

48:22

Domácí chvíli dokázali kombinovat, pak se k puku ale dostali hosté a osvobodili se.

48:09

Hosté se budou bránit ve čtyřech, teď mají Kozlové skvělou příležitost ke snížení. Michal Semrád (HBR) jde na trestnou lavici za držení protihráče.

47:57

Voženílek puk na bránu od modré nedostal, následně přišla ještě střela z pravé strany, kterou Novák kryje.

47:40

Trenér Roman Kaňkovský reaguje na situaci oddechovým časem, aby si jeho svěřenci trochu vydechli a nabrali alespoň špetku čerstvých sil.

47:40

Kolín teď svého soupeře tlačí a Novák si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat. Havlíčkův Brod znovu vyhazuje jenom na zakázané uvolnění.

46:39

Bruslaři po nebezpečné příležitosti Kozlů odpálili kotouč jenom na zakázané uvolnění.

46:31

Jiří Kadlec starší byl mezi kruhy a bekhendem zametal vyražený kotouč do odkryté části klece, Čeněk Novák ale dokázal natáhnout beton a puk zastavit!

45:42

Jenže pak se nevedli dobře při rozehrávce a po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po pravici Vladislava Koutského.

45:32

David Michálek z pravé strany chytře prudkým pukem o zadní mantinel přihrál Luboši Voříškovi, k němu se sjeli ale domácí obránci a puk mu sebrali.

44:59

David Vala se ujal volného kotouče ve středním pásmu, přejel modrou čáru a zkusil vystřelit přes obránce, ten ale jeho pokus zablokoval. Odražený kotouč od zadního hrazení schoval pod lapačku Koutský.

44:37

Jakub Semirád s Josefem Malým se tlačili před brankoviště, Čeněk Novák jim ale kotouč sebral a ukryl pod lapačku.

43:35

Také Březina může na led, už se hraje zase klasicky v pěti proti pěti.

43:15

Duben opouští trestnou lavici, hosté jsou kompletní.

43:10

Marek Voženílek nahazoval puk od mantinelu, kotouče se ale nikdo nedotkl a ten narazil jen do zadního hrazení.

42:18

Miroslav Třetina zavezl puk do pásma a přesným pasem našel Tomáše Semráda, jenž se opřel do puku, Koutský ho ale udržel lapačkou na rameni.

41:35

Početní výhoda domácích neměla dlouhého trvání, Marek Březina (KOL) je potrestán za podražení.

41:15

Havlíčkův Brod jde do čtyř, Miroslav Duben (HBR) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

40:47

Marek Voženílek zavezl puk do pásma po pravé straně a z kruhu vypálil, Čeněk Novák jeho pokus neudržel, ale kotouč sebrala hostující obrana.

40:01

Ve druhém dějství se hra vyrovnala. Šance byly k vidění na obou stranách, ujala se ale jenom jediná z nich. Po přihrávce Ondřeje Panny se před bránou prosadil kapitán Kozlů Josef Malý a vykřesal domácím naději na bodový zisk. Jestli se Kolín dostane na dostřel, zjistíme ve třetí třetině, která začne přibližně v 18:54.

40:00

39:40

David Michálek nabral rychlost ve středním pásmu a dobruslil si až pro střelu z kraje pravého kruhu, tu ovšem Koutský zneškodnil.

39:13

Dominik Zumr si svůj trest odpykal a domácí jsou kompletní.

38:50

Kotouč se od hostujících holí odrazil do ochranné sítě, vhazovat se proto bude ve středním pásmu.

38:25

tato přesilová hra se Havlíčkovu Brodu příliš nedaří, hostů musí začínat znovu od své brány.

37:45

Hosté se dostali do rohu, kde je Kozlové odzbrojili a Semirád mohl vyvézt kotouč až do pásma Bruslařů.

37:13

Dominik Zumr (KOL) fauloval kolenem a Bruslaři budou hrát v početní výhodě.

37:05

Tomáš Pipek se natlačil před bránu z levé strany, jeho střela ale mířila jenom do připraveného Nováka.

36:16

Patrik Přidal je zpátky ve hře, už i hosté hrají v plném počtu.

36:01

Domácí kombinují v útočném pásmu, zatím se ale nedostali ke střele.

35:45

Jakub Semirád je na ledě a domácím začíná zkrácená přesilová hra.

35:29

Ondřej Panna dostal přihrávku na levou stanu, odkud vyslal jedovatou střelu zápěstím, ta ale těsně minula vzdálenější tyč.

35:02

Novák kryje střelu Kolína z mezikruží.

34:37

Miroslav Třetina zavezl puk do pásma po pravé straně, zastavil se a počkal na z druhé vlny najíždějícího Tomáše Semráda, jehož střelu vytěsnil Koutský vyrážečkou.

34:16

Patrik Přidal (HBR) si počínal až příliš důrazně a sudí jej vykazuje na trestnou lavici za sekání.

34:16

Bruslaři vyhráli buly a tvrdě se tlačili před bránu, ta nakonec vypadla ze svého postavení a hra je přerušena.

33:45

Kozlové se budou bránit ve čtyřech, Jakub Semirád (KOL) je vyloučen za podražení.

33:28

Bruslaři se dál tlačili do brány a nahrnuli puk do brankoviště, kde se ho zpod lapačky Koutského snažil vyšťourat Lacina, to už byla ale hra přerušena.

33:11

Jakub Lacina se vydal na útočný výlet a z ostrého úhlu mířil do horního rohu, tam bylo ale připravené rameno Vladislava Koutského.

32:49

Kozlové zavezli puk do útočného pásma a dlouho o něj bojovali za Novákovou bránou, nakonec puk ale získali hosté.

31:42

Tomáš Ludvík se dostal k volnému puku na okraji levého kruhu a hned ho vypálil na bránu, Vladislav Koutský předvedl efektní zákrok vyrážečkou a vytěsnil puk nad bránu.

30:57

Klínská obrana zastavila útočný výpad Havlíčkova Brodu, pak ale jenom kotouč odevzdala zpátky na hostující hole.

30:29

Domácí poprvé pokořili Nováka a dočkali se snížení. Ondřej Panna zavezl puk po levém křídle až do rohu, odkud poslal pas před brankoviště, kam si najel nikým nehlídaný JOSEF MALÝ, který jenom trkl do puku a usměrnil jej přesně nad gólmanovo rameno! Asistence: Ondřej Panna.

29:54

Tomáš Pipek dostal puk do jízdy na levé křídlo, přešel modrou čáru a vystřelil projektil z jeho hole ale postrádal přesnost.

29:10

Tomáš Chlubna vyhrál buly po zakázaném uvolnění domácích, po něm se ujal puku Tomáš Ludvík a hned ho posílal na bránu, Vladislav Koutský schoval puk pod lapačku.

28:59

Luboš Voříšek mohl jít do úniku, na poslední chvíli před ním odpálil kotouč Martin Barták.

28:35

Ondřej Panna najel do útočného po pravém křídle, před brankoviště ho obránce nepustil, tak alespoň vyslal bekhendový pokus, který Novák udržel v náruči.

28:02

Kuchta se sjel mezi kruhy pro přihrávku, domácí bek mu ale zakončení znemožnil.

27:38

Hosté nahodili puk do útočného pásma, ten ale zůstal zaklesnutý u mantinelu mezi bruslemi Přidala a Březiny, hra se přerušuje.

27:24

Petr Morkes byl pod tlakem před vlastní střídačkou, a tak jenom nahodil puk na bránu, který Novák v poklidu kryje.

26:49

Puk se po souboji dostal mimo hřiště, vhazovat se bude před útočnou modrou čarou Kolína.

26:24

Bruslaři se dostali do útočného pásma, necpu se ale do brány za každou cenu a spíše se snaží kontrolovat hru.

25:17

Jakub Semirád teď pálil z levé strany, Novák mu ale zmenšil střelecký úhel a střelu pokryl. Semirád ovšem sebral odražený kotouč a snažil se s ním obtočit kolem hostující klece, to se mu však nepodařilo.

24:34

Patrik Přidal zavezl kotouč za domácí svatyni, tam mu ale kotouč utekl. O něj ještě zabojoval Miroslav Třetina, nedokázal se ale odlepit od hrazení.

23:49

Aktivnější jsou teď domácí, Kolín si ale zatím nedokázal vypracovat nebezpečnější pozici.

23:16

Domácí rozehráli dlouhý puk ze svého pásma, ten ale za svojí klecí zastavuje Čeněk Novák.

22:24

Teď ovšem hostům nevyšla rozehrávka a píská se zakázané uvolnění.

21:31

Do hry naskakuje také Kryštof Kulhánek, Havlíčkův Brod hraje v plném počtu.

21:30

Čeněk Novák si počíná spolehlivě a krotí další střelecký pokus Kozlů.

21:15

Vala je na je na ledě a domácí se brání ve čtyřech.

21:06

Domácí stále hrají jenom proti trojici bránících hráčů Havlíčkova Brodu, Čeněk Novák zastavil střelu domácích z mezikruží.

20:39

Kozlové se po buly udrželi v pásmu a znovu vypálili z pravé strany, Novák byl opět úspěšný.

20:19

Bruslaři po vyhrané buly vyhodili kotouč za bránu Kolína, domácí se ovšem rychle dostali do pásma a po křížné přihrávce pálil z pravého kruhu Marek Březina, Čeněk Novák se ovšem stačil přesunou a puk zastavit ve své výstroji.

20:01

Do utkání vstoupil lépe Havlíčkův Brod a hned ve druhé minutě se po gólu Tomáše Ludvíka ujal vedení. Bruslaři pokračovali ve výborném výkonu, který korunovali dvěma trefami Miroslava Třetiny. V závěru se čím dál více ke slovu dostávali také Kozlové, v čemž jim pomohla dlouhá přesilová hra v pěti proti třem, která bude pokračovat i v druhé periodě. Ta začne přibližně v 18:03.

20:00

19:59

Kozlové ještě na poslední chvíli vnikli do útoku po levé straně a vyslali poslední střelu první třetiny, kterou Novák kryje.

19:47

Na vhazování byli úspěšnější hosté a okamžitě puk vyhodili do pásma Kolína.

19:31

Hosté by se teď bránili ve 2, kdyby to pravidla umožňovala. Na trestnou lavici se po krátké době vrací Kryštof Kulhánek (HBR), který se provinil podražením.

19:15

Jenže hosté znovu faulovali a zbytek třetiny budou dohrávat ve třech. Na trestnou lavici usedá David Vala (HBR) za sekání.

18:54

Novák ukryl puk do lapačky po střele domácích z levé strany.

18:44

Kulhánek se vrací na led, hosté se budou bránit ve čtyřech.

18:39

Bruslaři sebrali puk z buly a hned jej vyhodili ven z pásma.

18:31

Kozlové vyhráli buly a po krátké kombinaci vypálil z pravého kruhu Jakub Semirád, Čeněk Novák jeho střelu ukryl do náruče.

18:02

Josef Malý dorážel puk za Nováka, kterého přišel bránit Miroslav Duben (HBR). Počínal si ale nedovoleně a dostává trest za sekání.

17:44

Kolínští se v útočném pásmu neudrželi a musí začínat zase od vlastní brány.

17:13

Hosté sebrali puk a poslali jej přes všechny čáry až za kasu Vladislava Koutského.

16:44

Znovu se vylučuje, tentokrát na druhé straně. Kryštof Kulhánek (HBR) dostává menší trest za držení protihráče.

16:17

Na led se vrátil už také i Dominik Zumr, domácí hrají v plném počtu.

15:06

Hosté nabízenou výhodu využívají a odskakují svému soupeři na tříbrankový náskok. Vladislav Koutský střelu Tomáše Semráda od modré čáry vyrazil jenom před sebe a puk za jeho záda následně dorazil MIROSLAV TŘETINA! Asistence: Tomáš Semrád, Filip Navrátil.

14:37

Kolín překazil hostující kombinaci a dlouhým vyhozením se osvobozuje.

14:17

Havlíčkův Brod bude hrát dlouhou přesilovku 5 na 3, vyloučeni jsou Dominik Zumr (KOL) za faul loktem a Tomáš Pipek (KOL) za krosček.

14:17

A znovu. Kolínští se s tím vůbec nemažou a Tomáš Semrád schytal tvrdá úder na hlavu.

14:11

U mantinelu znovu zůstal po souboji ležet jeden z havlíčkobrodských hráčů, tentokrát je to Tomáš Chlubna, který míří a střídačku za pomoci svých spoluhráčů.

13:57

Ledovou plochu teď zasypala spousta plyšových postaviček, která poputuje na dětské oddělení v kolínské nemocnici. Krásné gesto od klubu i fanoušků.

13:57

Luboš Voříšek obkroužil domácí svatyni a už posílal puk před brankoviště, hra je ale přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

13:06

Až teď se Havlíčkův Brod dostal do lepší pozice, od modré čáry pálil Michal Semrád, ale puk zamířil těsně vedle tyče.

12:49

Hosté se drží v útočném pásmu. Posílají si puk ale jenom podél hrazení. Ani Michal Semrád kotouč na bránu nedostal.

12:03

Filip Navrátil získal puk po neúspěšném útok domácích, přebruslil celé hřiště a dostal se do zakončení z pravého kruhu, která Koutský vyrazil betony.

11:22

Jenže hosté dobře zavřeli střední pásmo a Kozlové přes něj neprošli. S pukem na holích tak hrají Bruslaři.

10:36

Marek Voženílek si při rozehrávce počíná velice ostražitě, dlouho čeká za svojí bránou a hledá ideální cestu pro přihrávku.

09:46

Hosté vedli útok opět po levé straně a z kruhu vyslali nebezpečnou střelu, kterou si Novák srazil pod sebe a měl plné ruce i nohy, aby puk udržel před brankovou čarou!

09:22

Jiří Kadlec mladší pronikal dopředu podél levého mantinelu, tam byl ale čistým hitem zastaven.

08:40

Petr Kuchta skáče zpátky na led, hosté se ubránili a hrají v plném počtu.

08:26

Luboš Kozák clonil před Čeňkem Novákem, hostující gólman ale střelu z vrcholku levého kruhu vyrazil.

08:03

Luboš Voříšek aktivně napadal hostující rozehrávku a ti se tak nemohou dostat dopředu.

07:36

Kozlové se neudrželi na puku v pásmu Bruslařů a musejí zakládat nový útok z vlastního pásma.

06:59

Bruslaři se rychle ujali kotouče a vyvezli jej až do pásma domácích.

06:40

Petr Kuchta (HBR) je vyloučen za držení hole a hosté se budou bránit ve čtyřech.

06:25

Tomáš Ludvík inkasoval tvrdý úder u mantinelu vedený do horní části těla a jen těžko se zvedá z ledu. Doufejme, že bude v pořádku.

05:02

Bruslaři ale pokračovali v akci. Jakub Lacina vyslal ránu od modré, sražený puk následně předložil Patrik Přidal kapitánu hostů MIROSLAVU TŘETINOVI, který se z pravého kruhu trefil přesně ke vzdálenější tyči Koutského svatyně! Asistence: Jakub Lacina a Patrik Přidal.

04:58

Patrik Přidal se dostal ke střele z pravé strany, obránce ale jeho pokus zablokoval.

04:25

Martin Krajňák zavezl puk do pásma, dostal ze za hostující klec, tam ho ale o puk obral Tomáš Semrád.

03:44

Jiří Kadlec starší sebral puk ve vlastním pásmu a vyrazil s ním dopředu, v středním pásmu ale o puk přišel. Do útoku mohli tak Bruslaři, ti byli ale zastaveni ofsajdem.

01:47

Petr Morkes na jedné straně v dobré pozici neproměnil a hosté vyrazili do protiútoku. Kryštof Kulhánek se agresivně natlačil před brankoviště, dostal se do kontaktu s domácím gólmanem a TOMÁŠ LUDVÍK pak pohodlně uklidil puk do odkryté části klece! Asistence: Kryštof Kulhánek.

00:58

Oba celky bojovaly o kotouč u hrazení v pásmu Kolína, puk nakonec získal David Kozlík a natlačil se před bránu, zakončit ale nedokázal.

00:15

Miroslav Třetina poslal puk obloučkem dopředu, za kterým spěchal Petr Kuchta, před ním puk ale přikryl Vladislav Koutský.

00:05

Hosté sebrali puk z buly, Tomáš Semrád ale nepřesnou rozehrávku posílá jenom na zakázané uvolnění.

00:01

SC Kolín: Koutský (Sejpal) – Kadlec st. "A", Hanzl, Voženílek, Skokan, Barták, Březina, Havelka – Malý "C", Semirád, Morkes "A", Zumr, Jelínek, Pipek, Krajňák, Panna, Kozák, Černý, Kadlec ml.

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – T. Semrád, M. Semrád, Duben "A", Lacina, Kulhánek, Vala – Přidal, Třetina "C", Voříšek, Kozlík, Michálek, Chlubna, Ludvík, Navrátil, Křížek, Kuchta, Beneš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

2:4

Branky a nahrávky: 31. Malý (Panna), 58. Pipek (Kadlec st., Krajňák) – 2. Ludvík (Kulhánek), 6. Třetina (Lacina, Přidal), 16. Třetina (T. Semrád, Navrátil), 60. Michálek

SC Marimex Kolín: Koutský (Sejpal) – Kadlec st. "A", Hanzl, Voženílek, Skokan, Barták, Březina, Havelka – Malý "C", Semirád, Morkes "A", Zumr, Jelínek, Pipek, Krajňák, Panna, Kozák, Černý, Kadlec ml.

Rozhodčí: Patrik Vokřál – Radek Špringl, Michal Tasch