Maxa liga

AZ Havířov – SK Trhači Kadaň

2:5

konec (0:1, 2:3, 0:1)

28.01.2017, 17:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • 46. kolo • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Tipsport: 1.5 4.75 4.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině se Havířov snažil o zdramatizování zápas, ale branka na 2:3 nepřišla a tak v této části hry přišlo pouze potvrzení výhry hostů gólem Račuka do prázdné branky.

Střely na branku ve 3. třetině: 5:5
Střely celkem: 21:15 (19:15:48)

59:26

Zápas se již pouze dohraje, dnes si body odvezou hosté.

58:29

Kadaň právě vstřelila branku!

MAREK RAČUK trefuje prázdnou branku pří powerplay domácích. Bez asistence

58:15

Oddechový čas pro domácí.

57:51

Holomek se snažil svou dělovkou překonat Strmeně. Před Strmeněm zablokoval tuto střelu však ještě obránce Kadaně.

56:47

Kadaň se snaží udržet puk na svých hokejkách.

55:28

Domácí se ve vlastní oslabení dostali do šance. Nedokázali však přesně zakončit.

54:41

Kadań si v této přesilovce nevytváří tlak.

53:52

AZet se osvobozuje.

53:41

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Lukáš Bednář – 2 min., příliš mnoho hráčů).

53:09

Domácí jsou ve třetí třetině rozhodně aktivnější týmem a snaží se dohnat 2 brankový náskok Kadaně.

52:13

Kanko svou další střelou nedokázal ani tentokrát překonat Strmeně.

51:12

Domácí se snaží usadit v pásmu Kadaně. Ta se však osvobozuje a vyhazuje puk přes celou hrací plochu.

50:06

Domácí svatyni se snažil ohrozit Trefný. Pálil však těsně vedle.

49:22

Po přihrávce Kanka, se nedokázal prosadit Chroboček.

49:06

Oba týmy v plném počtu.

47:58

Po individuální akci a střele Rakuče,se blýsk zákrokem Šafránek.

2:5

Branky a nahrávky: 25. Hubáček (Krisl, Dvořáček), 30. Kanko (Petran) – 7. Kůs (Račuk, Trefný), 21. Kůs (Račuk, Hejcman), 33. Hejcman (Kůs, Račuk), 34. Kůs (Račuk, Hejcman), 59. Račuk

AZ Havířov: Šafránek (M. Laco) – L. Doudera, Petran, Krisl, Chroboček, Holomek, D. Seman, Dudek, Sedlák – Kalus, Hlinka, Kanko – Dvořáček, Hubáček, Štumpf – Gřeš, Maruna, Kotala – L. Bednář, Haas, Pořízek.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Baránek, D. Šimek, L. Chalupa, Tejnor, Weinhold – Kůs, Hejcman, Račuk – Harkabus, Osmík, Kohout – Slavíček, Chlouba, Chrpa – Ringler, Raška, L. Vrána.

Rozhodčí: Trombík – Poruba, Rožánek

00:58 KAD 2 R. Černý, nedovolené bránění
06:38 KAD 0:1 Kůs (Račuk, Trefný)
20:37 KAD 0:2 Kůs (Račuk, Hejcman)
24:15 HAV 1:2 Hubáček (Krisl, Dvořáček)
27:49 KAD 2 R. Černý, podražení