13.01.2017, 17:30 • CSKA Ice Palace • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.45 4.9 5.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v utkání:

Adam Polášek (SIB) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:26 (20:06:04)
Statistiky: Střely: 53-47; Střely na bránu: 30-23; Vhazování: 40-32; Zablokované střely: 13-8; Hity: 17-40; Fauly: 5-2; Trestné minuty: 20-4.
CSKA Moskva podruhé v řadě vyhrálo v CSKA Ice Palace a po prohře s Petrohradem se vrací zpět na vítěznou dráhu. Zach Boychuk po šťastném odrazu od vyrážečky brankáře Viktora Fastha a vracejícího se hráče CSKA Moskva dokázal necelých osm minut před koncem zápasu odpovědět na úvodní gól Maxima Mamina z první třetiny, jenže krátce se na to se prosadil z dorážky Dmitrij Kugryšev a vítězným gólem vrátil zpět rychle svému týmu ztracené vedení. Konečný výsledek: CSKA Moskva 2 Sibir Novosibirsk 1.

59:47

Joonas Kemppainen se ocitl v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, jenže Viktora Fastha propálit nedokázal!

59:28

CSKA Moskva dvakrát vyhodilo puk a vždy vedle levé tyče prázdné brány na zakázané uvolnění.

58:49

Danny Taylor již vystartoval na střídačku a Novosibirsk zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

58:46

Danny Taylor sice před vhazováním ve středním pásmu zůstal na půl cesty z brány, rychle do ní ale zacouval.

58:32

Danny Taylor se před pár okamžiky přihlásil, ještě ale musí zůstat v bráně, protože hra se odehrává v obranném pásmu hostujícího Novosibirsku.

57:58

Sergej Andronov se po vyhraném vhazování CSKA Moskva ocitl v mezikruží ve velké šanci, jenže jeho následná střela zápěstím z otočky zamířila vedle pravého horního rohu brány!

57:54

Sibir Novosibirsk si dvě minuty a šest sekund před koncem utkání vyžádal oddechový čas.

57:54

Novosibirsku se dvakrát nepodařilo rozehrát a puk během pár sekund dvakrát skončil na zakázaném uvolnění.

57:20

Igor Ožiganov v blízkosti vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl k jedovaté střele s příklepem, kterou Danny Taylor s pomocí lapačky dokázal udržet v náručí!

56:27

Novosibirsk se snažil po levém křídle proniknout do útočného pásma, jeho akci ale zastavilo postavení mimo hru.

55:13

Jegor Milovzorov na levém křídle vypálil ihned po vhazování od modré čáry a prudkou střelou s příklepem dobře mířil na přední tyč, jenže Viktor Fasth jeho pokus zastavil!

55:10

Joonas Kemppainen vypálil z levého křídla a jeho následná střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

54:26

54:26 Dmitrij KUGRYŠEV - 2:1

54:26

CSKA právě vstřelilo branku!
DMITRIJ KUGRYŠEV se v blízkosti levé tyče dostal po skvělém zákroku Dannyho Taylora proti střele Kirilla Petrova pravým betonem k dorážce a z blízkosti puk po ledě poslal do prázdné brány. CSKA Moskva rychle zareagovalo na inkasovaný gól a znovu vede, tentokrát 2:1! Asistence: Kirill Petrov a Alexandr Kutuzov.

53:10

Puk byl sražen ve středním pásmu na střídačku spokojeného Novosibirsku a hra byla přerušena.

2:1

Branky a nahrávky: 18. Mamin (Kuzmenko, Světlakov), 55. Kugryšev (K. Petrov, Kutuzov) – 53. Boychuk (Ignatovič)

CSKA Moskva: Fasth (I. Sorokin) – Kutuzov, Kiselevič, Děnisov, Ožiganov, Čmychov, Panin (A), Naumenkov (A) – Kugryšev, Al. Popov, K. Petrov – Platt, Muršak, Osnovin – Mamin, Světlakov, Kuzmenko – Tělegin, Andronov (C), V. Žarkov – Vorošilo.

HC Sibir Novosibirsk: Taylor (Nalimov) – K. Vorobjov, Mišarin, Beljakov, Polášek, Ignatovič, K. Alexejev (A), Naumov – Arťuchin (A), Šumakov, Šalunov – Pervušin, Kemppainen, Chlopotov – Milovzorov, Okulov, Boychuk – Sannikov (C), Arťomov, A. Gluchov – Sokolov.

Rozhodčí: Peter Gebei, Konstantin Olenin. Čároví: Dmitrij Goljak, Ivan Dedjulja