2:3

konec (0:0, 2:2, 0:1)

13.01.2017, 17:30 • Steel aréna, Košice • 38. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.9 4.5 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa dnešný šláger 38. kola Tipsport ligy, v ktorom HC Košice podľahol tímu HC 05 iClinic Banská Bystrica pomerom 2:3.

Pomer striel v dnešnom zápase: 34:28

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (20:17:03)

59:08

Kopřiva je na striedačke, power-play Košíc!

58:58

A ani teraz sa im to nepodarí. Záverečné sekundy plynú mimoriadne rýchlo.

58:28

Puk sa nachádza v strednom pásme, preto Košice siahnuť k hre bez brankára nemôžu.

58:02

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny. Kopřiva zatiaľ ostáva vo svojej bránke.

57:25

Strela spoza ľavého kruhu síce brankárovi hostí výraznejšie problémy nenarobila, ten ju ale radšej podržal pod svojou lapačkou. Pokračujeme vhadzovaním po ľavici Bacashihuu.

56:45

Deylovi sa puk na útočnej modrej zachytiť nepodarilo, to znamená cenné sekundy pre Banskú Bystricu. Tá odchádza striedať počas hry.

56:17

Puk si o svoju hokejku prilepil Zigo, ktorý ho vyviezol pred Kopřivu, avšak skúseného gólmana z Česka neprekvapil. Pokračujeme tak za stavu 2:3 v neprospech domácich Košíc.

56:01

Začali sa posledné štyri minúty riadnej hracej doby.

55:22

55:22 Dávid BUC - 2:3

55:22

Banská Bystrica dala gól!
A napokon z toho predsa len je tretí gól v košickej svätyni. Banská Bystrica to stihla ešte počas svojej presilovej hry. Za strelca gólu je označený DÁVID BUC. Asistencia: Jordan Hickmott.

55:21

Hostia sa ale už náhlia do pásma.

55:01

Košice puk držia ďaleko od bránky Miroslava Kopřivu. Z pozície, v ktorej sa momentálne hostia nachádzajú, pridajú tretí gól len veľmi ťažko.

54:21

Hra mierne stratila na svojom tempe. Ak sa v nasledujúcich piatich minútach jej obraz výraznejšie nezmení, v Košiciach sa dočkáme predĺženia.