Portugalská Primeira Liga

CD Tondela – FC Arouca

1:2

konec (0:1)

08.01.2017, 17:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • 16. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.8 3.0 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto zápase vedli po prvním poločase hosté o jednu branku. V druhé části zápasu Arouca své vedení navýšila. Domácím se podařilo deset minut před koncem vstřelit kontaktní branku. K závěrečnému tlaku se Tondela sice dostala, ale vyrovnání to nepřineslo. (19:00:04)

90+4

90+4

Cláudio Ramos poslední střelu vyrazil nad branku.

90+4

Probíhá poslední minuta nastaveného času.

90+3

Žlutou kartu dostává Pité Trabulo (CD Tondela).

90+2

Žlutou kartu za zdržování hry dostává Rafael Bracali (FC Arouca).

90+1

Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Artur, přichází Kuca.

90+1

Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.

90

Rafael Bracali dlouhým odkopem dostal míč od své branky.

89

Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, zbývají dvě minuty hry, a pak také případné nastavení.

87

Tondela se snaží o vyrovnání, velmi dobře nyní přečetl situaci hostující brankář a vrhl se po míči.

86

Z pohledu domácího celku čas ubíhá velmi rychle a nemůže se probojovat před branku soupeře.

84

Domácí fanoušci podporují své oblíbence v cestě za vyrovnáním, naopak hosté se nyní výrazněji soustředí na obranu.

82

Žlutou kartu dostává Jhon Murillo (CD Tondela).

81

Žlutou kartu dostává Bruno Monteiro (CD Tondela).

80

80. Pité TRABULO - 1:2

80

Tým Tondela právě vstřelil branku!
Hostující celek fauloval před vlastní brankou, následoval volný přímý kop. Míč si připravil pro střelu PITÉ TRABULO a krásnou ránou snižuje.

79

Momentálně se hraje zejména na polovině hrací plochy, domácím nelze odepřít snaha s výsledkem něco udělat. Hosté ale hrají zodpovědně.