Španělská LaLiga

Real Betis – CD Leganés

2:0

konec (0:0)

08.01.2017, 16:15 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • 17. kolo • Martin Švejkar

Tipsport: 2.13 3.0 3.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, na shledanou u nějakého dalšího onlajnu! (18:10:03)
Tři body zůstávají v Seville, kde domácí Real Betis poráží hostující CD Leganés 2:0! O výsledku zápasu rozhodl druhý poločas, v němž nejprve otevřel v 51. minutě skóre Rubén Castro a v 85. minutě vstřelil pojišťovací branku Cristiano Piccini. Domácí navázali ve druhé půli na aktivní výkon z většiny prvního poločasu a za předvedenou hru si vítězství zaslouží. Hosté se během celého zápasu skoro k ničemu nedostali.

90+3

90+3

Nepřesný centr hostujícího týmu končí v zámezí. Zdá se, že známe konečný výsledek.

90+2

Hosté se dostali až do šestnáctky Betisu, ale nakonec z toho nebylo ani zakončení. Do protiútoku se naopak vydali domácí, kteří teď drží míč.

90

Rozhodčí Fernandez nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.

89

Betis drží míč na vlastní polovině hřiště a čas hraje jasně v jeho prospěch.

87

Domácí mají k dispozici přímý kop. Zdá se, že Leganés už se nezmůže na větší odpor.

85

85. Cristiano PICCINI - 2:0

85

Real Betis právě vstřelil branku!
Zdá se, že je rozhodnuto! Hosté udělali obrovskou chybu při rozehrávce, k míči se dostal Alegría, který v přečíslení přihrál na volného CRISTIANA PICCINIHO, a ten měl hodně snadnou střeleckou pozici. Asistence: Alex Alegría.

82

Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (CD Leganés).

81

Začíná poslední desetiminutovka. Hosté sice prohrávají o gól, ale přesto se neustále brání, protože Betis hraje velmi aktivně.

79

Po Bustinzově faulu následoval volný přímý kop, z něhož zahrozil Rubén Castro, ale jeho střela prolétla vedle vzdálenější tyče.

78

Žlutou kartu dostává Unai Bustinza (CD Leganés).

77

Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Unai López, přichází Rubén Pérez.

75

Jonas Martin v další dobré příležitosti! Tentokrát jeho zakončení zablokoval jeden z bránících hráčů a stejně dopadla i dorážka dalšího z hráčů Betisu.

74

Žlutou kartu dostává Omar (CD Leganés).

72

72. Jonas Martin ve velké šanci míjí bránu.

72

Rubén Castro chytře posunul míč na Jonase Martina, který byl v ofsajdu, ale praporek pomezního zůstal dole. Jonas se na brankáře snažil vyzrát střelou ke vzdálenější tyči, jenže bránu zcela minul.