konec (1:2, 1:1, 0:0)

06.01.2017, 18:00 • Tipsport arena • 36. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 1.8 4.5 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:47

Třináct vteřin před koncem dokonce budou Vary hrát přesilovku dvojnásobnou. Pardubická střídačka se provinila proti pravidlům špatným střídáním. "Dvě minuty" odsedí Petr Hubáček.

58:05

Karlovy Vary dostávají jedinečnou příležitost uhájit své jednobrankové vedení, protože Petr Sýkora míří na trestnou lavici za podražení a nabízí hostům dvouminutovou početní výhodu.

48:05

Další přesilovka pro Vary. Michal Bárta dostává dvě minuty za vysokou hůl.

44:03

Karlovy Vary si zahrají přesilovku. Petr Čáslava odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

39:48

Východočeši si zahrají další přesilovku. Na dvě minuty za podražení míří na trestnou lavici Václav Skuhravý.

34:43

Dynamo si teď zahraje přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku dostává Sebastián Gorčík.

30:55

Vary ale přesně v polovině přesilovky o výhodu přicházejí. Henri Tuominen totiž dostává dvě minuty za hákování.

28:25

Za svůj počin Johnson inkasuje pět minut + osobní trest do konce utkání. Na trestnou lavici za hříšníka usedá Alexandre Mallet.

23:28

Tomáš Kaut dostává dvě minuty za vysokou hůl a Vary si zahrají přesilovku.

18:11

Početní výhoda ale vydržela pouze pět vteřin. Ne díky vyrovnávací brance, ale kvůli trestu pro domácí. Tyler Redenbach odjíždí na dvě minuty za katr taktéž za podražení.

18:06

V závěru první třetiny si Dynamo zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podražení inkasuje Tomáš Dvořák.

04:26

Dynamo může odpovědět v přesilovce. Na trestnou lavici totiž na dvě minuty za nedovolené bránění míří Vojtěch Tomeček.

2:3

Branky a nahrávky: 5. P. Sýkora (Nahodil, Redenbach), 39. Čáslava (Redenbach) – 4. Tomáš Dvořák (Gorčík, Vachovec), 8. Gorčík, 27. T. Rachůnek (Tuominen, Mikulík)

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Schaus, Havlík, Leduc, Čáslava, Ščotka, Ovčačík, Nedbal – P. Sýkora, Redenbach, Johnson – Klimenta, Nahodil, Rolinek – Beran, Tomášek, Hubáček – Bárta, T. Kaut, Starý – Mallet.

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Tadeáš Dvořák) – Benák, Harant, Sičák, M. Rohan, Rýgl, Tomáš Dvořák, Baránek – Mikulík, Tuominen, T. Rachůnek – Gorčík, Skuhravý, Vachovec – V. Tomeček, Dušek, Mullane – Flek, Gríger, Kindl – Stloukal.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Blümel, Barvíř

Diváci: 6 414

03:45 KVA 0:1 Tomáš Dvořák (Gorčík, Vachovec)
04:26 KVA 2 V. Tomeček, nedovolené bránění
04:51 PCE 1:1 P. Sýkora (Nahodil, Redenbach)
07:09 KVA 1:2 Gorčík
18:06 KVA 2 Tomáš Dvořák, podražení
18:11 PCE 2 Redenbach, podražení
23:28 PCE 2 T. Kaut, vysoká hůl
26:02 KVA 1:3 T. Rachůnek (Tuominen, Mikulík)
28:25 PCE 5+OK Johnson, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Mallet
30:55 KVA 2 Tuominen, hákování
34:43 KVA 2 Gorčík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
38:57 PCE 2:3 Čáslava (Redenbach)
39:48 KVA 2 Skuhravý, podražení
44:03 PCE 2 Čáslava, podražení
48:05 PCE 2 Bárta, vysoká hůl
58:05 PCE 2 P. Sýkora, podražení
59:47 PCE 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Hubáček