4:3

po prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)

06.01.2017, 02:30 • United Center, Chicago • Petr Sumbal

Tipsport: 1.94 3.8 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to už pro tenhle zápas vše, příjemný závěr pracovního týdne přeje Petr Sumbal. (05:09:00)
Československá stopa v utkání:
Michal Kempný (CHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:49
1. Arťom Anisimov (CHI) 2+0
2. Patrick Kane (CHI) 1+2
3. Ryan O'Reilly (BUF) 0+2
Stačila necelá minuta prodloužení a Patrick Kane rozhodl o tom, že bonusový bod získá domácí Chicago. To sice dnes nehrálo nijak skvěle a třikrát prohrávalo, pokaždé se ale dokázalo dotáhnout a nakonec po třech domácích prohrách končeně zapisuje výhru.

60:56

60:56 Patrick KANE - 4:3

60:56

Chicago právě vstřelilo branku!
První střelu Toewsa ještě Nilsson měl, ale puk vyrazil přesně na PATRICKA KANEA, který neměl problém jej dorazit do sítě a rozhodnout tak celé utkání.

60:32

Jonathan Toews se nádherně uvolnil přes Ristolaineho, pak ale minul bránu. Po něm ještě střílel Kane a to už musel Nilsson zasahovat.

60:01

Protože šedesát minut hry o vítězi utkání nerozhodlo a stav je vyrovnaný 3:3, dostane se ke slovu prodloužení. To se hraje již tradičně ve třech mužích na obou stranách.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57

Arťom Anisimov ještě jednou natáhl ke střele, tentokrát už Nilssona nepřekonal.

59:06

Střela Pánika nezamířila mezi tři tyče Nilssonovy brány.

57:56

57:56 Arťom ANISIMOV - 3:3

57:56

Kane nahodil od pravého mantinelu bekhendem kotouč na bránu a tam stál ARŤOM ANISIMOV, který jej dorazil za Nilssona. Asistence: Patrick Kane, Duncan Keith.

57:27

Další výborný zákrok předvedl Nilsson. Domácí poté ztrácejí pásmo.

56:42

Probíhá boj o kotouč u mantinelu v útočném pásmu Buffala, což samozřejmě hraje do karet hostům.

4:3

Branky a nahrávky: 17. Hartman, 39. Anisimov (Kempný, P. Kane), 58. Anisimov (P. Kane, Keith), 61. P. Kane (Toews) – 8. M. Foligno, 39. Okposo (R. O'Reilly, Ristolainen), 42. Eichel (R. O'Reilly, Okposo)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – T. van Riemsdyk, Keith (A), Seabrook (A), Kempný, Hjalmarsson, Forsling – P. Kane, Anisimov, Panarin – Hossa, Toews (C), Abbott – Pánik, Kero, Hartman – Hinostroza, Rasmussen, Desjardins.

Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – Ristolainen, McCabe, Franson, Bogosian, Fedun, Gorges (A) – Okposo, Eichel, M. Foligno – Ju. Bailey, Reinhart, E. Kane – B. Gionta (C), R. O'Reilly, Girgensons – Moulson, D. Grant, Deslauriers.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Brad Meier – Brian Mach, Bryan Pancich

01:18 BUF 2 E. Kane, faul loktem
07:21 BUF 0:1 M. Foligno
13:46 BUF 2 Bogosian, nedovolené bránění
16:20 CHI 1:1 Hartman
22:17 CHI 2 Kempný, hákování