06.01.2017, 15:00 • SD ARÉNA • 31. kolo • Kryštof Kousal (@ButchCorey)

Tipsport: 2.0 4.5 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to z SD ARÉNY vše.
Dávejte pozor na sebe i na ostatní a u dalšího přenosu na Onlajnech se budu těšit na shledanou. (17:29:03)
Piráti tedy díky zásahu kapitána vítězí po nájezdech 3:2. V zápase dvakrát vedli a i když neměli vyloženě více ze hry a v prodloužení tahali za kratší konec, tak se nakonec radují z dvoubodového vítězství.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani otevřené prodloužení branku nenabídlo. Utkání se rozhodne v penaltovém rozstřelu.

65:00

Prodloužení skončilo.

63:56

Skvělý zákrok Pavláta Lapačkou, kterou si našel skákavý puk.

63:06

Střela Wiencka byla sražena mimo.

62:49

Jistý zákrok Poláška proti Šilarově výpadu.

62:00

Tvrdá rána Kačírka také netrefila cíl.

60:42

Starosta ve skvělé šanci míjí bránu.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo a na řadě je tak prodloužení.

60:00

59:28

Po střele Hřebíčka neměl Polášek kotouč úplně pod kontrolou, ale nakonec ho našel a podržel.

58:36

Svobodovu střelu vyráží Polášek.

57:53

Stále se hraje ve vysokém tempu a maximálním nasazení, ale o šance je nouze.

55:53

Wiencekova finální přihrávka nenašla adresáta.

54:47

Divokou pasáž končí zakázané uvolnění domácích.

53:29

Puk skončil v ochranné síti a bude se vhazovat po pravé ruce Poláška.

52:47

Hra je přerušena po statické hře u mantinelu.

52:02

Piráti se usadili v pásmu a tlačí. Hosté museli vyhodit na zakázané uvolnění.

51:16

Wiencek v brejku v rychlosti přihrával Chlumovi, ale ten Pavláta v brankovišti nepřetlačil.

50:17

Adámek po vhazování v obranném pásmu bleskově vystartoval dopředu a dojel až k brankáři, který před ním raději přikryl puk.

50:08

A znovu stejný prohřešek domácího týmu. Trenér Robert Kaše si bere oddechový čas.

49:47

Zakázané uvolnění domácích.

49:12

Beranův pokus v klidu vyrazil Pavlát.

47:54

Nezbeda nabral velkou rychlost a objel bránu, přihrávka se neujala.

45:58

Chlum dostal pukem do obličeje a je v ošetřování týmové lékařky. Trenér Jiruš Chlumovi připomíná, že jizvy v obličeji mají ženy rády. Útočník se brzy vrátí do hry.

45:34

Zakázané uvolnění Libereckých.

45:15

44:27

Starostovi sklouzl puk z čepele, následnou střelu zlikvidoval Pavlát a Piráti se znovu uvolnili.

44:03

Piráti se osvobodili vyhozením.

43:41

Tygry ale v útočném dovádění zastavuje ofsajd.

43:11

Druhá přesilovka Liberce. Palička podrazil Chluma a jde si odpykat zasloužený trest.

41:00

Részegh téměř v brankovišti netrefil projíždějící puk.

40:43

Pavlátova lapačka je hned v pohotovosti po nebezpečném nahození.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku hned z jejího kraje. Podobně jako u dvou ze tří předešlých branek šlo o zásah zblízka, šťastným střelcem byl Petr Wiencek. Po dvou třetinách je tak stav vyrovnaný 2:2 a my už se těšíme na tu třetí, která začne zhruba v 16:42.

40:00

39:53

A druhou třetinu korunuje další technický přestupek Chomutovských. Tentokrát zakázané uvolnění.

39:25

Další postavení mimo hru na straně domácích.

38:33

Akci Pirátů zastavil ofsajd.

37:23

Chlum vyslal první střelu v přesilovce Pavlát ji vyrazil k pravému mantinelu.

36:35

Hostům se zatím nedaří proniknout do útočného pásma.

35:53

První vyloučení z řad domácích, na trestnou lavici míří Martin Hřebíček.

34:18

Smutnému se nepovedlo před vlastní branou odpálit puk a ke střele se tak dostal Beran, mířil ale nepřesně.

32:43

Starosta znovu pálil od modré a Pavlát puk chytil do lapačky.

32:30

32:00

Burda dostal puk do dobré pozice, ale nepodařilo se mu ho zpracovat.

31:00

Starostova rána se k Pavlátovi nedostala.

30:07

Až teď se Wienckovi podařilo vyvézt puk.

29:29

Domácí skvěle napadají a nenechají Liberecké vydechnout.

28:45

Adámkova rána od modré prosvištěla až za bránu.

27:28

Pavlát schoval v lapačce rychlou střelu. Hosté jsou v plném počtu.

27:21

Zakázané uvolnění Pirátů. Do konce trestu hostů zbývá už jen pět sekund.

26:48

Na tvrdou ránu Lidáka Polášek neviděl a vyrážečkou zasáhl jen s velkým štěstím.

26:15

Domácí zatím nehrají přesilovku dobře. Nemohou se usadit v pásmu.

25:26

Dvouminutovým trestem je potrestán brankář hostů Roland Polášek za nedovolené bránění.

23:57

Lidák si v rychlém protiútoku přikopl kotouč a rychle vystřelil, puk ale letěl moc vysoko.

22:28

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec se rozhodně nevzdává a zkraje druhé třetiny vyrovnává na 2:2. PETR WIENCEK číhal před bránou na Nezbedovu přihrávku a nekompromisně propálil Pavláta. Asistence: Tomáš Nezbeda.

21:48

Tvrdá rána Hlaváčka od modré čáry letěla přímo doprostřed brány a pro Poláška nebyla problémem.

21:24

Na pohotové střele Berana po vhazování si smlsl vyrážečkou Pavlát.

21:17

Piráti teď vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

20:45

Lidák v brejku dva na jednoho poslal vysokou žabičku Tůmovi, který nedokázal zakončit přesně.

20:01

První třetina se hrála ve skvělém tempu. Aktivněji začali hosté, kteří se rychle dostali do několika šancí, ale první udeřili Piráti. Zblízka se prosadil Krejčiřík. Liberečtí odpověděli v 17. minutě brankou Chluma, ale poslední slovo měli v úvodní části opět domácí, když se skvělou tečí prosadil Adámek. Druhá třetina začne zhruba v 15:58.

20:00

19:35

Piráti právě vstřelili branku!
Domácí se těsně před koncem první třetiny vracejí do vedení!. Ránu Nováka od modré čáry skvěle tečoval TOMÁŠ ADAMEK a gólman neměl šanci zareagovat. Asistence: Daniel Novák, Martin Hřebíček.

18:46

Postavení mimo hru na útočné čáře Pirátů.

17:58

Šilar se dostal do samostatného úniku a volil rychlou střelu, proti které Polášek dobře zasáhl.

16:18

Vyrovnaný stav zařídil přesnou střelou pod lapačku FILIP CHLUM, který se trefil z prostoru po levě ruce gólmana Pavláta. Asistence: Petr Wiencek.

16:00

Dobrý zákrok ramenem v podání Pavláta, a to proti další střele Nezbedy.

15:25

Polák vystřelil s hvizdem, který signalizoval ofsajd.

14:32

Trápení skončilo až zákrokem Pavláta po nahození.

14:18

Liberečtí si nerozuměli na modré čáře. Teď se žádný z týmů nemůže dostat do pásma.

11:18

Chomutov jde do vedení brankou VOJTĚCHA KREJČIŘÍKA, který si počkal před bránou na přihrávku od zadního mantinelu a bleskově vystřelil pod Poláškovu lapačku. Asistence: Tamás Részegh, Jan Svoboda.

11:04

Další zakázané uvolnění Tygrů.

10:36

Pavlák přikryl kotouč po nahození. Vhazování po jeho pravici.

10:20

Hosté se brání jen vyhozením přes všechny čáry.

09:50

Další šance Nezbedy. u gólmanovy levé tyče zkoušel vypálit z otočky, trefil pouze boční oblouk brány.

08:42

Zakázané uvolnění také pro Liberec.

08:30

Hřebíček s Polákem si hezky vyměnili puk, ale finální pas na Hřebíčka neprošel obranou.

08:09

Druhé zakázané uvolnění domácích.

07:40

Kopic hledal kudy by od modré vystřelil, nakonec skončil sražený kotouč dva metry mimo bránu.

06:05

Další minela Nezbedy ve vyložené šanci, tentokrát netrefil rychlou přihrávku.

04:40

Jeník v dobré pozici mezi kruhy míří moc vysoko.

03:45

Se slabým pokusem Chluma si Pavlát hravě poradil.

02:41

První střela Pirátů z Kulichovy hole a zákrok Poláška vyrážečkou.

02:00

Piráti se zatím nemohou dostat do tempa. Jejich pokus o akci končí zakázaným uvolněním.

01:05

Kačírkova rána letěla mimo.

00:10

Do velké šance se hned dostal Nezbeda, ale osamocený před Pavlátem upadl.

00:01

Chybí nám ale ještě trojice rozhodčích, která se ne a ne vydat z útrob stadionu na ledovou plochu.
Se zpožděním, ale přece jsou hráči na ledě. Můžeme začít.

Piráti Chomutov: Pavlát – Buchtela, Hlaváček, Kopic, Gröger, Novák, Lidák, Smutný, Hřebíček – Polák, Niňaj, Kulich, Palička, Krejčiřík, Részegh, Tůma, Svoboda, Šilar, Adámek.

Bílí Tygři Liberec: Polášek – Turek, Klinger, Turský, Benák, Kunst, Kiss, Starosta – Průžek, Beran, Wiencek, Jeník, Nezbeda, Jursa, Kačírek, Burda, Chlum, Kadlec, Bělohorský.

Rozhodčí: Turčan – Coubal, Toman.
Ve 31. kole přivítá osmý tým osmnáctičlenné extraligové tabulky Bílé tygry z Liberce, kteří figurují na 14. místě.
Oba týmy mají za sebou sérii tří porážek a rozhodně budou usilovat o to, aby za sebou nechaly nevýrazné výkony a odrazily se výš, aby měly co nejlepší výchozí pozici do nadstavby a play-off.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

3:2

Branky a nahrávky: 12. Krejčiřík (Részegh, Svoboda), 20. Adámek (Novák, Hřebíček), rozh. náj. Lidák – 17. Chlum (Wiencek), 23. Wiencek (Nezbeda)