konec (0:1, 2:1, 0:2)

06.01.2017, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.14 3.74 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:57

Jake Allen znovu zamířil na střídačku a St. Louis Blues to i za dvoubrankového manka zkouší bez brankáře!

58:41

58:41 Derek RYAN - 2:4

58:41

Carolina právě vstřelila branku!
Jordan Staal ve středním pásmu získal puk a DEREK RYAN ho poslal bez problému do prázdné brány. Asistence: Jordan Staal a Brock McGinn.

58:32

Jake Allen zamířil na střídačku a Blues to zkouší necelé dvě minuty před koncem při hře bez brankáře!

58:09

Derek Ryan v pravém kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele s příklepem, kterou Jake Allen hrudí vyrazil mimo a udržel svůj tým ve hře!

54:50

Derek Ryan vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Blues mají k dispozici přesilovou hru a velkou šanci poslat zápas do prodloužení.

53:52

JEFF SKINNER dnes několikrát nebezpečně vypálil a v závěru byl za svou snahu odměněn, když z pravého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele s příklepem a puk se od stojícího Jaye Bouwmeestera před bránou odrazil po jemné teči nad vyrážečkou Jakea Allena do vzdálenějšího levého horního rohu. Hurricanes bleskově využili přesilovou hru a míří pro 2 body! Asistence: Noah Hanifin a Victor Rask.

53:35

Jordan Staal se řítil do samostatného úniku, které chtěl zakončit střelou mezi betony Jakea Allena, brankář Blues ho ale vynechal a faulující Brad Hunt dostal dvě minuty za sekání, když se ho zezadu snažil marně zastavit.

51:46

51:46 Útočník Jordan Staal mohl udeřit během oslabení!

51:46

Jordan Staal mohl skórovat v oslabení, když z levého kruhu pro vhazování mířil krásnou střelou ke vzdálenější pravé tyči, Jake Allen ale dokázal jeho pokus zřejmě lapačkou vyrazit a vzápětí si poradil i s dorážkou Nordströma!

51:16

Lee Stempniak ve středovém kruhu podrazil Kylea Brodziaka a dostal dvě minuty za podražení. Bluesmani si zahrají čtvrtou přesilovou hru, zatím využili jednu.

47:26

Hurricanes rychle otočili hru a z levého kruhu pro vhazování prudce vypálil s příklepem Jeff Skinner, jehož rána mířila na přední tyči, Jake Allen ji ale pravým betonem vykopl!

46:58

Kevin Shattenkirk na vrcholu pravého kruhu pro vhazování tvrdě vypálil s příklepem a Cam Ward měl co dělat, aby mu puk mezi betony neprošel do brány, a vzápětí zasahoval proti nebezpečné dorážce!

44:49

Vladimir Tarasenko se po nádherné přihrávce Robbyho Fabbriho ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, jeho následná střela ale zamířila vedle vzdálenějšího levého horního rohu brány!

35:46

35:46 Jeff Skinner v přesilové hře orazítkoval bližší tyč!

35:46

Jeff Skinner nádherně vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho rychlá svižná střela se od bližší pravé tyče odrazila zpět do hry!

35:27

Jake Allen předvedl dva dobré zákroky, z nichž druhý proti střele Justina Faulka z vrcholu levého kruhu pro vhazování stál opravdu za to! Brankář Blues ukryl jeho prudkou ránu s příklepem bez přípravy v lapačce.

34:59

Jordan Staal byl vyloučen na dvě minuty za sekání, ke kterému došlo mezi kruhy pro vhazování v útočném pásmu, a přesilová hra Hurricanes 5 na 3 je minulostí.

34:33

Jeff Skinner ukázal rozhodčím, že byl zasažen do obličeje, a Alex Pietrangelo byl vyloučen za vysokou hůl, což znamená, že Carolina si zahraje přesilovou hru, která potrvá 1 minutu a 43 sekund!

34:16

Robby Fabbri u mantinelu v útočném pásmu vysekl puk Brettovi Pescemu a za sekání byl vyloučen na dvě minuty.

31:19

Alex Pietrangelo byl zřejmě hráčem, který tvrdě vypálil od modré čáry a Cam Ward jeho pokus mířící do vzdálenějšího levého horního rohu vyrazil pravým ramenem!

31:02

31:02 Jay MCCLEMENT - 2:2

31:02

JAY MCCLEMENT po přihrávce Jaccoba Slavina přes šířku útočného pásma v pravém kruhu pro vhazování vypálil bez přípravy a mezi tělem a lapačkou Jakea Allena puk procedil k přední pravé tyči. Carolina zareagovala na dva inkasované góly v řadě a vyrovnala na 2:2! Asistence: Jaccob Slavin a Brett Pesce.

29:41

Justin Faulk se mezi kruhy pro vhazování dostal mezi dvěma protihráči ke střele zápěstím, která mířila nad ledem k pravé tyči, Jake Allen ji ale našel v lapačce!

27:27

27:27 Vladimir TARASENKO - 2:1

27:27

St. Louis právě vstřelilo branku!
Robby Fabbri na pravém křídle zavezl puk do útočného pásma a VLADIMIR TARASENKO po jeho rychlém zabrzdění a následné přihrávce z vrcholu prostoru mezi kruhy pro vhazování zamířil nádhernou střelou zápěstím pod vyrážečkou Cama Warda o levou tyč do brány. Blues využili přesilovou hru a otočili utkání! Asistence: Robby Fabbri a Jori Lehterä.

27:20

Hurricanes opět mohli udeřit v oslabení, jenže Jake Allen jejich pokus dokázal vyrazit levým betonem!

25:51

Ryan Murphy dostal dvouminutový trest za hákování a St. Louis Blues si zahraje druhou přesilovou hru.

24:54

Sebastian Aho se řítil do samostatného úniku, který chtěl zakončit rychlou střelou mezi betony Jakea Allena, brankář St. Louis je ale včas sklapl k sobě!

23:22

Alex Pietrangelo tvrdě vypálil od modré čáry a jeho prudká rána s příklepem těsně minula levý horní roh brány.

23:04

23:04 Joel EDMUNDSON - 1:1

23:04

JOEL EDMUNDSON na levém křídle od modré čáry po pěkné zpětné přihrávce Alexandera Steena nahodil puk na bránu a jeho nahození skončilo přesně v bližším levém horním rohu – 1:1! Asistence: Alexander Steen a Paul Stastny.

21:04

Ty Rattie z pravého kruhu pro vhazování nahodil puk směrem na přední tyč, kde ji tečoval jeden z jeho spoluhráčů, brankář Jake Allen ale dobře zasáhl levým betonem, kterým kotouč vykopl mimo.

13:50

David Perron dostal dvouminutový trest za nedovolené bránění a Carolina má k dispozici druhou přesilovou hru.

11:14

Colton Parayko se ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci, jenže jeho následná střela skončila na výstroji Cama Warda!

07:38

07:38 Patrik Berglund a jeho nádherná střela zápěstím!

07:38

Patrik Berglund napřáhl v pravého kruhu pro vhazování k nádherné střele zápěstím, která se od vzdálenější levé tyče odrazila zpět do hry!

05:23

Také St. Louis Blues hrálo v šesti a Ryan Reaves odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Minutu a deset sekund se bude hrát ve hře čtyři na čtyři.

04:33

Carolina Hurricanes špatně střídala a dostala dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. St. Louis Blues má k dispozici první přesilovou hru.

02:36

Robby Fabbri se pokusil vyrovnat prudkou střelou z pravého křídla, Cam Ward ale dokázal jeho pokus zřejmě pravým betonem vyrazit mimo tři tyče své brány!

01:09

01:09 Derek RYAN - 0:1

01:09

Brock McGinn na levém křídle těsně před útočnou modrou čárou v souboji s dvěma protihráči skončil na ledě, v kleče ale dokázal přihrát do jízdy DEREKOVI RYANOVI, který v levém kruhu pro vhazování naznačoval pohledem přihrávku a nad levým betonem Jakea Allena zamířil ke vzdálenější levé tyči. Carolina velice rychle otevřela skóre a vede 1:0! Asistence: Brock McGinn a Jordan Staal.

2:4

Branky a nahrávky: 24. Edmundson (Steen, Stastny), 28. Tarasenko (Fabbri, Lehterä) – 2. D. Ryan (B. McGinn, J. Staal), 32. McClement (Slavin, Pesce), 54. Skinner (Hanifin, V. Rask), 59. D. Ryan (J. Staal, B. McGinn)

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Edmundson, Pietrangelo (C), Hunt, Shattenkirk (A), Bouwmeester, Parayko – Steen (A), Stastny, Perron – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Fabbri, Berglund, Jaškin – Upshall, Brodziak, Reaves. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Leighton) – Slavin, Pesce, Hainsey, Faulk (A), Hanifin, R. Murphy – Skinner, V. Rask (A), Rattie – Aho, Teräväinen, Stempniak – B. McGinn, J. Staal (A), D. Ryan – Nordström, McClement, Stålberg. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Jean Hebert, Dean Morton. Čároví: Vaughan Rody, Kiel Murchison

Diváci: 19090

01:09 CAR 0:1 D. Ryan (B. McGinn, J. Staal)
04:33 CAR 2 HL příliš mnoho hráčů
05:23 STL 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Reaves
13:50 STL 2 Perron, nedovolené bránění
23:04 STL 1:1 Edmundson (Steen, Stastny)