3:6

konec (2:3, 0:3, 1:0)

15.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Kamila Ludwigová

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a zase někdy třeba u online přenosu napočtenou. (20:05:23)
Ve třiapadesáté minutě dal třetí gól domácích Vašenka, ale další branky Kohouti přidat nedokázali. Vsetín si ve třetí třetině pohlídal svůj náskok a odváží si tři body za výhru 6:3.

59:50

Hosté se osvobozují.

59:18

Ihned po buly pálil Hladiš, Ševců drží puk ve výstroji.

59:11

Ještě jedna přesilová hra pro domácí tým. Dohnal (VSE) vyloučen na dvě minuty za krosček.

58:58

Lukáš Přecechtěl nahazuje puk do útočného pásma, zde jej ale sbírají protihráči a otáčí směr hry.

58:41

Lehkou střelu hned po přechodu do útočného pásma vyslal Houser, Kaplan raději podržel puk v lapačce. Vhazování po jeho levé ruce.

58:02

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté již nikam nepospíchají a čekají na okamžik, kdy si mohou poslat přihrávku ideálně.

57:24

Půček se rozjíždí s pukem z vlastní třetiny.

57:01

Přecechtěl vyváží puk za útočnou modrou čáru, nahazuje na branku a odjíždí střídat.

56:46

Valaši kombinují v útočném pásmu.

56:24

Kaplan raději podržel puk po střele Lobodowskiho od modré čáry.

55:55

Kohouti jsou aktivní v útočném pásmu, Valaši pozorně brání a vytlačují je ze střeleckých pozic.

55:32

Vhazování ve středním pásmu poté, co puk po teči vyletěl mimo ledovou plochu.

55:14

Rosecký zakládal novou akci, ale hra je přerušena pro přihrávku rukou.

54:51

Kaplan zasáhl proti střele Mikulíka, vhazování po jeho pravé ruce.

54:13

Za vzájemnou potyčku byli vyloučeni Půček (VSE) za sekání a Handl (OLO) za krosček.

53:59

Valaši jsou rozestavěni v pásmu a kombinují.

53:38

Puk znovu za brankou hostů, Kuboš zakládá novou akci.

53:20

Vsetín nikam nepospíchá a Kohouti dobře brání střední pásmo.

52:57

Domácí se osvobozují.

52:38

Hosté si zahrají přesilovou hru, Lukáš Přecechtěl (OLO) byl vyloučen za hákování.

52:08

Olomouc právě vstřelila branku!
Krásná přesilovková kombinace domácích! Tobiáš Handl našel zcela volného JANA VAŠENKU a ten poslal puk do odkryté klece. Asistence: Tobiáš Handl, Vojtěch Pernický.

51:42

Tečovaná střela Harabiše proskákala jen kousek od branky hostů.

51:26

Domácím se nedaří přechod přes modrou čáru.

51:03

Fojtášek vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

50:48

Nedorozumění při rozehrávce skončilo zakázaným uvolněním Kohoutů. Hra se stěhuje před Kaplana.

50:39

Valaši se osvobozují.

50:29

Domácí jsou již rozestavění v útočném pásmu.

50:09

Půček (VSE) vyloučen na dvě minury za krosček.

49:58

Výhoda pro Olomouc, Kaplan je na střídačce a domácí hrají v šesti.

49:29

Harabišova střela nesměřovala mezi třei tyče, Kohouti jsou aktivní v útočném pásmu.

49:01

Tomajko ve spolupráci s Roseckým forčekoval, puk byl nakonec vytečován do ochranné sítě. Vhazování ve středním pásmu.

48:40

Kaplan podržel puk ve výstroji, vhazování po jeho pravé ruce.

48:09

Ševců měl nyní práci s akcí Ondřeje Tichého a Harabiše. Tichý mu zadovkou přistrčil puk, ale brankář hostů stihl včas sklapnout betony.

47:46

Pírek střílel od modré čáry, ale jeho pokus byl zblokovaný.

47:16

Střelu Vávry od modré čáry si domácí gólman pohlídal a skryl ji v lapačce.

46:51

Hladiš s pukem na holi za Kaplanovou brankou čeká na spoluhráče.

46:38

Kuboš azváží puk do útočného pásma.

46:25

Do protiakce se vydal Lobodowski, vypálil z vrcholu kruhu, Kaplan schoval puk v lapačce, vhazování po jeho pravé ruce.

45:36

Valaši již nikam nepospíchají, spíše se soustředí na poctivou defenzivu a Kohouti mají problém se udržet v útočném pásmu na puku.

45:16

Kaplan pomáhá obráncům s rozehrávkou.

44:33

Tvrdou ránu vyslal Lukáš Přecechtěl, Ševců vyrazil kotouč betonem.

44:00

Půček zavezl puk do útočné třetiny, zde ho ale zapomněl za sebou, kde ho sebrali vracející se domácí.

43:18

Několik nepřesností v kombinaci Kohoutů a u puku je Vsetín, který začíná akci z vlastního pásma.

42:57

Přechod Valachů do útočného pásma zastavuje ofsajd.

42:43

Vsetín rozjíždí akci z vlastní třetiny.

42:00

Menší závar před Kaplanem, ale Dohnal nedokázal poslat puk mezi tři tyče.

41:30

Střelu Lukáše Přecechtěla Ševců dobře viděl a vyrazil ji betonem.

41:00

Domácí musí rozjíždět další akci zpoza Kaplanovy branky.

40:35

Hosté hrají v plném počtu. Hanáci drží puk na svých hokejkách.

40:10

Vhazování v úvodu třetiny vyhráli Kohouti.

40:01

Ve druhé třetině stříleli branky pouze hosté, postupně se prosadili Baďura, Mikulík a Kuboš. I díky dvěma využitým přesilovým hrám si Vsetínští odnáší do kabin čtyřbrankový náskok. Dokáže Olomouc toto utkání ještě zdramatizovat? To se dozvíme ve třetí třetině, která začne přibližně v 19:33.

40:00

39:39

Menší zmatek před Ševců hostující obránci dokázali vyřešit a poslat puk ke Kaplanovi.

39:09

Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry.

38:55

Hanáci kombinoval v útočném pásmu, finální přihrávka mířila na Roseckého, který ani nadvakrát nedokázal překonat hostujícího brankáře.

38:35

Mora byla nyní ve velké šanci, Vašíček se ocitl sám před brankou, kde byl podražen. Calaba (VSE) si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

38:20

Kohoutům se ale nepovedl přechod do útočného pásma.

38:09

Pírek zakládá akci zpoza Kaplanovy branky.

37:42

Ševců předvedl ukázkový zákrok lapačkou po střele Vašenky z levého bodu pro vhazování.

37:05

Rosecký hledal Tomajka před brankou, ale druhý jmenovaný nedokázal puk tečovat.

36:25

Kohouty další inkasovaný gól zpomalil, Valaši kombinují v útočné třetině.

35:47

Vsetín právě vstřelil branku!
Hosté přidávají již šestou branku. V početní výhodě napřáhl PETR KUBOŠ v mezikruží a zvyšuje náskok Valachů. Asistence: Stanislav Kunst, Peter Lobodowski.

35:38

Kaplan si připisuje dva zákroky v krátkém sledu za sebou, pozorný musel být zejména při dorážce Housera.

35:06

Odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti, vhazování ve středním pásmu.

34:49

Přesilová hra pro Vsetín. Pírek (OLO) vyloučen na dvě minuty.

34:35

Kunst pálil od modré čáry, ale přes skrumáž těl puk ke Kaplanovi neprošel a Kohouti otáčejí hru.

34:09

Vhazování ve středním pásmu, když je Vsetínu odpískána přihrávka rukou.

33:44

Po střele Calaby Kaplan rychle vytřepává puk z lapačky a posunuje ho na spoluhráče.

33:13

Houser zakládá útok hostů.

32:40

Domácí se vrhají do útoku, ale Valaši obětavě brání a blokují přihrávky.

32:01

Hosté zvyšují svůj náskok v přesilové hře. MATĚJ MIKULÍK zůstal volný před Kaplanem a nadvakrát za něj dorazil puk. Asistence: Lukáš Adámek, Peter Lobodowski.

31:55

Vsetín vyhrál vhazování a kombinuje v útočném pásmu.

31:48

Vsetín si zahraje přesilovou hru, za napadení byl vyloučen Dvořák (OLO).

31:25

Hanáci dobře brání střední pásmo a nepouští Valachy do útočné třetiny.

30:43

Vojtěch Pernický napadá v útočném pásmu, Vsetín hledá recept, jak ho obejít.

30:00

Kohouti jsou již také v plném počtu.

29:48

Hosté hrají v plném počtu a začíná jim několikavteřinová přesilová hra.

29:26

Při hře ve čtyřech má utkání větší spát, hra se přelévá z jedné strany na druhou.

28:53

Rosecký se dostal před obránce, ale puk mu poskakoval, takže nezakončil ideálně.

28:15

Kohouti vyrazili do útoku, proti střele Vojtěcha Pernického Ševců zasáhl betonem.

28:00

Počet hráčů na ledě se vyrovná, Vašenka (OLO) je na trestné lavici za nedovolené bránění.

27:54

Střelu Pírka schoval Ševců v lapačce, vhazování po jeho pravé ruce.

27:48

Domácí dostávají další příležitost ke snížení. Mikulík (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování protihráče ve středním pásmu.

27:14

Tomajko zavezl puk až za branku hostů, zpětnou přihrávku ale sebrali protihráči a otáčí hru.

26:30

Na druhé straně prověřil pozornost Ševců Hladiš.

26:05

Po přechodu do útočného pásma pálil Baďura, Kaplan jeho střelu vyrazil.

25:38

Vsetín rozehrává z vlastní třetiny, Hanáci na ně číhají modré čáře.

25:08

Vašenka zastavil rozjíždějící se protiakci hostů.

24:33

Vašenkovu střelu zblokoval Fojtášek za branku, Kohouti se ještě drží v útočném pásmu.

23:55

Handl nahazuje puk do útočného pásma a sám za ním spěchá.

23:11

Hosté jdou znovu do vedení o dva góly, Kohouti byli aktivní před Ševců a z protiakce se prosazuje MARTIN BAĎURA. Asistence: Jan Půček, Michal Fojtášek.

22:33

Střela Roseckého zblokovaná, puk skončil v ochranné síti.

22:26

Vašenkova střela mířila mimo branku.

22:01

Hosté hrají v plném počtu.

21:45

Olomouc v útočném pásmu, ale nedokáže se dostat do střelecké pozice.

21:22

Vsetínští se osvobozují.

21:10

Až nyní jsou Hanáci rozestavění v útočném pásmu a začínají kombinovat.

20:49

Kohouti se nemohou dostat s pukem na holi do útočné třetiny, hosté několikrát kotouč vyhodili až ke Kaplanovi.

20:08

Úvodní vhazování pro domácí, kteří mají k dispozici téměřdvě minuty přesilové hry.

20:01

V první třetině shlédli diváci pět gólů. Vsetínští se hned v úvodu dostali do vedení o dvě branky. Domácí dokázali snížit, vzápětí ale znovu inkasovali. V poslední minutě první třetiny dokázal snížit olomoucký Tomajko a Valaši si tak do prostřední části odnáší jednobrankový náskok.

20:00

19:59

Hanáci jsou velmi aktivní v útočném pásmu a přinutili protihráče k faulu – Kuboš (VSE) byl vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

19:22

Domácí v závěru třetiny snižují! JAN TOMAJKO nabral ve středním pásmu rychlost a poté po přechodu do útočného pásma vypálil a puk prošel až za Ševců. Asistence: Lukáš Pírek.

18:49

Vsetínští brání ve čtyřech hráčích před brankou, Mora se jen těžko dostává do dobrých střeleckých pozic.

18:15

Několikrát tečovaná střela Pírka od modré čáry až k hostujícímu brankáři neprošla.

17:40

Hosté jsou v posledních minutách mírně aktivnější.

17:04

Lukačka střílel přes obránce, Kaplan puk lapačkou vyrazil mimo tři tyče.

16:14

Valaši se ve třech rozjeli dopředu, nedokázali si však přihrát ideálně a puk končí v rohu hřiště.

15:47

Trochu prostoru na levé straně dostal Calaba, ale jeho přihrávka na střed hřiště neprošla.

15:13

Calaba zaváží puk do útočné třetiny, kde ho atakují hned dva protihráči.

14:35

Hladiš spěchá za pukem za vlastní branku.

14:12

Z nenápadné akce se hosté prosazují potřetí. LUKÁŠ ADÁMEK vybruslil z rohu s pukem na holi a bekhendovým pokusem překonal Kaplana. Asistence: Peter Lobodowski, Matěj Mikulík.

13:30

Kohouti pokračují v náporu, Jan Tichý trefil pravou tyč!

13:12

Vstřelený gól domácí nakopl, další střelu vyslal Jan Tichý.

12:58

Domácí snižují na rozdíl jedné branky. Puk za gólmana hostů dostal DAVID ROSECKÝ. Asistence: René Hladiš.

11:57

Kohouti důsledně brání svou modrou čáru, Vsetínští mají problém přejít do útočného pásma.

11:13

Vašenka nahazuje puk na hostujícího gólmana hned po přechodu modré čáry, Ševců vyráží puk do rohu.

10:37

V přečíslení tři na jednoho vzal zodpovědnost na sebe kapitán hostů Kuboš, domácí brankář dokázal ukrýt puk ve výstroji, vhazování po jeho levé ruce.

09:58

Nekvapil nahazuje do útočné třetiny a domácí střídají.

09:27

Vašíček aktivně napadal a dokázal získat puk na olomoucké hokejky.

09:10

Valaši rozehrávají zpoza vlastní branky.

08:38

Vašenkova střela zpoza obránce byla ztečovaná do rohu kluziště.

08:17

Ševců podržel puk po střele Pírka, vhazování po jeho levé ruce.

08:06

07:53

Kuboš zaváží puk až za Kaplanovu branku.

07:27

Při rozehrávce se domácí nedomluvili ideálně a je jim pískáno zakázané uvolnění.

07:15

Střela Handla neměla potřebnou razanci, puk sbírá obránce a vyhazuje jej přes všechny čáry.

06:53

06:30

Kohouti zavřeli Vsetín v pásmu, od modré pálil Pírek.

06:06

První přesilová hra pro domácí, Kunst (VSE) vyloučen za podražení ve vlastní obranné třetině.

05:57

Střelou od modré čáry prověřil Ševců Jan Tichý, hostující brankář byl pozorný.

05:30

Valaši stále dobře brání střední třetinu, domácím se nedaří zavážet puky do útočného pásma.

04:57

Do šance se hmal Ondřej Tichý, ale jeho obhození obránce mu nevyšlo, takže Ševců nemusel zasahovat.

04:33

Půček za Kaplanovou brankou čeká na spoluhráče.

04:05

Hanáci se snaží útočit, ale mají problém udržet puk v útočném pásmu.

03:28

Vsetín navyšuje své vedení! Na chvilku byl volný na pravém kruhu LUKÁŠ ADÁMEK, který se střelou nad vyrážečku nemýlil. Asistence: Peter Lobodowski.

03:07

Kohouti se ihned snaží odpovědět, Dvořád dvakrát pálil z blízkosti, Ševců i přes nápor několika dorážejících hráčů udržel puk.

02:50

Hosté se hned v úvodu dostávají do vedení. Kaplan neviděl puk vystřelený MATĚJEM VÁVROU od modré čáry a ten se došoural mezi betony až za brankovou čáru. Asistence: Marco Lukačka, Martin Baďura.

02:36

První zákrok i pro Ševců, prověřil ho Vašenka.

02:19

Kaplan předvedl důležitý zákrok lapačkou, Lobodowski byl před ním na chvíli osamocen a pálil, domácí gólman byl úspěšnější.

02:03

Hosté jsou již od začátku aktivní při napadání a Olomouc má problém s přechodem středního pásma.

01:39

Dvořák vyváží puk z vlastní třetiny a nahazuje do útočného pásma.

01:19

Vávra zavezl puk do pásma, zde o něj ale přišel.

01:02

Ševců pomáhá obráncům s rozehrávkou.

00:38

Lukačka dobře forčekuje a nenechává Hanáky přejít do útoku.

00:18

Vašenka rozjíždí první akci Kohoutů.

00:05

Úvodní vhazování pro domácí, kteří se za pukem vrací až ke Kaplanovi.

00:01

Utkání za malou chvíli začne, oba týmy i rozhodčí jsou již na ledové ploše.

HC Olomouc: Kaplan (Špunar) – Harabiš (C), Hladiš, Nekvapil, Přecechtěl L., Vinter, Pírek – Tichý O., Handl, Tomajko, Vašíček, Tichý J., Pernický, Dvořák, Přecechtěl P., Janíček, Vašenka, Rosecký

VHK ROBE Vsetín: Ševců (Lidák) – Fojtášek, Kuboš (C), Vávra, Houser, Lukačka, Mikulík, Kunst, Sviták – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Jenáček, Baďura, Hradil

Rozhodčí: Held – Axman, Novotný.
Oba týmy se již v nadstavbové části potkaly, na vsetínském ledě byli úspěšnější Valaši – získali tři body za výhru 7:4.
VHK ROBE Vsetín:
Valaši mají za sebou v nadstavbové části pět odehraných utkání, z kterých vytěžili devět bodů. V tabulce se Vsetínští nachází na druhém místě se ziskem třiatřiceti bodů.
HC Olomouc:
Kohoutům se vstup do nadstavbové části extraligy mladšího dorostu příliš nevydařil, ze čtyř odehraných utkání si odnesli pouze bod za prohru po samostatných nájezdech proti Porubě. V tabulce se Hanáci krčí na posledním, šestém, místě s patnácti body.
Dobrý den, vítám Vás u online přenosu ze zápasu ELIOD extraligy mladšího dorostu, kdy se proti sobě postaví týmy HC Olomouc a VHK ROBE Vsetín. Zápas začíná na olomouckém zimním stadionu v 18:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:6

Branky a nahrávky: 13. Rosecký (Hladiš), 20. Tomajko (Pírek), 53. Vašenka (Handl, Pernický) – 3. Vávra (Lukačka, Baďura), 4. Adámek (Lobodowski), 15. Adámek (Lobodowski, Mikulík), 24. Baďura (Půček, Fojtášek), 33. Mikulík (Adámek, Lobodowski), 36. Kuboš (Kunst, Lobodowski)

Rozhodčí: Held – Axman, Novotný

02:50 VSE 0:1 Vávra (Lukačka, Baďura)
03:28 VSE 0:2 Adámek (Lobodowski)
06:06 VSE 2 Kunst, podražení
12:58 OLO 1:2 Rosecký (Hladiš)
14:12 VSE 1:3 Adámek (Lobodowski, Mikulík)
19:22 OLO 2:3 Tomajko (Pírek)
19:59 VSE 2 Kuboš, držení protihráče