NHL

Ottawa Senators – San Jose Sharks

3:4

po s.n. (0:1) (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

15.12.2016, 01:10 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.6 3.6 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre v Ottawě sledovalo 17 273 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (04:25:57)
ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Do utkání nezasáhl ani jeden český či slovenský hokejista.
TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Brent Burns (SJS) 1+1
2. Dion Phaneuf (OTT) 1+1
3. Kevin Labanc (SJS) rozhodující samostatný nájezd
Dnešní vyrovnané utkání je tedy u konce a bonusový bod nakonec berou hosté ze San Jose. Ti sice dvakrát vedli, ale nakonec v závěru řádné hrací doby museli bleskově reagovat na gól Ottawy z 57. minuty. Povedlo se a tak se šlo do prodloužení a nakonec i samostatných nájezdů. Ty ovládli brankáři, kteří zlikvidovali prvních sedm pokusů a jediným úspěšným "nájezdníkem" se tak stal Kevin Labanc.

Žraloci tedy přerušují pětizápasovou sérii proher ve vzájemných utkáních a udrží se na předních příčkách Západní konference. Domácí naopak zaznamenávají čtvrtou prohru z posledních pět zápasů.

Střely na bránu

Ottawa Senators – 31 (11, 13, 6, 1)
San Jose Sharks – 29 (10, 6, 10, 3)

65:00

65:00 Kevin LABANC - 3:4

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.
Autorem vítězné branky je KEVIN LABANC.

4. série 0:1

Je rozhodnuto! Kevin Labanc (SJS) skvěle rozpohyboval ottawského gólmana a poté mu puk poslal přesně mezi betony.

4. série 0:0

Za velkých ovací se k nájezdu rozjel Chris Neil (OTT), který bekhendovým blafákem také neuspěl.

3. série 0:0

Bekhendový blafák teď nevyšel Brentu Burnsovi (SJS).

Ani Erik Karlsson (OTT) neuspěl. Mezera mezi Jonesovými betony prostě není.

2. série 0:0

Joe Pavelski (SJS) jel poměrně pomalu a střelou trefil rameno připraveného Condona.

Bobby Ryan (OTT) gólmana Sharks dobře rozhýbal, avšak forhendem trefil jen beton.

1. série 0:0

Na druhé straně šel proti Condonovi Mikkel Bødker (SJS) a ten pro změnu neuspěl bekhendovým blafákem.

První nájezd obstaral Kyle Turris (OTT), nicméně jeho střela nenašla mezeru mezi Jonesovými betony.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

65:00

S koncem prodloužení se zbytečným přestupkem provinil Joe Thornton (SJS), který prudce sekl Phaneufa. Zřejmě se jednalo o nějaké nevyřízené účty, ale Thornton každopádně dostává dvouminutový trest za sekání a k tomu desetiminutový osobní trest.

3:4

Branky a nahrávky: 8. B. Ryan (Dzingel, Phaneuf), 38. Turris (Mark Stone, Hoffman), 57. Phaneuf (E. Karlsson, Mark Stone) – 6. Pavelski (Couture, J. Thornton), 32. Burns (Dillon), 58. Tierney (Burns, Schlemko), rozh. náj. Labanc