3:6

konec (2:3, 0:3, 1:0)

15.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Kamila Ludwigová

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a zase někdy třeba u online přenosu napočtenou. (20:05:23)
Ve třiapadesáté minutě dal třetí gól domácích Vašenka, ale další branky Kohouti přidat nedokázali. Vsetín si ve třetí třetině pohlídal svůj náskok a odváží si tři body za výhru 6:3.

59:50

Hosté se osvobozují.

59:18

Ihned po buly pálil Hladiš, Ševců drží puk ve výstroji.

59:11

Ještě jedna přesilová hra pro domácí tým. Dohnal (VSE) vyloučen na dvě minuty za krosček.

58:58

Lukáš Přecechtěl nahazuje puk do útočného pásma, zde jej ale sbírají protihráči a otáčí směr hry.

58:41

Lehkou střelu hned po přechodu do útočného pásma vyslal Houser, Kaplan raději podržel puk v lapačce. Vhazování po jeho levé ruce.

58:02

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté již nikam nepospíchají a čekají na okamžik, kdy si mohou poslat přihrávku ideálně.

57:24

Půček se rozjíždí s pukem z vlastní třetiny.

57:01

Přecechtěl vyváží puk za útočnou modrou čáru, nahazuje na branku a odjíždí střídat.

56:46

Valaši kombinují v útočném pásmu.

56:24

Kaplan raději podržel puk po střele Lobodowskiho od modré čáry.

55:55

Kohouti jsou aktivní v útočném pásmu, Valaši pozorně brání a vytlačují je ze střeleckých pozic.

55:32

Vhazování ve středním pásmu poté, co puk po teči vyletěl mimo ledovou plochu.

55:14

Rosecký zakládal novou akci, ale hra je přerušena pro přihrávku rukou.

54:51

Kaplan zasáhl proti střele Mikulíka, vhazování po jeho pravé ruce.

54:13

Za vzájemnou potyčku byli vyloučeni Půček (VSE) za sekání a Handl (OLO) za krosček.

53:59

Valaši jsou rozestavěni v pásmu a kombinují.

3:6

Branky a nahrávky: 13. Rosecký (Hladiš), 20. Tomajko (Pírek), 53. Vašenka (Handl, Pernický) – 3. Vávra (Lukačka, Baďura), 4. Adámek (Lobodowski), 15. Adámek (Lobodowski, Mikulík), 24. Baďura (Půček, Fojtášek), 33. Mikulík (Adámek, Lobodowski), 36. Kuboš (Kunst, Lobodowski)

HC Olomouc: Kaplan (Špunar) – Harabiš (C), Hladiš, Nekvapil, Přecechtěl L., Vinter, Pírek – Tichý O., Handl, Tomajko, Vašíček, Tichý J., Pernický, Dvořák, Přecechtěl P., Janíček, Vašenka, Rosecký

VHK ROBE Vsetín: Ševců (Lidák) – Fojtášek, Kuboš (C), Vávra, Houser, Lukačka, Mikulík, Kunst, Sviták – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Jenáček, Baďura, Hradil

Rozhodčí: Held – Axman, Novotný

02:50 VSE 0:1 Vávra (Lukačka, Baďura)
03:28 VSE 0:2 Adámek (Lobodowski)
06:06 VSE 2 Kunst, podražení
12:58 OLO 1:2 Rosecký (Hladiš)
14:12 VSE 1:3 Adámek (Lobodowski, Mikulík)