10.12.2016, 16:00 • ZS Luďka Čajky • 2. kolo • Michal Sedláček (@Michal_68)

Sedláček se dostal až na modrou, z otočky zkusil vypálit, ale v brance byl připraven jeden z obránců a vykopl puk směřující do sítě.

58:21

Branka Plzně je prázdná. Buly u branky Kubíka.

55:35

Na ledě nám trochu vzplály emoce. Červenka poslal k ledu Kristka, tomu se to moc nelíbilo a tak mezi hráče musel vstoupit rozhodčí. Nakonec dostává plzeňský útočník dvě minuty za hrubost.

53:09

To už s hosty vypadá zle nehezky. Za držení si odpyká dvě minuty Houdek.

50:57

Kristek se dostal do akce dva na jednoho. Situaci řešil přihrávkou, ale plzeňský bek dobře zakročil a kotouč zůstal někde pod jeho tělem.

48:41

Zlín právě vstřelil branku!
Ševci se vymanili z plzeňského sevření a přidávají třetí gól. Po přihrávce od Jaroňka se k puku dostal VOJTĚCH DOBIÁŠ a ten dal svému týmu zase o něco větší jistotu na hokejky. Skóre 0:3 se bude Plzni těžko otáčet. Asistence: Jan Jaroněk.

43:40

Šanci měl Martin Červenka. Plzeňský útočník dostal přihrávku mezi kruhu, ihned vypálil, ale jeho rána jen těsně minula branku zlínské klece.

38:32

Zlínský stadion už něco pamatuje. Lavičky na trestných jsou studené, tvrdé a přesto se tam hráči dnes velmi často vrací a vrací. Tentokrát Kočica, který si tam posedí za podražení.

35:50

Krásná individuální akce, po které se prosazuje už podruhé v zápase JAN DLUHOŠ. Ten obral obránce o puk, dostal se až před Červenku a puk pověsil přesně do pomyslného terčíku v rohu branky, že by i naše biatlonistky mohly závidět. Bez asistence.

28:24

Zlínská přesilovka začala a zase rychle končí. Páč dvě minuty za napadání si odpyká Jonáš Kočica.

27:53

Hosté jsou dnes nedisciplinovaní. Dvě minuty za hákování si odsedí Houdek.

25:27

První gól je na světě. Takhle pálí JAN DLUHOŠ! Ten se po přihrávce od Dobiáše napřáhl na modré a jeho rána prolétna skrz všechna těla až za záda Červenky. Asistence: Vojtěch Dobiáš.

24:14

Zlín si zahraje přesilovou hru. Za podražení usedl na trestnou Červenka. Dočkáme se prvního gólu?

16:04

Střela od mantinelu nyní zacinkala na tyč plzeňské svatyně.

14:52

Jen co přesilovka Zlína skončila, začne zase další. Dvě minuty za podražení si nyní odpyká Vojtěch Kovařík.

12:21

Přesilovku si zkusí také domácí. Za sekání si odsedí dvě minuty Přikryl.

11:26

První vážnější šance zápasu. Přikryl dostal přihrávku na kruh, měl před sebou dost místa a času, jenže střelu poslal těsně mimo branku.

00:49

Máme tu první vyloučení duelu. Dvořáček si odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.