4:0
konec (2:0, 0:0, 2:0)
10.12.2016, 12:15 • Zimní stadion Šumperk • Info o změnách stavu (Marcel Holl (@69Maca))
HK Mladí Draci Šumperk – VHK ROBE Vsetín
4:0
konec (2:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 10. Vogel, 20. Mácha (Žizlavský, Scheuter), 45. Žizlavský (Vintr), 56. Moravec (Mácha)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Mladí Draci Šumperk:
D. Kašpar (Zdražil) – Štrbík "A", Blaháček, Hrůzek – Kesler, Drlík, Vogel "A", Horký, Kaplan, Scheuter "C", Žižlavský, J. Kašpar, Mácha, Plhal, Urban, Vinter, Moravec.
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín:
Lidák (Ševců) – Fojtášek, Kuboš"C", Vávra, Holser, Lukačka, Mikulík, Kunst, Sviták, Navrátil – Půček, Adámek, Lobodowski "A", Dohnal, Calaba, Baďura, Šánek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Cik – Dopitová, Loun
Diváci:
1. třetina | ||||
02:19 | VSE | 2 | Vávra, podražení | |
05:51 | VSE | 2 | Lukačka, držení protihráče | |
09:01 | MDS | 2 | Vintr, podražení | |
09:42 | MDS | 1:0 | Vogel | |
15:29 | VSE | 2 | Mikulík, vražení na hrazení | |
19:18 | MDS | 2:0 | Mácha (Žizlavský, Scheuter) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:19 | MDS | 2 | Moravec, napadení | |
25:10 | VSE | 2 | Lobodowski, sekání | |
25:56 | VSE | 2 | Lukačka, podražení | |
28:21 | MDS | 2 | Kaplan, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:04 | MDS | 3:0 | Žizlavský (Vintr) | |
44:53 | MDS | 2 | Kaplan, sekání | |
VSE | 2 | Kunst, držení protihráče | ||
45:43 | MDS | 2 | Horký, podražení | |
49:46 | MDS | 2 | Plhal, podražení | |
50:51 | VSE | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Adámek | |
55:06 | MDS | 4:0 | Moravec (Mácha) | |
57:39 | MDS | 5+OK | Kašpar, hrubost+hrubost | |
MDS | 2+2 | Mácha, hrubost+hrubost | ||
VSE | 2+2 | Baďura, hrubost+hrubost | ||
VSE | 5+OK | Šánek, hrubost+hrubost | ||
58:15 | VSE | 2 | Dohnal, nedovolené bránění | |
Konec |
Čeljabinsk – Vladivostok 12:30 4:1
Ufa – Chabarovsk • po prodl. 12:30 4:3
Magnitogorsk – Kunlun 13:00 4:2
Čerepovec – Viťaz • po prodl. 15:00 3:4
N.Novgorod – Kazaň 15:00 2:0
Soči – Nižněkamsk 15:00 0:5
Spartak Moskva – Toljatti • po prodl. 15:00 2:3
Dynamo Moskva – Jaroslavl 15:30 6:3
Riga – Slovan 16:00 3:2
Slavia – Kolín 12:00 3:4
Kladno – Havířov 12:00 8:3
Jihlava – Č. Budějovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Vítkovice • po prodl. 13:00 5:4
Havlíčkův Brod – Vsetín 13:00 2:4
Písek – Olomouc 13:50 1:3
Letňany – Mladá Boleslav 15:30 4:0
Třinec – Sparta 15:30 5:3
Mountfield HK – Chomutov 15:30 1:3
Kometa Brno – Liberec 16:00 3:6
Zlín – HC Plzeň 16:00 3:0
Pardubice – K. Vary 17:00 2:4
58:15
57:39
Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Mácha – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Baďura – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Šánek – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
55:06
52:51
51:46
50:51
49:46
47:43
46:53
45:43
44:53
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kunst – 2 min., držení protihráče).
44:04
40:01
40:00
30:21
28:21
27:56