3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0)

10.12.2016, 16:00 • ZS Luďka Čajky • 2. kolo • Michal Sedláček (@Michal_68)

Já vám děkuji za pozornost a přeji vám příjemný zbytek sobotního dne. (18:03:21)
Máme tu závěrečnou sirénu. Ševci uspěli a odnáší si ze zápasu tři body za výhru 3:0. Dva góly si připsal Jan Dluhoš, brankář Jakub Kubík zase čisté konto. Naopak hosty čeká dlouhá a smutná cesta domů.

59:41

Puk je za brankou hostí, to už vypadá pro Zlín dobře. Dnes to budou tři body.

59:20

Hosté jsou v útočném pásmu.

59:00

Sedláček se dostal až na modrou, z otočky zkusil vypálit, ale v brance byl připraven jeden z obránců a vykopl puk směřující do sítě.

58:21

Branka Plzně je prázdná. Buly u branky Kubíka.

58:21

Hosté si berou oddechový čas.

57:36

Hosté jsou v plném počtu a také v útočném pásmu.

56:37

Zlínská přesilovka moc pohledně nevypadá, aspoň zatím. Puk ja za bránou Kubíka.

55:35

Na ledě nám trochu vzplály emoce. Červenka poslal k ledu Kristka, tomu se to moc nelíbilo a tak mezi hráče musel vstoupit rozhodčí. Nakonec dostává plzeňský útočník dvě minuty za hrubost.

55:10

Nyní už je ale Plzeň v plném počtu a tak puk směřující přes všechny čáry byl vyhodnocen jako zakázané uvolnění.

54:40

Domácí se drží v útočné třetině.

53:27

Ránu od modré schoval Červenka do náruče.

53:09

To už s hosty vypadá zle nehezky. Za držení si odpyká dvě minuty Houdek.

52:55

Nahození od modré, hráč před brankou, ale Kubík se dobře postavil a odolal.

52:15

Malá strkanice před Červenkou, ale rozhodčí uklidňuje situaci a bude se vhazovat.

51:42

Kubík musel pro puk na zem, ale i v leže dokázal schovat kotouč pod svou lapačku a stále drží čisté konto.

50:57

Kristek se dostal do akce dva na jednoho. Situaci řešil přihrávkou, ale plzeňský bek dobře zakročil a kotouč zůstal někde pod jeho tělem.

50:32

Zakázané uvolnění na straně Zlína vrátí hru před branku Kubíka.

49:43

Kovařík se cpal k brance, kam směřovala přihrávka zpoza brány, ale ta jeho hokejku přeskočila.

49:27

Buly po pravé ruce brankáře Červenky.

48:41

Zlín právě vstřelil branku!
Ševci se vymanili z plzeňského sevření a přidávají třetí gól. Po přihrávce od Jaroňka se k puku dostal VOJTĚCH DOBIÁŠ a ten dal svému týmu zase o něco větší jistotu na hokejky. Skóre 0:3 se bude Plzni těžko otáčet. Asistence: Jan Jaroněk.

48:02

Kovářík zkusil střelu zápěstím, ale kotouč našel ve své lapačce pozorný Kubík.

46:57

Sledovat zápas došel i generální manažer a jednatel PSG Zlín v jedné osobě pan Karel Adamík.

46:30

Kočica váhal, váhal, pak vystřelil, ale přímo do betonů Červenky. Tak aspoň vhazování pro svůj tým získal.

45:27

Rána, že by Kubíkovi možná utrhla hlavu, ale puk naštěstí pro zlínského gólmana směřovala těsně vedle jeho masky a za branku.

44:39

Dřímal podnikl útočný výlet ve stylu Erika Karlssona, ovšem přihrávka před branku k němu nedoputovala.

43:40

Šanci měl Martin Červenka. Plzeňský útočník dostal přihrávku mezi kruhu, ihned vypálil, ale jeho rána jen těsně minula branku zlínské klece.

43:18

Dluhoš útočil na hattrick, ale jeho střelu z kruhu si vychutnal Červenka a všem dal jasně najevo, že ten puk opravdu skončil v jeho lapačce.

42:24

Puk mají hosté, ale marně hledají kudy by se dostali do obranného pásma ševců.

40:40

Dlouho to však netrvalo a už jsou zase kompletní.

40:18

Přesilovka Plzně pokračuje, takže hned od začátku vyhazují ševci puk přes všechny čáry.

40:01

Rozhodčí ještě hodil řeč jedním z plzeňských hráčů a oba týmy míří do kabin. Stav je příznivý pro domácí, jenž vedou 2:0. Další třetina začne asi v 17:29.

40:00

39:31

Hosté nezačali přesilovku zrovna dobře. Málem jim do úniku ujel hráč, ale těsně před Červenkou ho stačili zabrzdit.

38:32

Zlínský stadion už něco pamatuje. Lavičky na trestných jsou studené, tvrdé a přesto se tam hráči dnes velmi často vrací a vrací. Tentokrát Kočica, který si tam posedí za podražení.

38:27

Po nahození od modré bylo před Červenkou trochu dusno, ale vášně dvou protihráčů uhasil sudí Volf.

37:32

Ševci jsou docela při chuti a na branku Plzně se žene další útok.

35:50

Krásná individuální akce, po které se prosazuje už podruhé v zápase JAN DLUHOŠ. Ten obral obránce o puk, dostal se až před Červenku a puk pověsil přesně do pomyslného terčíku v rohu branky, že by i naše biatlonistky mohly závidět. Bez asistence.

34:38

Hefka se napřáhl od mantinelu a když jeho hokejka vzešla z nebes až k ledu, poslal na branku puk rychlostí světla, jenž ale vyrazil do rohu kluziště pozorný Červenka.

33:58

Plzeňský hráč jen vztekle kopl do puku, když rozhodí zastavil hru pro ofsajd.

33:18

Střelu z vrcholu kruhu vyráží Kubík do ochranné sítě a bude se tedy vhazovat u branky domácích.

31:13

Dřímal nahodil puk a lehce osprchoval Červenku. Tomu to pochopitelně příjemné nebylo a tak zlínského hráče trochu šťouchl. Vše klidní rozhodčí.

30:43

Dvořáček se po ataku u mantinelu těžko sbírá z ledu, ale bude v pořádku. Už je na nohou a jede na střídačku.

29:55

Plzenští předvedli dobrou kombinaci a dostali se až k bráně, ale tam neuspěli. Navíc už hrají v plném počtu a čeká je zkrácená přesilovka.

28:24

Zlínská přesilovka začala a zase rychle končí. Páč dvě minuty za napadání si odpyká Jonáš Kočica.

27:53

Hosté jsou dnes nedisciplinovaní. Dvě minuty za hákování si odsedí Houdek.

27:23

Zakázané uvolnění. Pro znalce angličtiny – icing. Vhazování u brány Červenky.

26:39

Červenka se dostal do docela nebezpečné příležitosti, když mu přistál puk na hokejce a z kruhu zkusil připravenost Kubíka.

25:27

První gól je na světě. Takhle pálí JAN DLUHOŠ! Ten se po přihrávce od Dobiáše napřáhl na modré a jeho rána prolétna skrz všechna těla až za záda Červenky. Asistence: Vojtěch Dobiáš.

24:55

Nahození od modré bez problému lapil Červenka. Bude se tak vhazovat u plzeňské svatyně.

24:14

Zlín si zahraje přesilovou hru. Za podražení usedl na trestnou Červenka. Dočkáme se prvního gólu?

23:19

Po střetu s protihráčem se jen těžko sbírá z ledu jeden z domácích borců, ale za pomocí spoluhráčů odjíždí na střídačku.

23:03

Na druhé straně měl plné rukavice práce Červenka, ale poradil si dobře. Kotouč zůstal v jeho moci a Zlín získal aspoň vhazování.

22:12

Hosté se drží v útočné třetině, ale puk spíše honí kolem mantinelu, než aby si připravili nějakou šanci.

21:01

Na druhé straně zase chytá do rukavice puk Kubík a bude se tak opět vhazovat.

20:27

Jako první má práci ve druhé třetině Červenka, ale puk schytá do náruče a tam ho také nechává.

20:01

Na první branku stále čekáme. Za prvních dvacet minut jsme se ji nedočkali. Tak snad v příští periodě něco padne. Uvidíme. Zhruba 16:42 pokračujeme druhou třetinou.

20:00

19:54

Buly na útočné modré hostů.

19:00

Poslední minuta první třetiny. Puk je v moci hráčů Plzně... a teď už zase Zlína. Hra je taková neučesaná. Hraje se hodně ve středním pásmu. Aspoň tedy nyní.

17:37

Teď tedy pro změnu ofsajd. A buly na obranné modré čáře Zlína.

17:18

Nerad se opakuji, ale je tu další zakázané uvolnění. Tentokrát však na straně Plzně.

16:57

Plzeň oslabení opět ustála a je v plném počtu.

16:50

Domácí poslali nepřesným pasem puk na zakázané uvolnění.

16:30

Buly po pravé ruce Červenky.

16:04

Střela od mantinelu nyní zacinkala na tyč plzeňské svatyně.

15:16

Jeden ze zlínský útočník ztratil hůl a tak to zkusil fotbalově. Branku trefil, ale pokoušel se asi spíš o přihrávku. Ronaldo, ani Messi z něj tak asi nebude.

14:52

Jen co přesilovka Zlína skončila, začne zase další. Dvě minuty za podražení si nyní odpyká Vojtěch Kovařík.

14:22

Hosté oslabení přežili bez vážnějších šancí a jsou opět kompletní.

13:32

A nyní se sami domácí vyhnali z útočné třetiny.

13:06

Přesilovka se ale zatím Zlínu moc nedaří. Puk je za brankou Kubíka.

12:21

Přesilovku si zkusí také domácí. Za sekání si odsedí dvě minuty Přikryl.

11:26

První vážnější šance zápasu. Přikryl dostal přihrávku na kruh, měl před sebou dost místa a času, jenže střelu poslal těsně mimo branku.

10:56

Nyní hru zastavuje přihrávka rukou. Sudí nařizují buly na útočné modré Plzně.

09:57

Akci Plzně zastavuje ofsajd.

09:21

Kotouč zůstal někde pod nohama hráčů. Rozhodčí hru přerušil a vhazovat se bude u brány Červenky.

09:02

Střelu od modré vyráží plzeňský gólman do rohu kluziště.

08:20

Plzenští se tlačili do šance, ale zlínská obrana na poslední chvíli zasáhla. Puk ale poslala na zakázané uvolnění, takže se hra vrátí před branku domácích.

07:12

Chalupa zkusil připravenost Červenky střelou od mantinelu, ale neuspěl.

05:57

Rozhodčí posoudil ofsajd ševců jako úmyslný. Bude se tak vhazovat u branky Kubíka.

05:26

Kočica se dostal k jedovaté střele z kruhu, ale pozorný Červenka puk vytěsnil za branku.

04:24

Ani jednomu z týmů se nyní nedaří vytvořit si kloudnou šanci.

02:53

Zlín oslabení ustál bez větších potíží a je v plném počtu.

02:30

Opět je puk u plzeňské klece.

02:06

Během chvíli už podruhé vyhazují domácí puk až za branku Červenky.

01:35

Hosté převedli rychlou kombinaci a po přihrávce zpoza brány pálil nebezpečně Lang.

00:49

Máme tu první vyloučení duelu. Dvořáček si odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.

00:14

Ševci se hned na začátku málem dostali do šance, ale zlínský útočník nezachytil rychlou přihrávku.

00:01

PSG Zlín: Kořének (Kubík) – Janošek, Dřímal ,Hamrlík, Jaroněk, Dluhoš, Jenáček, Marek – Dvořáček, Světlík, Chalupa, Pröschl, Kočica, Hefka, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Leška.

HC Plzeň 1929: Červenka (Velička) – Houdek, Kaňák, Štěpánek, Lokajíček, Čada, Šilhán – Reitspies, Procházka, Přikryl, Lang, Matiášek, Hajžman, Kolda, Červenka, Hajšman, Mužík, Hasman, Váňa, Kovařík.

Rozhodčí: Volf – Valentík, Zapletal..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.