1:2

po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

09.12.2016, 15:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • 1. kolo • Lukáš Foff

Ode mě je to vše. Přeji krásný víkend a někdy na počtenou. (17:10:56)
Karlovy Vary vítězí v zápase tabulkových soupeřů 2:1 po prodloužení. Prodloužení se jim vydařilo lépe, když se jeden z domácích hráčů zapomněl a nestihl se vrátit.

62:03

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Nakonec jsou to Karlovy Vary, které rozhodují! Do úniku 2 na 1 se dostal Habr s JIŘÍM HALBERŠTÁTEM, který dostrkal kotouč do prázdné brány. Asistence: Jakub Habr.

61:00

Na druhé straně se Mountfieldu nepovedlo něco vymyslet.

60:28

Jan Bečka měl první šanci prodloužení! Přestřelil.

60:10

První akci mají k dispozici hosté.

60:01

Třetí třetina přinesla asi nejlepší hokej. Hradci se podařilo v přesilové hře srovnat zásluhou Mikuláše Pohla. Karlovy Vary pak sice vstřelily branku, ale rozhodčí ji neuznali pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

60:00

59:48

Oddechový čas pro hosty.

59:48

Icing Hradce. Hra se odstěhuje před bránu Kouby.

59:35

Hašek vypálil a Maršík čekal na dorážku, jenže minul skákavý puk! To byla šance jako hrom.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny. Podaří se někomu rozhodnout?

57:56

Rodící se brejk 3 na 2 zastavil ofsajd Hradce.

57:18

Hosté jsou v plném počtu a to nejhorší mají za sebou.

56:37

Hradec začíná za svojí bránou.

56:09

Mountfield sice dobře kombinoval, ale střela byla sražena a Kašpar ji pohodlně zachytil.

55:17

Daniel Zavřel jde na trestnou lavici za podražení. Využije Hradec druhou přesilovku?

1:2

Branky a nahrávky: 46. Pohl (Bieniek, Mašín) – 38. Šik (Bernáth), 63. Halberštát (Habr)

Mountfield HK: Kouba (Dvořák) – Voňka, Pohl, Lelek, Krištof, Bieniek, Jonáš, Kukla – Šedivý, Sklenář, Mašín, Pažourek "C", Matouš, Síla, Poppel, Jakubec, Vaňát, Hašek, Maršík, Morong. Trenér: Miroslav Krupka.

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Beran) – Bernáth, Cankov, Zavřel, Štaif, Přibyl, Ptáček, Kala – Holub, Hudečka, Habr, Černý, Bečka "C", Prošek, Šik, Tlačil, Halberštát, Petrov. Trenér: Václav Eismann.

Rozhodčí: Wagner – Grundler, Svobodová

14:54 KVA 2 Hudečka
22:23 HKM 2 Kouba, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Mašín
37:11 KVA 0:1 Šik (Bernáth)
44:31 KVA 2 Bečka, nedovolené bránění
45:58 HKM 1:1 Pohl (Bieniek, Mašín)
49:30 HKM 2 Mašín, sekání
52:12 HKM 2 Hašek, hákování
55:17 KVA 2 Zavřel, podražení