09.12.2016, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Michal Janoštík

Tipsport: 2.0 3.76 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Torrey Mithell (MTL) – 2+0
3. Andrew Shaw (MTL) – 0+2 (04:37:07)
Československá stopa

Tomáš Plekanec (MTL) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:03
Máme za sebou utkání mez Montrealem Canadiens a New Jersey Devils. Domácí celek předvedl parádní výkon a připsal si domácí vítězství číslo 2000 za celou existenci klubu. Montreal byl jasně lepším celkem a zaslouženě vyhrál. O tom hovoří nejen statistika vstřelených gólů, ale také statistika střel. Ta je 49-21.

59:42

Nejspíše ne, hraje nyní za jejich brankou..

59:24

Poslední akce hostů, podaří se jim snížit?

58:54

Poslední minuta se odehrává v obranné třetině Habs. Ti však mají kotouč.

58:26

Hostům se ani nedaří udržet se v útoku, třetí třetina je jasně v režii jejich soupeře.

57:51

Schneider si po střele Webera zapisuje zákrok číslo 42. Zbylých pět střel skončilo za ním.

57:29

Devils jsou za svou bránou a čekají na prostřídání útoků.

56:57

Zakázané uvolnění domácího týmu.

56:47

O vítězi je rozhodnuto a tak se utkání už spíše pouze dohrává.

55:49

55:49 Torrey MITCHELL - 5:2

55:49

Montreal právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! TORREY MITCHELL se obtočil kolem branky a nachytal na švestkách nepozorného Schneidera. Ten si tento gól za rámeček pravděpodobně nedá. Asistence: Brendan Gallagher, Andrej Markov

55:47

Hosté se dopustili ofsajdového postavení.

55:29

Hosté mají ještě dost času k vyrovnání, ale soupeř je ve třetí třetině k ničemu nepouští.

5:2

Branky a nahrávky: 13. Danault (Beaulieu, A. Shaw), 18. T. Mitchell (Gallagher, Redmond), 30. Lehkonen (A. Shaw, Danault), 41. Pacioretty, 56. T. Mitchell (Gallagher, Markov) – 17. Henrique (Parenteau, Hall), 44. Hall (Henrique, Palmieri)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, S. Weber, Markov, Petry, Beaulieu, Redmond – Lehkonen, Plekanec, Gallagher – Pacioretty, A. Shaw, Radulov – Carr, T. Mitchell, Byron – Danault, Flynn, Andrighetto.

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Severson, Auvitu, Lovejoy, J. Moore, Quincey – Hall, Henrique, Parenteau – Cammalleri, Zajac, Palmieri – B. Bennett, Kalinin, Smith-Pelly – Wood, Fiddler, Lappin.

Rozhodčí: Rank, Sutherland – Sericolo, Cherrey

12:49 MTL 1:0 Danault (Beaulieu, A. Shaw)
16:11 NJD 1:1 Henrique (Parenteau, Hall)
17:15 MTL 2:1 T. Mitchell (Gallagher, Redmond)
19:42 MTL 2+2 Price, hrubost+hrubost, odpyká Radulov