09.12.2016, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Adam Pavlíček

Tipsport: 2.7 3.73 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání
Radek Faksa (DAL) – 0+1, 2 střely, čas na ledě 15:42
Marek Mazanec (NSH) – odchytal 34:13 minut, 18 zákroků, úspěšnost 94,7 %, 1 asistence. (06:32:24)
1. hvězda utkání – Jason Spezza (DAL)
2. hvězda utkání – Jamie Benn (DAL)
3. hvězda utkání – Antoine Roussel (DAL)
Ve třetí třetině jsme viděli pouze jeden gól z hokejky Calleho Jrnkroka. Dallas si tedy připisuje zcela zasloužené vítězství 5:2!

59:01

Dallas drží kotouč a nikam nespěchá,

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny!

55:09

55:09 Calle JÄRNKROK - 5:2

55:09

Nashville právě vstřelil branku!
Jarnkrok Calle nic zbytečného nevymýšlel a propálil Lehtonena z úhlu! Asitence: Mike Ribeiro, Marek Mazanec.

54:58

Dallas spíše šetří čas a nikam zbytečně nespěchá.

54:00

52:00

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Yannick Weber – 2 min., krosček).

51:21

Puk mimo hrací plochu, bude se vhazovat ve středním pásmu.

50:12

Lehtonen kryje puk bez potíží.

50:01

Hraje se hodně po rozích a nic zajímavého se momentálně neděje.

48:50

Josi se proháčkoval, až před Lehtonena, ten ale zareagoval a Josimu gólovou radost zkazil.

48:13

Vysoká hůl, bude se vhazovat ve středním pásmu.

47:42

Weber se do útočného pásma neprobil.

5:2

Branky a nahrávky: 10. Ja. Benn (Spezza, Seguin), 11. B. Ritchie (Roussel, Faksa), 24. Spezza (Ja. Benn, Hamhuis), 26. Roussel (Korpikoski, Klingberg), 40. Seguin (Ja. Benn, Spezza) – 17. Arvidsson (Watson), 56. Järnkrok (Ribeiro, Mazanec)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Nemeth, Oleksiak, Hamhuis, Johns – Ja. Benn, Seguin, B. Ritchie – Roussel, Faksa, Spezza – Korpikoski, Eaves, McKenzie – Eakin, D. Shore.

Nashville Predators: Rinne (26. Mazanec) – P. K. Subban, Ekholm, Josi, Irwin, Y. Weber, Pardy – Arvidsson, Johansen, C. Smith – Forsberg, Ribeiro, Fiala – C. Wilson, Fisher, Neal – F. Gaudreau, Järnkrok, Watson.

Rozhodčí: O’Halloran, Lewis – MacPherson, Murchison.

Diváci: 17,887

03:33 DAL 2 Roussel, sekání
03:33 NSH 2 Josi, sekání
09:55 DAL 1:0 Ja. Benn (Spezza, Seguin)
10:18 DAL 2:0 B. Ritchie (Roussel, Faksa)