Chance liga

HC Dukla Jihlava – Rytíři Kladno

4:3

konec (3:1, 0:1, 1:1)

05.12.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 31. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 2.17 4.15 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:23

Kladenští dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě a také ze strany hostí míří na trestnou lavici dnes pátý hráč. Konkrétně Jan Kloz.

Na vyloučení: 5-5.

50:44

Dvě přesilovky ze čtyř již dnes Kladenští využili. Nyní mají další příležitost. Davidu Březinovi se sice dvě minuty za napadení moc nelíbí, ale nic s tím nemůže dělat.

Na vyloučení: 5-4.

37:52

Kladenská kombinace nevyšla a na modré kotouč sebral Jergl, jehož musel zastavit Peter Jánský, aby z toho nebylo nebezpečné přečíslení. Dvě minuty pro zkušeného forvarda Rytířů.

Na vyloučení: 4-4.

37:06

Říhovu ránu od modré vyrazil Hanuljak lehce před sebe, ale ihned zkusil po puku sáhnout. A to v okamžiku, kdy se o dorážku pokoušel před brankou stojící Filip Seman. Ten se snažil puk nahrnout za čáru, ale udělal tak i s gólmanem Miroslavem Hanuljakem. Domácí útočník tak dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 4-3.

27:40

Právě Filip Seman si nyní na dvě minuty odpočine, jde na trestnou lavici za sekání.

Na vyloučení: 3-3.

25:12

A právě v mlýnici před brankou se provinil Roman Přikryl, který skákavý puk stáhl a sevřel jej rukou. Jde proto na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 2-3.

18:39

Jihlava bude mít 72 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři, když se po její kombinaci v útočném pásmu provinil František Ptáček vysokou holí.

Na vyloučení: 2-2.

17:51

Dvě minuty také na straně Rytířů. Jiří Cetkovský je vyloučen za podražení, kterého se dopustil před brankou Dukly při napadání.

Na vyloučení?´: 2-1.

13:58

Jihlavský obránce Jiří Říha sice při souboji ztratil helmu, ale dostává dvě minuty za pád pod nohy soupeře.

Na vyloučení: 2-0.

04:42

První vyloučení zápasu je na světě. Petr Šidlík dle sudích v rohu za brankou krosčekoval právě Strnada a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 1-0.

4:3

Branky a nahrávky: 7. Zeman (Čachotský), 12. F. Seman (Důras, Jergl), 20. Říha (Čachotský, Šidlík), 57. Čachotský (Říha, Diviš) – 6. J. Drtina (Burger), 29. Cetkovský (D. Růžička, Tenkrát), 46. Burger (Ptáček, J. Kloz)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Svoboda) – Kajínek, Říha, Dundáček, Bilčík, Szathmáry, Šidlík, Dobrovolný – Jergl, Seman, Důras – Protasenja, Stoklasa, Březina – Diviš, Zeman, Čachotský – Jícha, Danišovský. Trenér: Petr Vlk

Rytíři Kladno: Hanuljak (Stahl) – Hořava, Drtina, Růžička, Zelingr, Ptáček, Ulrych, Matula, Kehar – Tůma, Burger, Kloz – Jánský, Přikryl, Strnad – Ton, Machač, Tenkrát – Keszi, Zikmund, Cetkovský. Trenér: Jiří Kopecký

Rozhodčí: Kubičík – Ganger, Hanzlík