05.12.2016, 13:30 • Sibir Arena • Martin Penker

Tipsport: 1.4 5.2 6.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (15:54:20)
Československá stopa

Adam Polášek (SIB) 0 + 0, čas na ledě: 19:28
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes překvapivě porazili Sibir 1:2, když je nejdříve poslal do vedení Razumov ve třiatřicáté minutě a poté zvýšil na 0:2 v dvaapadesáté minutě opět Razumov. Domácí dokázali v sedmapadesáté minutě jen snížit zásluhou Lukina, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

Střely na branku: 35 – 27

59:44

Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Karejevem.

59:24

Oddechový čas pro domácí.

59:06

Polášek střelou od modré netrefil branku soupeře a dopředu tak mohli hosté. Ti však šanci vstřelit branku do prázdné klece zahodili.

58:41

Hosté dokázali vyhodit kotouč z vlastního pásma do středního pásma.

58:35

Domácí to zkoušejí v šesti!

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:26

Domácí po vstřelené brance dostali větší chuť do hry a momentálně svého soupeře přehrávají.

56:23

56:23 Dmitrij LUKIN - 1:2

56:23

Sibir právě vstřelil branku!
Domácí snižují na rozdíl jedné branky! DMITRIJ LUKIN napřáhl ke střele od modré čáry a kotouč po jeho střele skončil až za bezmocným Karejevem, který jen rozhodil rukami na důkaz toho, že tuto střelu vůbec neviděl. Asistence: Alexej Gluchov.

56:15

Arťuchinův bekhendový pokus z pravého kruhu dokázal Karejev vyrazit do ochranné sítě.

55:03

Boychuk vyslal na branku střelu z pravého kruhu, která ale Karejevovi nenadělala větší potíže.

54:27

Domácí se momentálně nemohou s kotoučem vůbec dostat do útočného pásma. Hosté brání skvěle.

53:15

Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.

52:20

Domácí se snaží na tuto branku odpovědět stejnou mincí. Zatím se jim to ale příliš nedaří.

51:02

51:02 Alexej RAZUMOV - 0:2

1:2

Branky a nahrávky: 57. D. Lukin (A. Gluchov) – 33. Razumov (Jemec), 52. Razumov (A. Michejev)

HC Sibir Novosibirsk: Taylor (Krasikov) – Polášek, Beljakov, Mišarin, D. Lukin, Meňšikov (A), Vereščagin, Naumov – Sannikov (C), Šalunov, Boychuk – Žafjarov, Kemppainen, V. Butuzov – Arťuchin (A), Vorošilo, Pervušin – Skabelka, A. Gluchov, Okulov – Arťomov.

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolskij) – Ljamkin, Skutar, Fatkullin, Kuklev, Arbuzov, Vasilčenko, Titov, Akišin – Komaristyj (A), Zemčenko, Solovjov – Jemec, Taratuchin, K. Semjonov (A) – Zinovjev, Poliščuk (C), Jazkov – Michajlov, Razumov, A. Michejev.

Rozhodčí: Bělov, Gamalei – Berseňov, Judin

07:07 SIB 2 Sannikov, hrubost