konec (1:0, 0:0, 3:2)

05.12.2016, 10:30 • Platinum Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.25 3.8 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Kovář dnes předvedl 33 úspěšných zákroků, ani to však na výhru nestačilo

Domácí tým vyhrává tento zápas poměrem 4:2. Amur se dostal do vedení 3:0, Čerepovec rychle ´vstřelil dvě branky, čímž zdramatizoval závěr. Výhru Chabarovsku pojistil do prázdné branky Kristian Kuusela. Body tak důstávají v Chabarovsku. (13:09:25)

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Výhru domácích do prázdné branky potvrzuje atakovaný KRISTIAN KUUSELA. Bez asistence.

59:45

Juha Metsola kryje další střelecký pokus hostů. Následovat bude vhazování před brankou Amuru.

59:24

Jakub Kovář je na střídačce, hosté to zkouší se šesti bruslaři. Buly ve středním pásmu.

59:24

Oddechový čas pro hosty.

59:24

Hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. To vyhovuje domácím.

59:00

Poslední minuta hry, Severstal pravděpodobně odvolá brankáře.

58:40

Čerepovec je v plném počtu, nyní už nemá mnoho času na vstřelení vyrovnávací branky.

58:21

58:00

Hlasatel právě ohlásil poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, domácí vedou o jeden gól a hrají přesilovku.

57:42

Amur hraje aktivně, dostal se do útočného pásma, kde kombinuje.

57:14

Domácí hokejisté mají v závěru zápasu k dispozici přesilovou hru, která by jim měla pomoci k výhře.

56:21

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Igor Radulov – 2 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).

55:45

Šance k vidění nejsou, brankáři nemají práci. Sledujeme velkou taktickou bitvu. Čerepovec zápas pořádně zdramatizoval.

54:01

Sledujeme rychlou hru, hosté se snaží vyrovnat, naopak domácí brání jen jen to jde.

4:2

Branky a nahrávky: 12. T. Zohorna (Kamalov), 44. V. Popov (Ruděnkov, J. Kolář), 46. Kapustin (Kondratěv, Metsola), 60. Kuusela – 53. Magogin, 53. Karlin (Kagarlickij, Jakub Kovář)

Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – Aťušov, Kondratěv, J. Kolář, Malevič, Kosmačjov, Kamalov, Jelesin – Kapustin, Stasjuk, Romancev – T. Zohorna, Kuusela, Ramstedt – Vl. Ušenin, Byvalcev, Litovčenko – Nazarov, Ruděnkov, V. Popov.

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Jevsejenkov, Stasenko, D. Ježov, Wilson, Chochlov, Masuhr, Kudako – Vovčenko, Trubačjov, Truňov – Radulov, Avcin, Magogin – Karlin, Kagarlickij, Mons – Lapin, Kazakovcev, A. Vorobjov.

Rozhodčí: Jeřábek, Fatajev – Medvedev, Sazonov

01:43 CHA 2 Kapustin, hákování
07:14 CER 2 Mons, hrubost
11:19 CHA 1:0 T. Zohorna (Kamalov)
17:07 CHA 2 Malevič, vysoká hůl
24:10 CER 2 D. Ježov, hákování