KHL

Red Star Kunlun – CSKA Moskva

0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0)

05.12.2016, 12:30 • Feiyang Ice Skating Center, Šanghaj • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 4.43 4.0 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

47:27

Dokonce je to nyní trest na 2+2 minuty, který si za hru vysokou holí odpyká Igor Veličkin (KUN). Zasažený Naumenkov jde okamžitě na šití.

44:46

Poprvé v utkání jde na trestnou lavici jeden z hostů. Konstantin Alexejev (MOS) si totiž v souboji s Jüem pomohl držením.

20:38

Hned v úvodu druhé třetiny je zde třetí vyloučení na straně domácího týmu. Na trestnou lavici putuje Janne Jalasvaara (KUN), jehož proviněním bylo nedovolené bránění.

16:01

Další nepříjemnost pro čínský klub. Tomáš Marcinko (KUN) se podle sudího dopustil krosčeku a rovněž dostává dvě trestní minuty.

15:32

Nyní ale přichází první vyloučení. Na lavici hanby míří Joonas Järvinen (KUN), který v rohu důrazně atakoval soupeře a dostává dvě trestné minuty za napadení.