K1 Florbal Židenice – Finance Novák FBK Jičín

3:2

konec (0:0, 3:0, 0:2)

04.12.2016, 17:00 • MSH Vodova Brno • 13. kolo • Týna Zíková (@tyn_zikova)

To je pro dnešek ode mě vše. Užijte si zbytek druhé adventní neděle. Těším se u dalšího společného zápasu. Na shledanou! (19:00:30)
První třetina tohoto utkání nepřinesla nic moc zajímavého. Od druhé třetiny začaly padat góly a napětí vzrůstalo až do samotného konce. Tentokrát se lépe dařilo Židenicím a vítězným poměrem 3:2 tak vrátilo pomyslnou pomstu Jičínu ze třetího kola.
Dnešní utkání sledovalo 76 diváků.
Střely třetí třetiny:
Domácí – 8
Hosté – 9

59:48

Zřejmě o poslední pokus se snaží Dernerová, která sama běží na Samkovou. Po kličce však trefuje tyčku.

59:17

Jičín bojuje do posledních sil. Žůrková svou střelou napálila pouze zeď soupeřek.

59:01

Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

58:35

Na Samkovou to tentokrát chtěla zkusit Pospíšilová, ale té se nepodařilo vystřelit a míček tak zavezla za branku.

58:08

Dernerová to z úhlu zkusila na Samkovou, ta její úmysl krásně přečetla a střelu tak zastavila.

57:25

Time-out pro FBK Jičín.

55:28

Střelu Satýnkové nad sebe nebezpečně vyrazila Příleská. Možnou dorážku ale ihned zpacifikovala, když se po vysokém míčku natáhla.

53:52

Dernerová šikovně tečovala střelu Drápalové, ale těsně minula branku.

52:49

V naprosté tutovce selhala Satýnková, když svou střelu přímo nabídla Příleské.

50:55

Florianová ve skvělé pozici před svatyní Příleské, míček ji ale po přihrávce od Žůrkové přeskočil florbalku.

48:57

Sledujeme další domácí přečíslení 2 na 1, tentokrát se netrefila Grufíková.

47:35

Dernerová se dostává do samostatného úniku, Samková zasahovat nemusí, střela letěla mimo.

46:40

A Žůrková to podruhé zkouší obtočením zpoza branky, její střela na vzdálenější tyč šla však mimo.

45:54

Jičín právě vstřelil branku! Ránu Satýnkové před brankou tečovala LUCIE KLOUTVOROVÁ a snižuje tak náskok domácích. Asistence: Andrea Satýnková

3:2

Branky a nahrávky: 22. Indrová (Hyksová), 23. Babáčková (Pospíšilová), 28. Dernerová (Pospíšilová) – 42. Žůrková (Satýnková), 46. Kloutvorová (Satýnková)

K1 Florbal Židenice: Příleská (Mannová) – Veletová, Pravcová, Drápalová, Pospíšilová – Hyksová, Babáčková, A. Grufíková – Svobodová, Novotná, Sejáková – Federselová, Vývodová, Indrová – Dernerová.

Finance Novák FBK Jičín: Samková (A. Kociánová) – Růžičková, Chlumská, Florianová, Strejcovská, Kořínková, Mikolášková – Žůrková, Kůželová, Kloutvorová – Drbohlavová, T. Mrázková, Exnarová – Satýnková, Kosová, Domonkosová.

Rozhodčí: Konečná Michaela, Wienerová Veronika