TJ Sokol Královské Vinohrady – ELITE PRAHA

5:6

konec (0:0, 0:2, 5:4)

04.12.2016, 14:30 • 13. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Je konec, po bláznivé třetí třetině, ve které si oba celky měnily průběžně vedení, se radují hráčky Elite, které zvládly závěr utkání a připisují si v dnešním utkání další body do tabulky. (16:22:15)

59:15

Reischlová se dostala před branku, ale svým pokusem nebyla příliš úspěšná.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22

Domácí se snaží, avšak nikdo ve žlutém se nemůže dostat do zakončení.

56:04

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku!
Vinohrady ovšem bleskově odpovídají zásluhou BARBORY VAVŘINOVÉ, která tak dramatizuje dnešní utkání. Bez asistence.

55:45

Elite Praha právě vstřelilo branku!
Zdá se, že Elite nakročilo velmi rázně za dnešním vítězstvím. JESSICA ZLÁMALOVÁ pošesté překonává Kutnarovou v brance a přibližuje svůj tým na dosah bodům. Asistence: Sara Rymanová.

55:23

Tak se na to podívejme. Elite otáčí také nepříznivý stav a PETRA NOSKOVÁ převažuje povedenou střelou pomyslné misky vah na stranu hostujícího týmu. Asistence: Sara Rymanová.

54:23

Hra se však nyní přesunula na polovinu Elite, kde se usadily naopak domácí hráčky.

53:56

Hostující hráčky se dostaly na polovinu domácích, kde momentálně kombinují. Kutnarová musí být v pozoru.

52:08

Je opět vyrováno. Elite dlouho neotálelo a zásluhou ELiŠKY REISCHLOVÉ hostující celek vyrovnává na 4:4. Asistence: Kristýna Vranová.

50:54

Jen co se Honzová vrátila z trestné, tak se podařilo ELIŠCE ČERMÁKOVÉ otočit průběh utkání na stranu Vinohrad, které momentálně vedou 4:3! Bez asistence.

48:48

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Petra Honzová – 2 minuty, Bránění ve hře).

48:16

Míček mají na čepelích hostující hráčky, avšak jsou s ním za svou vlastní brankou.

47:03

A je to tu. Hostující Elite ztrácí během několika málo minut své tříbrankové vedení. Domácí lavičku potěšila přesnou ranou BARBORA VAVŘINOVÁ. Asistence: Natálie Bartošová.

46:23

Utkání je stále otevřené. Domácí hráčky zásluhou NATÁLIE BARTOŠOVÉ snižují na rozdíl pouhé branky! Asistence: Michaela Lingová.

45:16

Hostující hráčky si chtěly vzít rychle své ztracené tříbrankové vedení zpět, avšak pokus Reischlové skončil pouze vedle branky domácích.

44:19

Tak pozor, je tu snížení domácích, které obstarala důraznou hrou před brankou ANETA TVRZNíKOVÁ. Asistence: Kristýna Vejvodová.

5:6

Branky a nahrávky: 45. Tvrzníková (Vejvodová), 47. Bartošová (Lingová), 48. Vavřinová (Bartošová), 51. Čermáková, 57. Vavřinová – 33. Ryman (Denková), 35. Miklíková (Ryman), 42. Miklíková (Ryman), 53. Reischlová (Vranová), 56. Nosková (Ryman), 56. Zlámalová (Ryman)

TJ Sokol Královské Vinohrady: A. Kutnarová (Vyrobíková) – F. Kutnarová, Sladkovská, Čermáková, Lingová, Vejvodová – Tvrzníková, Honzová, Bartošová – Bartůňková, Šádková, Zelníčková – Vavřinová, Jarešová, Dobisíková.

ELITE PRAHA: Gécová (Zelená) – Hnátová, Simajchlová, Vranová, Divišová, N. Mrázková – Jelínková, Neubergerová, Nosková – Reischlová, Ryman, Andrlová – Zlámalová, Miklíková, Denková – Veharová.

Rozhodčí: Jan Drška, Jiří Meisner

13:06 SKV 2 2min Dobisíková, Sekání
32:14 ELI 0:1 Ryman (Denková)
34:28 ELI 0:2 Miklíková (Ryman)
36:51 ELI 2 2min Denková, Blokování soupeřovy hole
41:33 ELI 0:3 Miklíková (Ryman)