4:0
konec (1:0, 1:0, 2:0)
10.11.2016, 14:00 • Omsk Arena • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 1.8 4.2 3.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.8 - 4.2 - 3.7
Avangard Omsk – HK Soči
4:0
konec (1:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 2. Chochrjakov (Burdasov, Kučerjavenko), 26. Burdasov, 46. Chochrjakov (Kučerjavenko), 58. Gustafsson (Paršin)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Furch – Martynov, J. Medveděv, Ahnelöv, Gustafsson (C), A. Osipov, Nikitin, Lisov – Pestuško, Sobotka, Pěrežogin – Pjanov, Paršin, Zubov – Kučerjavenko, Chochrjakov, Burdasov – Lemťugov, Juňkov, Lauta.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči:
Barulin (49. Šikin) – Fantenberg, Alexandrov, Mamkin, S. Kuzněcov, Gorochov, Děrljuk – V. Grebenščikov, O'Dell, Levickij – Ignatuškin (C), A. Kosticyn, Padakin – I. Zacharčuk, Tomilin, Morozov – Ščegolkov, Jacenko, Tolpeko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Viktor Gašilov, Sergej Gusev – Gleb Lazarev, Sergej Misjur
Diváci: 6860
1. třetina | ||||
01:56 | OMS | 1:0 | Chochrjakov (Burdasov, Kučerjavenko) | |
09:47 | OMS | 2 | Lemťugov, sekání | |
15:47 | SOC | 2 | Tomilin, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:23 | OMS | 2 | J. Medveděv, držení protihráče | |
22:48 | SOC | 2 | Barulin, podražení, odpyká Morozov | |
25:01 | OMS | 2:0 | Burdasov | |
26:35 | SOC | 2 | A. Kosticyn, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:27 | OMS | 3:0 | Chochrjakov (Kučerjavenko) | |
49:00 | ||||
49:28 | OMS | 2 | Pěrežogin, sekání | |
56:19 | SOC | 2 | Gorochov, držení protihráče | |
57:16 | OMS | 4:0 | Gustafsson (Paršin) | |
Konec |
Novokuzněck – Spartak Moskva 13:00 0:3
Novosibirsk – N.Novgorod 13:30 1:4
Omsk – Soči 14:00 4:0
Barys – HC Slovan 14:30 5:1
Magnitogorsk – Kazaň • po s.n. (0:1) 15:00 2:3
Čeljabinsk – Toljatti • po s.n. (0:1) 15:00 1:2
Ufa – Nižněkamsk 15:00 4:1
Minsk – Kunlun 17:30 3:4
Jokerit – Vladivostok 17:30 2:1
Riga – Chabarovsk 18:30 3:2
HC Litvínov – Kobra 15:00 10:1
Přerov – Vítkovice 15:00 2:5
Letňany – HC Plzeň 15:10 0:2
Vsetín – Zlín 15:30 2:6
Jihlava – Mladá Boleslav 15:45 6:2
PZ Kladno – Ústí n/L 16:10 3:8
Žďár n/S – Tábor 17:00 8:4
Havířov – Třinec • po s.n. (1:2) 17:20 3:4
Sparta – Kladno 17:30 8:2
Č. Budějovice – Mountfield HK 18:00 7:3
Kometa Brno – Liberec 18:00 3:2
Slavia – Pardubice 18:00 2:5
Olomouc – Warriors Brno 18:00 5:6
Chomutov – K. Vary • po s.n. (0:1) 18:15 4:5
Dominik Furch (Omsk) – 20 zákroků, čisté konto
Vladimír Sobotka (Omsk) – 1 střela, čas na ledě 16:56
59:31
59:00
57:16
57:16 Erik GUSTAFSSON - 4:0
57:16
Tak až ERIK GUSTAFSSON překonal náhradníka Šikina. Na modré čáře obdržel přihrávku Paršina a po jejím přijetí prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Denis Paršin.
56:19
55:44
55:19
53:30
52:15
51:28
51:20
50:05
49:28
49:00
48:29