0:3
konec (0:0, 0:2, 0:1)
10.11.2016, 13:00 • Metallurgs Sports Palace • Patrik Sandev (@Thimpu25)
Tipsport: 3.51 4.3 1.83 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.51 - 4.3 - 1.83
Metallurg Novokuzněck – Spartak Moskva
0:3
konec (0:0, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 29. Bondarev (Bobyljov, Kalinin), 37. Stoa (Radil, Nikoncev), 44. V. Berdnikov (Leščenko)
Karty:
Neproměněná penalta:
Metallurg Novokuzněck:
Karejev – Ljamkin, Kalašnikov, Kuklev, Skutar, Michajlov, Vasilčenko, Viksna – Solovjov, Zemčenko, K. Semjonov – Lebeděv, Poliščuk, Komaristyj – I. Musin, Vicharev, S. Butuzov – Anisin, Taratuchin, Jazkov – Ďurjagin.
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Moskva:
Bespalov – Gilroy, Högström, Dyblenko, Kalinin, Bondarev, Kirillov, Provolněv – Radil, Stoa, Glazačev – Mirnov, V. Berdnikov, Leščenko – Alexandr Vasiljev, A. Voronin, M. Plotnikov – Bobyljov, M. Potapov, Nikoncev – Kuvajev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baluška, Rogačjov – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci: 2521
1. třetina | ||||
08:32 | NOV | 2 | Anisin, podražení | |
11:36 | NOV | 2 | S. Butuzov, hákování | |
15:41 | SPM | 2 | Dyblenko, hrubost | |
16:59 | NOV | 2 | Viksna, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
28:15 | SPM | 0:1 | Bondarev (Bobyljov, Kalinin) | |
33:35 | SPM | 2 | Nikoncev, podražení | |
36:16 | SPM | 0:2 | Stoa (Radil, Nikoncev) | |
37:43 | SPM | 2 | Dyblenko, napadení | |
38:32 | SPM | 2 | Bondarev, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:38 | SPM | 0:3 | V. Berdnikov (Leščenko) | |
Konec |
Novokuzněck – Spartak Moskva 13:00 0:3
Novosibirsk – N.Novgorod 13:30 1:4
Omsk – Soči 14:00 4:0
Barys – HC Slovan 14:30 5:1
Magnitogorsk – Kazaň • po s.n. (0:1) 15:00 2:3
Čeljabinsk – Toljatti • po s.n. (0:1) 15:00 1:2
Ufa – Nižněkamsk 15:00 4:1
Minsk – Kunlun 17:30 3:4
Jokerit – Vladivostok 17:30 2:1
Riga – Chabarovsk 18:30 3:2
HC Litvínov – Kobra 15:00 10:1
Přerov – Vítkovice 15:00 2:5
Letňany – HC Plzeň 15:10 0:2
Vsetín – Zlín 15:30 2:6
Jihlava – Mladá Boleslav 15:45 6:2
PZ Kladno – Ústí n/L 16:10 3:8
Žďár n/S – Tábor 17:00 8:4
Havířov – Třinec • po s.n. (1:2) 17:20 3:4
Sparta – Kladno 17:30 8:2
Č. Budějovice – Mountfield HK 18:00 7:3
Kometa Brno – Liberec 18:00 3:2
Slavia – Pardubice 18:00 2:5
Olomouc – Warriors Brno 18:00 5:6
Chomutov – K. Vary • po s.n. (0:1) 18:15 4:5
58:00
57:40
56:35
55:57
55:00
Dominik Furch je jedničkou Omsku a dostává důvěru i v reprezentaci! (y)
53:39
52:58
52:30
50:45
49:57
49:48
48:55
47:44
46:53
45:10