3:2
konec (2:1, 0:0, 1:1)
10.11.2016, 18:30 • Arena Riga • Tomáš Kubečka
Tipsport: 2.0 3.8 3.33 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.0 - 3.8 - 3.33
Dinamo Riga – Amur Chabarovsk
3:2
konec (2:1, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Sčastlivyj, 15. Bičevskis (Darzinš), 47. Darzinš (Indrašis) – 11. Ramstedt (Zub, T. Zohorna), 60. T. Zohorna (Ramstedt)
Karty:
Neproměněná penalta:
Dinamo Riga:
Kalninš – Pujacs, Mullen, Cibulskis, Galvinš, K. Redlihs, Jerofejevs, Balinškis – Meija (C), Sčastlivyj, Skvorcovs – Darzinš, Bičevskis, Indrašis – Shugg, Tim Sestito, M. Redlihs – Jelisejevs, Pavlovs, E. Kulda.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk:
Metsola – Malevič, Kondratěv (C), Zub, J. Kolář, Kosmačjov, Ljutov, Podzinš – Stasjuk, Byvalcev, Kapustin – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – O. Li, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Nazarov, Kacuba, Litovčenko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Sergejev – Metalnikov, Sirotkin
Diváci:
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
00:28 | RIG | 1:0 | Sčastlivyj | |
05:50 | CHA | 2 | Nazarov, podražení | |
09:41 | RIG | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Shugg | |
10:35 | CHA | 1:1 | Ramstedt (Zub, T. Zohorna) | |
14:30 | RIG | 2:1 | Bičevskis (Darzinš) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:21 | RIG | 2 | Pavlovs, hrubost | |
CHA | 2 | Kondratěv, hrubost | ||
26:39 | CHA | 2 | Stasjuk, sekání | |
28:09 | CHA | 2 | Kosmačjov, podražení | |
31:37 | CHA | 2 | Kondratěv, vražení na hrazení | |
35:08 | RIG | 2 | Tim Sestito, hákování | |
39:03 | RIG | 2 | Pujacs, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:14 | RIG | 2 | Tim Sestito, bitka | |
CHA | 2 | Kondratěv, bitka | ||
46:57 | RIG | 3:1 | Darzinš (Indrašis) | |
59:00 | CHA | 2 | Kondratěv, nedovolené bránění | |
RIG | 2 | Bičevskis, hrubost | ||
59:47 | CHA | 3:2 | T. Zohorna (Ramstedt) | |
Konec |
Novokuzněck – Spartak Moskva 13:00 0:3
Novosibirsk – N.Novgorod 13:30 1:4
Omsk – Soči 14:00 4:0
Barys – HC Slovan 14:30 5:1
Magnitogorsk – Kazaň • po s.n. (0:1) 15:00 2:3
Čeljabinsk – Toljatti • po s.n. (0:1) 15:00 1:2
Ufa – Nižněkamsk 15:00 4:1
Minsk – Kunlun 17:30 3:4
Jokerit – Vladivostok 17:30 2:1
Riga – Chabarovsk 18:30 3:2
HC Litvínov – Kobra 15:00 10:1
Přerov – Vítkovice 15:00 2:5
Letňany – HC Plzeň 15:10 0:2
Vsetín – Zlín 15:30 2:6
Jihlava – Mladá Boleslav 15:45 6:2
PZ Kladno – Ústí n/L 16:10 3:8
Žďár n/S – Tábor 17:00 8:4
Havířov – Třinec • po s.n. (1:2) 17:20 3:4
Sparta – Kladno 17:30 8:2
Č. Budějovice – Mountfield HK 18:00 7:3
Kometa Brno – Liberec 18:00 3:2
Slavia – Pardubice 18:00 2:5
Olomouc – Warriors Brno 18:00 5:6
Chomutov – K. Vary • po s.n. (0:1) 18:15 4:5
Jan Kolář (CHA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:55
Tomáš Zohorna (CHA) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 20:31
59:47
59:47 Tomáš ZOHORNA - 3:2
59:47
Hosté přeci jen v samotném závěru ještě snižují! Domácím zadákům ujel TOMÁŠ ZOHORNA, který se natlačil před brankáře a zakončil pod břevno! Asistence: Teemu Ramstedt.
59:12
59:00
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Maris Bičevskis – 2 min., hrubost).
58:19
58:00
57:10
56:30
55:40
55:15
54:25
54:10
53:40
52:40