10.11.2016, 18:30 • Arena Riga • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.0 3.8 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (21:13:08)
Československá stopa v utkání

Jan Kolář (CHA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:55
Tomáš Zohorna (CHA) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 20:31
Střely na branku: 25 – 32
Je dobojováno! Dinamo Riga nakonec na svém ledě poráží Amur Chabarovsk 3:2! Domácí vlétli do zápasu jako ze snu a už po šestnácti vteřinách otevřel skóre Pjotr Sčastlivyj ! Amur ale vyrovnal v přesilovce, kdy se z ostrého úhlu prosadil Teemu Ramstedt ! Ještě do přestávky ale vrátil domácímu týmu vedení Maris Bičevskis ! Ve druhé třetině se na obou stranách hojně vylučovalo, ale ani jeden z celků v početní převaze neuspěl! Patnáct minut před koncem navýšil domácí vedení Lauris Darzinš . Hosté sice bojovali, jenže Tomáš Zohorna snížil na 2:3 až třináct vteřin před koncem!

59:47

59:47 Tomáš ZOHORNA - 3:2

59:47

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Hosté přeci jen v samotném závěru ještě snižují! Domácím zadákům ujel TOMÁŠ ZOHORNA, který se natlačil před brankáře a zakončil pod břevno! Asistence: Teemu Ramstedt.

59:12

Hosté zkoušejí v poslední minutě štěstí se šesti bruslaři ve hře!

59:00

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Maris Bičevskis – 2 min., hrubost).

58:19

Gunars Skvorcovs projel s pukem do útočného pásma, zbavil se obránce, otočil se mezi kruhy, jenže jeho bekhendový pokus dokázal Metsola zneškodnit.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:10

Kristian Kuusela se vydal na individuální průnik do útočného pásma. Hostující hráč prolétl kolem obránců Dinama, ale poté mu puk utekl mimo dosah.

56:30

Miks Indrašis schytal tvrdý úder v útočném pásmu. Domácí hokejista se poté skácel k zemi, ale rozhodčí pustil zákrok jako čistý.

55:40

Guntis Galvinš skvěle pokryl prostor u pravé tyčky domácí branky. Hokejista Dinama zachytil přihrávku před branku a vyhodil puk do středního pásma.

55:15

Aleksandrs Jerofejevs se vydal na individuální průnik středem ledové plochy. Domácí hokejista si sice obhodil jednoho z obránců, jenže Arťom Zub celou akci zajistil.

54:25

Na druhé straně se do útočného pásma prodral Pjotr Sčastlivyj. Autor úvodní branky dnešního utkání zkusil štěstí z mezikruží, jenže Metsola byl na místě.

54:10

Alexej Byvalcev neudržel puk v útočném pásmu. Neposedná přihrávku přeskočila hostujícímu obránci přes čepel do středního pásma.

53:40

Mikelis Redlihs sice napadal rozehrávku Amuru na modré čáře, ale domácí útočník proti přesile neuspěl a hosté se znovu ženou do útoku.

52:40

Domácí už hrají hodně jednoduše. Riga vybojovala puk, Lauris Darzinš s ním projel na červenou čáru, odkud puk nahodil za branku Amuru.

3:2

Branky a nahrávky: 1. Sčastlivyj, 15. Bičevskis (Darzinš), 47. Darzinš (Indrašis) – 11. Ramstedt (Zub, T. Zohorna), 60. T. Zohorna (Ramstedt)

Dinamo Riga: Kalninš – Pujacs, Mullen, Cibulskis, Galvinš, K. Redlihs, Jerofejevs, Balinškis – Meija (C), Sčastlivyj, Skvorcovs – Darzinš, Bičevskis, Indrašis – Shugg, Tim Sestito, M. Redlihs – Jelisejevs, Pavlovs, E. Kulda.

Amur Chabarovsk: Metsola – Malevič, Kondratěv (C), Zub, J. Kolář, Kosmačjov, Ljutov, Podzinš – Stasjuk, Byvalcev, Kapustin – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – O. Li, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Nazarov, Kacuba, Litovčenko.

Rozhodčí: Bondar, Sergejev – Metalnikov, Sirotkin

00:28 RIG 1:0 Sčastlivyj
05:50 CHA 2 Nazarov, podražení
09:41 RIG 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Shugg
10:35 CHA 1:1 Ramstedt (Zub, T. Zohorna)
14:30 RIG 2:1 Bičevskis (Darzinš)