2:3

konec (0:1, 2:1, 0:1)

09.10.2016, 12:00 • SD ARÉNA • 9. kolo • David Panuška

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy nashledanou. (14:02:50)
Hosté se radují opravdu velkolepě, aby ne, poprvé v ročníku vyhrávají utkání na venkovní půdě, dokonce je to jejich první bod venku!

O osudu utkání rozhodl v devětapadesáté minutě Oldřich Matějka, jenž skóroval z levého kruhu střelou o brankovou konstrukci. Domácím se na tuto branku už nepovedlo odpovědět.

59:32

Piráti se pokoušejí dostat do útočného pásma, ale Kobra skvěle brání. Domácí ani nebudou mít možnost odvolat brankáře.

58:58

Dvaašedesát sekund před koncem třetí periody se bude vhazovat před brankou domácího brankáře. Radek Šíp si vyžádal oddechový čas.

58:23

58:23 Oldřich MATĚJKA - 2:3

58:23

Kobra právě vstřelila branku!
Tak jsem to zakřikl, hosté se dostávají do luxusního vedení v předposlední minutě utkání! Po levé straně ujel hostující OLDŘICH MATĚJKA, kterému se střelou o tyčku povedlo vstřelit dost možná rozhodující branku! Bez asistence.

58:00

Právě se rozebíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Jak to tak vypadá, tak utkání pomalu a jistě míří do prodloužení.

57:12

56:54

Josef Koláček byl u pravé tyčky a měl čas na zamíření. Pod víko se mu ovšem nepovedlo zakončit, a tak se pokračuje za stavu 2:2.

56:16

Nyní se ovšem hosté dobře brání a již podruhé se jim daří vyhodit kotouč z obranného pásma. Vzchopí se ještě Piráti?

55:34

Od modré čáry to zkoušel nahazovaným kotoučem Matěj Kastner. Jeho pokus ovšem nikdo netečoval a ten tak skončil na betonech brankáře.

55:12

Šanci budou mít Piráti. Jakub Střeštík podrazil po pravé straně postupujícího hráče, a tak si odsedí svůj trest.

54:32

Hostům se povedlo vybojovat útočné pásmo, a tak se bude vhazovat po levici Jakuba Dobeše. Dočkáme se do konce periody ještě nějaké branky?

54:15

Piráti stupňují svůj tlak a vysílají hodně kotoučů směrem na Cichoňovu branku, který je dnes ovšem velice pozorný a chytá výborně.

53:27

Eric Mežnar se dostal k puku a zpoza branky jej posílal před ní. Tam se mu ale nepovedlo nikoho najít, trefil totiž vyrážečku pozorného brankáře.

53:02

Hned po skončení přesilovky musel krýt střelu z levého kruhu hostující brankář. Ten si ale s takovými pokusy dnes ví rady.

52:47

2:3

Branky a nahrávky: 31. Hofrichter (Vrhel), 39. Mežnar – 14. Koval (TS), 35. Ksandr (Altrichter), 59. Matějka

Piráti Chomutov: Dobeš (Svoboda) – Petrásek, Vaněk, Ferbas, J. Matějka, Herles, Kastner, Klika – Králíček, Zahrádka, Harkabus, Šafránek, Mežnar, Hofrichter, Benda, Koláček, Gut, Vrhel.

HC Kobra Praha: O. Cichoň (Šmehlík) – Fiala, J. Cichoň, Střeštík, Suda, Skalík – O. Matějka, Ribarovski, Altrichter, Jaroš, Koval, Doležal, Šubert, Kapal, Ksandr, Rubeš.

Rozhodčí: Hucl – Jelínek, Jakešová.

01:53 KOB 2 Fiala, nedovolené bránění
04:28 CHM 2 Kastner, faul loktem
13:47 KOB 0:1 Koval (TS)
15:18 KOB 2 Fiala, nedovolené bránění
17:37 CHM 2 Herles, podražení