Příprava NHL

Philadelphia Flyers – New York Rangers

4:3

po prodl. (0:0, 3:1, 0:2 - 1:0)

04.10.2016, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia (kapacita 19543 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 2.3 3.46 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

48:56

Přesilová hra tentokrát pro Rangers, za faul vysokou holí je vyloučen domácí útočník Scott Laughton.

46:08

Philadelphia si zahraje přesilovou hru, za hákování míří na trestnou lavici Rick Nash.

36:36

Rangers si navíc zahrají přesilovou hru, za držení protihráče je vyloučen domácí obránce Samuel Morin.

30:31

Přesilová hra se navíc znásobí! J. T. Miller zasáhl vysokou holí do obličeje Jakuba Voráčka a míří na trestnou lavici dokonce na čtyři minuty!

30:18

Philadelphia si navíc zahraje první přesilovku v dnešním utkání, za podražení míří na trestnou lavici Jimmy Vesey.

19:38

19:38 Tvrdý zákrok Radka Gudase, po kterém byl český obránce vyloučen do konce utkání

19:38

Radko Gudas velmi tvrdě narazil na mantinel Jimmyho Veseyho a je vyloučen na 5 minut + do konce utkání za vražení na hrazení. Za následné vyprovokování bitky je vyloučen obránce hostů Dylan McIlrath.

12:21

K další střele se dostal Jakub Voráček, následně ale český forvard fauloval a je potrestán menším trestem za hákování.

04:03

První přesilovou hru v dnešním utkání si zahrají Jezdci, na trestnou lavici za držení protihráče míří český obránce Radko Gudas.

4:3

Branky a nahrávky: 29. Weal (Ljubimov, Gostisbehere), 32. Voráček (Gostisbehere, Schenn), 33. Konecny (Cousins, Provorov), 61. Voráček (Couturier) – 37. Graves (Miller, Kovacs), 45. Pirri, 51. Vesey (Stepan)

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Gostisbehere, Provorov, Morin, MacDonald, Del Zotto, Gudas – Konecny, Giroux (C), Schenn – Read, Couturier, Voráček – Laughton, Cousins, McDonald – Leier, Weal, Ljubimov. Trenér: Dave Hakstol.

New York Rangers: Lundqvist (od 31. Skapski) – McDonagh (C), Clendening, Graves, McIlrath, Summers, Holden – Vesey, Stepan, Nash – Pirri, Hayes, Bučněvič – Miller, Hrivik, Kovacs – Glass, Lapierre, Strömwall. Trenér: Alain Vigneault.

Rozhodčí: St. Laurent, MacDougall – Brisebois, Grandt

Diváci: 18636

04:03 PHI 2 Gudas, držení protihráče
12:21 PHI 2 Voráček, hákování
19:38 PHI 5+OK Gudas, vražení na hrazení+vražení na hrazení