po s.n. (0:2) (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)

04.10.2016, 17:30 • Hartwall Arena • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Tipsport: 1.65 4.6 4.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (20:01:57)
Viťaz se nakonec stává překvapivým vítězem tohoto duelu. Jokerit byl před zápasem pasován do role favorita, nicméně moc dobře nezvládl druhou polovinu první třetiny a vlastně i celou druhou, takže se musel smířit s porážkou po nájezdech. Penaltovou loterii totiž jeho soupeř hladce ovládl. Dodjme, že českou stopu nechal na utkání i hostující útočník Horák, který skóroval na 1:2 ve druhé třetině.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Viťaz.
Autorem vítězné branky je NIKITA VYGLAZOV.

2. série 0:2

A je konec. Helenius nevyzrál na další zakončení, tentokráte od Vyglazova, a Viťaz tak získává bod navíc.

2. série 0:1

Joensuu taktéž na Säteriho nevyzrál.

1. série 0:1

Aaltonen proměňuje a posílá Viťaz do vedení.

1. série 0:0

Salminenovu střelu vychytal Säteri.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení, které až na jedno vyloučení vlastně nic nepřineslo, nám o vítězi nerozhodlo, následovat tedy budou samostatné nájezdy. Než se vrhneme do penaltového rozstřelu, doplňme údaj o návštěvnosti. Dnešnímu duelu přihlíží 8727 diváků.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:30

Tohle jsou nepříjemné zprávy pro domácí celek. Vůbec jeho první vyloučení v tomto utkání přichází v opravdu pořádně nevhodnou dobu.
Dnešní utkání sleduje 8727 diváků.

64:15

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Topi Jaakola – 2 min., vysoká hůl).

64:00

Zbývá minuta do konce prodloužení. Už jen chvilku se může hrát přes čas. Salminen se před pár okamžiky ocitl v dobré pozici, ale se svým zakončením nebyl úspěšný.

62:26

Hostující Kempe se nyní snažil prosadit bekhendem, bohužel pro Viťaz neúspěšně. Svůj pokus totiž usměrnil jen nad Heleniusovu branku.

61:55

Dvě minuty z prodloužení jsou pryč. Ani jeden z týmů neměl k rozhodující bance vyloženě blízko.

60:50

O'Neill nejprve pálil vedle, po něm také Genoway, ovšem Säteri mezi třemi tyčemi dokázal zasáhnout. Na druhé straně se Viťaz též neprosadil, Helenius byl mužem na svém místě.

3:4

Branky a nahrávky: 4. Joensuu (Regin, Salminen), 39. O'Neill (Ch. Genoway, A. Kulda), 51. A. Kulda (Joensuu, Salminen) – 15. Kokšarov (Al. Stěpanov, Gimajev), 22. Horák (Šitikov), 34. Kempe (Kopejkin, Katičev), rozh. náj. Vyglazov