2:0
konec (2:0, 0:0, 0:0)
04.10.2016, 20:00 • Kinnarps Arena, Jönköping (SWE) • 1/32 finále • Tomáš Reiner (@ReinyTom)
Tipsport: 1.6 4.8 3.94 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.6 - 4.8 - 3.94
HV71 – Lukko Rauma
2:0
konec (2:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Reese (Tedenby), 6. Brithén (Thörnberg)
Karty:
Neproměněná penalta:
HV71:
Söderstrom (Pettersson Wentzel) – Almquist, Reese, Pilut, Hansson, Persson, Berglund, Borgman, Brännström – Thörnberg (A), Brithén, Arlbrandt – Tedenby, Abbott (C), Önerud (A) – Törngren, L. Andersson, R. Andersson – Sundh, Stenlund, E. Andersson. Hlavní trenér: Johan Lindbom.
Náhradníci:
Trenér:
Lukko Rauma:
Kahkonen (Karjalainen) – Seigo, Virtanen, Makinen, Niskala (C), Sevanen, Ahonen, Riikola – Lahteenmaki (A), Gagnon, Antonen – Koivisto (A), Tiivola, Tukonen – Liedes, Koivistoinen, Vidgren – Suuronen, Claireaux, Pitkanen. Hlavní trenér: Juha Vuori.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mikael Holm (SWE), Jan Hribik (CZE). Čároví: Tobias Haster (SWE), Emil Wernstrom (SWE)
Diváci:
Odveta: Rauma - HV71 3:4
1. třetina | ||||
00:38 | H71 | 1:0 | Reese (Tedenby) | |
05:30 | H71 | 2:0 | Brithén (Thörnberg) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:53 | RAU | 2 | Virtanen, podražení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:07 | RAU | 2 | Vindgren, hrubost | |
55:13 | H71 | 2 | Berglund, hákování | |
58:30 | RAU | 10+10 | Pitkanen, bitka+bitka | |
58:30 | H71 | 10+10 | Abbott, bitka+bitka | |
Konec |
Chabarovsk – Spartak Moskva 11:30 3:1
Vladivostok – N.Novgorod 11:30 5:2
Kunlun – Soči 13:30 2:1
Novokuzněck – Novosibirsk 14:00 3:2
Magnitogorsk – Ufa • po s.n. (2:1) 16:00 3:2
Jokerit – Viťaz • po s.n. (0:2) 17:30 3:4
Minsk – Jaroslavl 18:35 2:0
Záhřeb – CSKA Moskva 19:00 2:5
HC Slovan – Petrohrad 19:00 0:6
Vítkovice – Nitra 17:00 7:0
Sparta – Kärpät 17:30 1:1
Junosť Minsk – Frölunda 18:00 3:2
Kuopio – Djurgården 18:00 2:0
TPS – IFK Helsinky 18:00 1:1
Liberec – Färjestad 18:00 4:1
Mnichov – Växjö 18:00 1:1
Tappara – SaiPa 18:00 0:2
JYP – Skellefteå 18:00 4:0
Salzburg – Bern 19:30 1:4
Wolfsburg – Zürich 19:30 1:4
Eisbären – Zug 19:30 4:0
Lugano – Plzeň 19:45 4:1
Košice – Fribourg 19:45 1:1
Davos – Linköping 19:45 4:7
HV71 – Rauma 20:00 2:0
59:56
59:29
59:27
59:26
58:30
58:30
58:30
58:00
57:16
56:48
56:41
56:07
55:13
55:07
54:27
52:45