27.09.2016, 18:00 • DRFG Arena • 7. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 1.45 5.7 5.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:40

57:40 Ondřej NĚMEC - 7:1

57:40

Kometa právě vstřelila branku!
Hosté pijí kalich hořkosti až do dna! Marek Kvapil z pravého kruhu našel prudkou křižnou přihrávkou Erata, jenž předložil puk do mezikruží najetému ONDŘEJI NĚMCOVI, který prudkou ranou z první propálil hostujícího brankáře posedmé! Také pro brněnského obránce je to první branka za Kometu v extralize – 7:1! Asistence: Martin Erat, Marek Kvapil.

56:49

Ještě jedna přesilovka pro Brno. Vyloučen je hostující Richard Nejezchleb na dvě minuty za krosček.

55:51

Dnešní utkání v brněnské DRFG Areně sleduje 7422 diváků!

53:30

Po akci Vojtěcha Němce se k puku dostal Haščák, který krásným kolmým pasem přes celé pásmo nabídl kotouč rozjetému Zaťovičovi, ten však Halásze z vynikající pozice mezi betony nepropálil!

49:26

A vyloučeným je nakonec Martin Dočekal, který si odpyká dvouminutový trest za podražení.

46:24

Richard Nejezchleb fauloval v útočném pásmu Martina Nečase a odsedí si dvě minuty za hákování. Domácí mají k dispozici další přesilovou hru.

45:00

Obrovské štěstí pro domácí! Po nahození od modré čáry doráželo několik hokejistů v černém a už se zdálo, že má Vejmelka kotouč pod kontrolou, ale ten najednou vyplaval z výstroje domácího brankáře a zastavil se těsně před brankovou čarou!

42:26

A také domácí si zahrají opět přesilovku. Vyloučen hostující útočník Martin Hanzl za nedovolené bránění v útočném pásmu.

41:16

41:16 Martin ERAT - 6:1

41:16

Přesilovka hrůzy pro hosty pokračuje, domácí přidávají druhou branku v jednom oslabení! Trška zavezl puk do pásma a přenechal jej Hruškovi, který z druhé vlny vybídl svou přihrávkou rozjetého MARTINA ERATA, který naznačil kličku doprava a nakonec kotouč forhendem zasunul za beton brankáře Halásze – 6:1! Asistence: Jan Hruška, Peter Trška.

40:22

40:22 Leoš ČERMÁK - 5:1

40:22

Domácí se prosazují také v oslabení! Martin Dočekal vybojoval v rohu hřiště kotouč pro LEOŠE ČERMÁKA, který si s pukem vybruslil před branku a po stahovačce jej pověsil přesně pod břevno branky Litvínova – 5:1! Asistence: Martin Dočekal.

39:30

Hosté dostávají s koncem druhé třetiny k dispozici přesilovku. Vyloučen je domácí útočník Marek Kvapil na dvě minuty za hákování.

35:50

35:50 Jan KÁŇA - 4:1

35:50

Sotva skončila přesilovka, domácí udeřili. Nejprve neuspěl ve velké šanci Dočekal, když v pádu Halász jeho pokus vyrazil těsně vedle a Čermák se k dorážce nedostal. Domácí kapitán ale pokračoval v akci, poslal puk na modrou Trškovi, který krásnou střílenou přihrávkou vyzval JANA KÁŇU a ten ukázkově protečoval kotouč za záda hostující brankáře – 4:1! Asistence: Peter Trška, Leoš Čermák.

35:01

Obránce Tomáš Pavelka ujel nenápadně při oslabení na levé straně a svým prudkým pokusem trefil pravou tyč branky domácích!

33:27

Je zde přesilovka pro Brno. Karel Kubát fauloval v rohu hřiště a odsedí si dvě minuty za krosček.

32:41

Následně Kvapil našel křižně volného Erata, který ještě vrátil v akci na jeden dotek puk na brankoviště pro Hrušku, ale ten v dobré pozici minul branku Halásze!

29:02

29:02 Martin DOČEKAL - 3:1

29:02

Brno navyšuje svůj náskok! MARTIN DOČEKAL se rozjel s pukem ve středním pásmu po předávce od Káni, nabruslil si po pravé straně a poté prudkým švihem trefil kotouč přesně nad rameno Halásze a vymetl levou šibenici branky hostů! První bod v extralize si zároveň připisuje obránce Filip Král – 3:1! Asistence: Jan Káňa, Filip Král.

28:23

Na druhé straně se puku zmocnil v rohu kluziště Martin Nečas, vybruslil si do střelecké pozice kolem branky, ale kotouč těsně minul levou tyč!

27:00

Jan Hruška se skvěle proháčkoval do pásma, ujížděl sám na Halásze a chtěl puk zasunout za jeho beton, hostující brankář se však roztáhl po vzoru Dominika Haška a kotouč udržel před čarou!

25:59

Robinu Hanzlovi se nelíbil zákrok u mantinelu, následně však hostující útočník třískl několikrát do mantinelu a odpyká si osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

22:55

Dobrá šance Brna! Haščák ujel obraně po pravém křídle a ještě poslal kotouč do lepší pozice na střed do úniku Vojtěchu Němcovi, ten však v tísni zakončil bekhendem jen do betonu Halásze!

20:10

Hned v úvodu druhé třetiny se dostal ke střele Lukeš, jeho pokus domácí zblokovali jen k Nejezchlebovi, ten si vybruslil na brankoviště a Vejmelka jeho ránu dobře vyrazil!

19:41

Brňané nyní skvěle rozebrali obranu hostů, když Dočekal našel před brankou úplně volného Káňu, který už tak mohl pálit do odkryté svatyně, ale našel ještě z druhé vlny najetého Čermáka, který však z mezikruží branku těsně minul!

17:33

Další velká šance domácích! Jan Káňa ujel po levé křídle a u druhé tyče hledal volného Čermáka, brněnskému kapitánovi však v pravou chvíli kotouč přeskočil hůl!

12:50

Další tutovka Brna! Dočekal za brankou vybojoval puk a poslal jej na dlouhou hůl naslepo před branku, kde se dostal k dorážce Čermák, ale Halász se proti jeho ráně do poloodkryté branky skvěle přesunul!

10:26

10:26 Martin DOČEKAL - 2:1

10:26

Modrobílí otáčejí vývoj první třetiny! Káňa se dostal u levého mantinelu k odraženému puku, který kousek na ledem nahodil na branku a MARTIN DOČEKAL jemnou tečí nad Halászův beton usměrnil kotouč přesně k tyči – 2:1! Asistence: Jan Káňa.

08:53

První formace Brna zavezla kotouč do pásma, Erat našel zpoza branky Nečase, ale toho v dobré pozici vychytal připravený Halász!

06:50

Velká šance domácích! Martin Dočekal přesprintoval obránce a dostal se k puku na levé kruhu, ale jeho ránu k levé tyči dokázal Halasz lapačkou vyrazit před sebe a Čermák se již k dorážce neprobil!

06:24

Další přesilovka pro hostující celek. Vyloučen je domácí obránce Jozef Kováčik, který si odpyká dvouminutový trest za pád pod nohy.

04:33

04:33 Jan ŠTENCEL - 1:1

04:33

Je vyrovnáno, Brno proměňuje přesilovku! Kometa se dlouho nemohla usadit v pásmu, až si puk zpracoval Marcel Haščák, který si vybruslil na vrchol levého kruhu a nabil na modrou čáru JANU ŠTENCELOVI, který z první nekompromisní dělovkou k tyči propálil Halásze v brance hostů – 1:1! Asistence: Marcel Haščák.

03:22

I Kometa si zahraje přesilovku, Zbyněk Sklenička v rohu hřiště podrazil Němce a jeho vyloučen na dvě minuty za podražení.

02:22

02:22 Jiří GULA - 0:1

02:22

Litvínov právě vstřelil branku!
Hosté e nakonec ujímají vedení! Nejezchleb zpoza branky našel mezi kruhy najetého JIŘÍHO GULU, jehož prudkou ránu z první Vejmelka vyrazil jen před sebe, ale na jeho dorážku již nestačil – 0:1! Asistence: Richard Nejezchleb.

00:34

Hned v úvodu je zde přesilovku hostů. Jan Štencel podrazil unikajícího soupeře a je vyloučen na dvě minuty za podražení.

7:1

Branky a nahrávky: 5. Štencel (Haščák), 11. Dočekal (J. Káňa), 30. Dočekal (J. Káňa, F. Král), 36. J. Káňa (Trška, Čermák), 41. Čermák (Dočekal), 42. M. Erat (Hruška, Trška), 58. O. Němec (M. Erat, M. Kvapil) – 3. Gula (Nejezchleb)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Slavíček) – O. Němec, Štencel, Kováčik, Gulaši, Trška, Malec, F. Král – M. Erat, Nečas, M. Kvapil – Haščák, V. Němec, Zaťovič – Dočekal, Čermák (C), J. Káňa – T. Vondráček, Hruška, Dymáček – Gajarský.

HC VERVA Litvínov: Halász (Janus) – Gula, Kubát, F. Pavlík, Z. Sklenička, T. Pavelka, Sörvik – Nejezchleb, Lukeš, V. Hübl (C) – Martynek, R. Hanzl, J. Černý – M. Hořava, Reichel, Gerhát – Jurčík, M. Hanzl, T. Doležal – Stříbrný.

Rozhodčí: Hodek, Horák – Lhotský, Zíka.

Diváci: 7 422

00:34 KOM 2 Štencel, podražení
02:22 LIT 0:1 Gula (Nejezchleb)
03:22 LIT 2 Z. Sklenička, podražení
04:33 KOM 1:1 Štencel (Haščák)