7:1
konec (2:1, 2:0, 3:0)
27.09.2016, 18:00 • DRFG Arena • 7. kolo • Daniel Kinc
Tipsport: 1.45 5.7 5.33 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.45 - 5.7 - 5.33
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov
7:1
konec (2:1, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Štencel (Haščák), 11. Dočekal (J. Káňa), 30. Dočekal (J. Káňa, F. Král), 36. J. Káňa (Trška, Čermák), 41. Čermák (Dočekal), 42. M. Erat (Hruška, Trška), 58. O. Němec (M. Erat, M. Kvapil) – 3. Gula (Nejezchleb)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Vejmelka (Slavíček) – O. Němec, Štencel, Kováčik, Gulaši, Trška, Malec, F. Král – M. Erat, Nečas, M. Kvapil – Haščák, V. Němec, Zaťovič – Dočekal, Čermák (C), J. Káňa – T. Vondráček, Hruška, Dymáček – Gajarský.
Náhradníci:
Trenér:
HC VERVA Litvínov:
Halász (Janus) – Gula, Kubát, F. Pavlík, Z. Sklenička, T. Pavelka, Sörvik – Nejezchleb, Lukeš, V. Hübl (C) – Martynek, R. Hanzl, J. Černý – M. Hořava, Reichel, Gerhát – Jurčík, M. Hanzl, T. Doležal – Stříbrný.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hodek, Horák – Lhotský, Zíka.
Diváci: 7 422
1. třetina | ||||
00:34 | KOM | 2 | Štencel, podražení | |
02:22 | LIT | 0:1 | Gula (Nejezchleb) | |
03:22 | LIT | 2 | Z. Sklenička, podražení | |
04:33 | KOM | 1:1 | Štencel (Haščák) | |
06:24 | KOM | 2 | Kováčik, pád pod nohy | |
10:26 | KOM | 2:1 | Dočekal (J. Káňa) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:59 | LIT | 10 | R. Hanzl, nesportovní chování | |
29:02 | KOM | 3:1 | Dočekal (J. Káňa, F. Král) | |
33:27 | LIT | 2 | Kubát, krosček | |
35:50 | KOM | 4:1 | J. Káňa (Trška, Čermák) | |
39:30 | KOM | 2 | M. Kvapil, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:22 | KOM | 5:1 | Čermák (Dočekal) | |
41:16 | KOM | 6:1 | M. Erat (Hruška, Trška) | |
42:26 | LIT | 2 | M. Hanzl, nedovolené bránění | |
46:24 | LIT | 2 | Nejezchleb, hákování | |
49:26 | KOM | 2 | Dočekal, podražení | |
56:49 | LIT | 2 | Nejezchleb | |
57:40 | KOM | 7:1 | O. Němec (M. Erat, M. Kvapil) | |
Konec |
Novokuzněck – Ufa 14:00 0:3
Novosibirsk – Čeljabinsk • po s.n. (2:0) 14:30 2:1
Omsk – Magnitogorsk 15:00 0:3
Čerepovec – Chabarovsk 18:00 2:1
N.Novgorod – Jekatěrinburg 18:00 2:1
CSKA Moskva – Kunlun 18:30 3:0
Petrohrad – Vladivostok • po s.n. (1:0) 18:30 3:2
Soči – Barys 18:30 3:6
Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 18:30 2:3
Toronto – Ottawa 00:05 3:6
Boston – Columbus • po s.n. (0:1) 01:00 2:3
Buffalo – Minnesota 01:00 1:2
NY Islanders – Philadelphia 01:00 3:0
Washington – Carolina • po prodl. 01:00 1:2
New Jersey – Philadelphia 01:10 2:0
Montreal – New Jersey 01:40 2:3
Dallas – St. Louis 02:30 3:1
Calgary – Edmonton 03:00 1:2
Edmonton – Calgary 03:05 4:2
Arizona – Los Angeles 04:00 5:3
Los Angeles – Arizona 04:30 4:3
Florida – Nashville 21:45 4:1
56:49
49:26
46:24
42:26
39:30
33:27
25:59
06:24
03:22
00:34