3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0)

21.09.2016, 16:00 • Traktor Arena • Martin Švejkar

Tipsport: 1.97 4.1 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu! (18:28:33)
Československá stopa

Jakub Krejčík (ZAG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:27
Tomáš Mertl (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:03
Jiří Smejkal (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:58
Traktor Čeljabinsk zaslouženě poráží Medveščak Záhřeb výsledkem 3:0. Domácí si mohli výraznější vedení vypracovat již ve druhé třetině, v níž měli obrovské množství gólovek, ale proměnili pouze jednu z nich, takže se o výsledek museli strachovat skoro až do konce. Třetí třetinu však Traktor odehrál velmi takticky, nepouštěl soupeře do útoku a dvěma góly v samém závěru pojistil svou výhru.

59:30

59:30 Alexandr PANKOV - 3:0

59:30

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Ještě jedna úprava skóre! ALEXANDR PANKOV vybojoval kotouč a jeho střelu zpoza obránce Taylor jen vyrazil, laxní obrana Záhřebu pak pustila Pankova k bekhendové dorážce, která prolétla pod Taylorem do branky. Bez asistence.

58:40

58:40 Paul SZCZECHURA - 2:0

58:40

Sotva Taylor opustil svou branku, ztratili hosté kotouč a PAUL SZCZECHURA trefil z polovině hřiště odkrytou branku Záhřebu. Asistence: Arťjom Peňkovskij.

58:33

Hosté to zkouší bez brankáře!

58:28

Trenér hostů byl kvůli přílišným protestům vykázán z prostoru střídačky Záhřebu.

58:28

Mirnov mohl pojistit Traktoru vítězství, ale samostatný únik zakončil pouze střelou do Taylora, jenž si poradil i s následnou dorážkou!

57:51

Na druhé straně musel Taylor betonem vytěsnit střelu jednoho z domácích hráčů, který pálil od mantinelu.

56:57

Zničehonic mohlo být pro domácí zle! Larkin objel s kotoučem branku, ale naštěstí pro Traktor poté neprotlačil puk pod Děmčenkovým betonem.

56:08

Nahozený kotouč končí u Taylora, který přerušuje hru.

55:40

Hráči Traktoru lépe bruslí a nepouštějí soupeře do tlaku. Domácí to hrají hodně dobře, ale přeci jen si furt trochu zahrávají, když spoléhají na vedení 1:0.

54:35

Domácí drželi útočnou třetinu, ale Borodkin poté neuhlídal kotouč na modré a píská se postavení mimo hru.

53:08

Hosté působí laxně a nenapadají tolik jako v předchozích periodách, přestože teď mají mnohem větší důvod.

52:00

Osm minut před koncem se hra odehrává převážně v obranné třetině hostů, jimž hráči Traktoru takřka nepůjčují kotouč.

3:0

Branky a nahrávky: 36. Pestunov (Jakuceňa), 59. Szczechura (Peňkovskij), 60. Pankov

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Kolcov, N. Bělov, Borodkin, Děnisov, Šinin (C), Žuldikov, A. Petrov, Klimontov – Jakuceňa, Mirnov, Pestunov – Sevankajev, Szczechura, Kručinin – Pankov, J. Petrov, Černikov – Šolochov, Šarov, Peňkovskij.

Medveščak Záhřeb: Taylor (Hovinen) – Morrisonn, Parlett, Bezina, J. Krejčík, T. Larkin – Mertl, Co. Genoway, McMillan – Butler, Brulé, Katic – A. Giroux, Mahbod, Bolduc – Glumac (C), Smejkal, Arkalov – Perkovich.

Rozhodčí: Roman Ščeňjov, Nikolaj Akuzovskij – Nikolaj Kuprijanov, Alexandr Nikolajev

05:54 CLJ 2 Szczechura
11:29 ZAG 2 McMillan, hákování
21:23 CLJ 2 Děnisov, nedovolené bránění
28:01 ZAG 2 Bezina, hákování
31:09 ZAG 2 A. Giroux, hákování
35:13 CLJ 1:0 Pestunov (Jakuceňa)
35:26 CLJ 2 Černikov, podražení
58:40 CLJ 2:0 Szczechura (Peňkovskij)