3:3

konec (1:2)

14.09.2016, 03:00 • Coliseo el Pueblo, Cali (COL) • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.3 6.0 6.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky: střely celkem: 53-35, střely na bránu: 24-14, střely mimo: 15-14, zablokované střely: 14-7, rohové kopy: 17-7, zákroky: 11-22. (18:53:17)
Uzbekistán vykročil do zápasu skvěle a během deseti minut se ujal dvoubrankového vedení, když se prosadili Javlon Aronov a Dilshod Irsaliev, na jehož gól dokázal necelé tři minuty před koncem poločasu odpovědět Jorge Abril. Uzbeci spoléhali na rychlé protiútoky a po brance Nodira Elibaeva si vzali ztracené vedení zpět. Nicméně, závěr zápasu patřil Kolumbii a jmenovitě Angellottovi Carovi, který vstřelil během posledních čtyř minut tři góly, přičemž toho vyrovnávacího dosáhl 13 sekund před koncem. Konečný výsledek. Kolumbie 3 Uzbekistán 3.

39:47

39:47 Angellott CARO - 3:3

39:47

Kolumbie právě vstřelila branku! ANGELLOTT CARO (2) třináct sekund před koncem rozradostnil celé Coliseo el Pueblo a vyrovnal na 3:3! Jorge Abril krásnou diagonální přihrávkou z pravého křídla našel na vzdálenější levé tyči Angellotta Cara, který míč z blízkosti dorazil do prázdné brány. Asistence: Jorge Abril (1).

39:00

Do konce utkání zbývá pouhých 60 sekund a Uzbekistán drží jednobrankové vedení. Drama vrcholí!

38:04

Andres Reyes napřáhl na levém křídle v blízkosti postranní čáry z úhlu k prudké střele, která zamířila vedle vzdálenějšího pravého rohu brány.

37:37

V blízkosti brány Uzbekistánu stáli dva hráči, z nichž jeden orazítkoval tvrdou střelou bez přípravy horní tyč!

36:07

36:07 Angellott CARO - 2:3

36:07

Kolumbie právě vstřelila branku! ANGELLOTT CARO (1) se dostal na levém křídle a hranici pokutového území ke střele a míč se od jednoho z obránců Uzbekistánu odrazil do levého horního rohu brány. Kolumbie prohrává podruhé v zápase o jeden gól.

35:48

Uzbekistán skvěle vyplňuje volné prostory a hráči v žlutých dresech se nemohou dostat do zakončení.

35:13

Místo brankáře Ñañeze naskočil do hry pátá hráč a Kolumbie to zkouší při powerplay!

34:37

Kolumbie prohrává ve svém druhém zápase základní skupiny A s Uzbekistánem 1:3 a trenér Arney Fonnegra si vyžádal oddechový čas.

33:19

Umarov předvedl dva famózní zákroky, když nejprve zneškodnil samostatný únik Jhonatana Tora a poté si poradil i s jeho následnou dorážkou po rohovém kopu!

33:00

Do konce zápasu zbývá odehrát sedm minut a Uzbekistán stále vede nad Kolumbií o dvě branky 3:1.

31:31

Uzbekistán po přízemní střele pouze do brankáře Ñañeze kombinuje na vlastní polovině hřiště.

31:08

Na obou stranách je nyní vidět hodně nepřesností a oba týmy se marně snaží prodrat do zakončení.

29:47

Uzbekistán vede znovu o dvě branky a na řadě je znovu Kolumbie. Podaří se ji podruhé dostat na dostřel a poté zápas otočit na svou stranu

3:3

konec (1:2)

Branky: 18. Abril, 37. Caro, 40. Caro (Abril) – 5. Aronov (Irsaliev), 15. Irsaliev (Elibaev), 28. Elibaev (Tojiboev)

Karty:   21. Duque (COL), 26. Ortiz (COL), 26. Abril (COL)

Kolumbie: Ñañez (Mejía) – Sierra, Abril, Angellott (C), A. Reyes – Ortíz, Zuñiga, Yeisson, Yefri, Jhonatan, Yulian, Bolivar, Otero. Trenér: Arney Fonnegra (COL).

Uzbekistán: Umarov (Khazratkulov) – Rakhmatov, Abdumavlyanov, Junusov (C), Sviridov – Irsaliev, Elibaev, Tojiboev, Choriev, Adilov, Hamroev, Anorov, Fakhriddinov. Trenér: Pulpis (ESP).

Rozhodčí: Ondřej Černý (CZE). Druhý rozhodčí: Alessandro Malfer (ITA). Třetí rozhodčí: Pascal Lemal (BEL). Časoměřič: Tomohiro Kozaki (JAP)