3:2

konec (1:1)

03.09.2016, 13:00 • U Koupaliště • 4. kolo • Jan Mareček

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (14:55:25)
Opava nakonec bere ze zápasu dorostenecké ligy tři body. Jako první šli do vedení hosté, když David Huf překonal Tomáše Moslera, následně ale domácí otočili vývoj utkání a vedli 3:1. V 89. minutě přišlo pardubické snížení, ale minimálně na bod to proti Opavě nestačilo.

90+1

90

Z tohoto zápasu je velké drama Jakub Rek chtěl srovnat tento duel a poslat ho do penalt! Vystřelil z hranice vápna, ale trefil pouze tyč!

89

Pardubice právě vstřelily branku!
Z tohoto utkání bude nakonec drama do poslední chvíle. Pardubice v devadesáté minutě snižují na rozdíl jediné branky! DAVID HUF se podruhé prosazuje v dnešním utkání. Tenhle přímý kop z hranice třiceti metrů neměl chybu. Útočník hostů míč otřel o břevno, načež Tomáš Mosler lovil hrací předmět ze sítě!

85

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Vrána, přichází Hartmann.

83

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Matuška, přichází Rambousek.

82

Žlutou kartu dostává Miroslav Jirka (FK Pardubice).

80

Tomáš Fusek našel krásným pasem Matěje Vránu, který zblízka v souboji s brankářem Šmídem nepřidal svoji druhou dnešní branku. I tak zůstává stav stále příznivější pro Opavu.

77

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Šafařík, přichází Novotný.

72

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Dybal, přichází Hluchý.

70

Opava právě vstřelila branku!
Domácí mužstvo zvýrazňuje své vedení. Fotbalisté Pardubic ztrácí v dnešním střetnutí dvě branky. 3:1 pro Opavu. Po skrumáži před brankářem Šmídem se k míči dostal MATĚJ VRÁNA, který prostřelil brankáře Pardubic!

69

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Víšek, přichází Rek.

67

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Musila, přichází Stošek.

59

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Barteska, přichází Fusek.

53

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Zelinka, přichází Jirka.

47

Opavě vychází vstup do druhého poločasu na jedničku! Po čtyřech odehraných minutách druhé pětačtyřicetiminutovky jde domácí mužstvo poprvé v zápase do vedení. Samuel Barteska nám ukázal krásný centr z pravé strany, míč si zpracoval PAVEL KUZNÍK, jenž si obhodil brankáře a poslal míč za záda Nicolase Šmída!

46

45+1

35

Matěj Vrána si to namířil přímo na brankáře Nicolase Šmída, už ho obešel, střílel do poloodkryté branky, ale naštěstí pro Pardubice se stihli vrátit hostující beci.

25

Je srovnáno! Ve vápně se nejlépe zorientoval SAMUEL BARTESKA, který z otočky překonal Nicolase Šmída v brance Pardubic!

20

Žlutou kartu dostává Matěj Vrána (SFC Opava).

19

Žlutou kartu dostává Dominik Dybal (SFC Opava).
Žlutou kartu dostává David Huf (FK Pardubice).

16

Jako první se v dnešním zápase prosazují Pardubice. Lukáš Matuška odcentroval z pravé strany do vápna, kde byl pohotový útočník hostů DAVID HUF, který nasměroval míč do protipohybu Tomáše Moslera!

13

David Huf se objevil ve vápně, zakončil, ale pouze trefil brankáře Tomáše Moslera. K odraženému míči se dostal hráč hostů, střílel do odkryté branky, ale střela byla zblokovaná.

6

Běží šestá minuta zápasu. Zatím jsme neviděli žádnou větší brankovou příležitost.

1

SFC Opava: Mosler – Dybal, Barteska, Vrána, Socha, Keller, Rychlý, Musila, Kuzník, Kolísek, Hurta.
Náhradníci: Kubný, Štefka, Fusek, Pučan, Hluchý, Hartmann, Stošek.

FK Pardubice: Šmíd – Matuška, Spěvák, Batelka, Lněnička, Nikodem, Mužík, Zelinka, Šafařík, Víšek, Huf.
Náhradníci: Letáček, Rambousek, Novotný, Rek, Jirka.

Rozhodčí: Lysák – Novák, Slaminka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.