3:2

konec (1:1)

03.09.2016, 13:00 • U Koupaliště • 4. kolo • Jan Mareček

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (14:55:25)
Opava nakonec bere ze zápasu dorostenecké ligy tři body. Jako první šli do vedení hosté, když David Huf překonal Tomáše Moslera, následně ale domácí otočili vývoj utkání a vedli 3:1. V 89. minutě přišlo pardubické snížení, ale minimálně na bod to proti Opavě nestačilo.

90+1

90

Z tohoto zápasu je velké drama Jakub Rek chtěl srovnat tento duel a poslat ho do penalt! Vystřelil z hranice vápna, ale trefil pouze tyč!

89

Pardubice právě vstřelily branku!
Z tohoto utkání bude nakonec drama do poslední chvíle. Pardubice v devadesáté minutě snižují na rozdíl jediné branky! DAVID HUF se podruhé prosazuje v dnešním utkání. Tenhle přímý kop z hranice třiceti metrů neměl chybu. Útočník hostů míč otřel o břevno, načež Tomáš Mosler lovil hrací předmět ze sítě!

85

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Vrána, přichází Hartmann.

83

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Matuška, přichází Rambousek.

82

Žlutou kartu dostává Miroslav Jirka (FK Pardubice).

80

Tomáš Fusek našel krásným pasem Matěje Vránu, který zblízka v souboji s brankářem Šmídem nepřidal svoji druhou dnešní branku. I tak zůstává stav stále příznivější pro Opavu.

77

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Šafařík, přichází Novotný.

72

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Dybal, přichází Hluchý.

70

Opava právě vstřelila branku!
Domácí mužstvo zvýrazňuje své vedení. Fotbalisté Pardubic ztrácí v dnešním střetnutí dvě branky. 3:1 pro Opavu. Po skrumáži před brankářem Šmídem se k míči dostal MATĚJ VRÁNA, který prostřelil brankáře Pardubic!

69

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Víšek, přichází Rek.

67

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Musila, přichází Stošek.

59

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Barteska, přichází Fusek.

53

Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Zelinka, přichází Jirka.

47

Opavě vychází vstup do druhého poločasu na jedničku! Po čtyřech odehraných minutách druhé pětačtyřicetiminutovky jde domácí mužstvo poprvé v zápase do vedení. Samuel Barteska nám ukázal krásný centr z pravé strany, míč si zpracoval PAVEL KUZNÍK, jenž si obhodil brankáře a poslal míč za záda Nicolase Šmída!