2:1

konec (1:0, 1:0, 0:1)

23.08.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Matěj Peška, Josef Prášek

Tipsport: 2.1 4.5 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas nám tedy končí. Domácí díky brance Havránka a Milfaita zvítězily dva jedna a závěrečné nájezdy zvládly také. Jen pro připomenutí rozhodující nájezd dal brněnský talent Havránek. (20:11:11)
Svoboda vychytal i Sýkoru.

Havránek proměňuje díky přesné střele do šibenice.
Král taktéž, sřelu mezi nohy chytl Svoboda.
Kusko nenachytal Slováka střelou mezi nohy.
Jako první jel Kratochvíl a skusil Forsbergrovu kličku, ale Svoboda ho vychytal.

Ještě uvidíme nájezdy.
V prodloužení se nikomu nepovedlo skórovat.
Milfait s Kuskem ujeli dva na jednoho, ovšem bez úspěchu.
Zatím nikdo z týmu si nevytvořil větší příležitost.
Tak týmy si ještě vyzkouší prodloužení 3 na 3.

59:55

Třebíč vyhazuje.

59:46

Střelu od modré ukryl do náruče Dominik Svoboda.

59:29

Oddechový čas pro hosty. Hosté jdou bez brankáře.

59:29

Vyloučení v týmu domácích těsně před koncem. Lojek dostal 2 min. za sekání.

59:22

59:00

Třebíč má puk za svoji bránou a zakládá další útok.

57:55

Střela Martina Lojka se zastavila na tyčce hostů! Následně nebezpečně pálil i Dolníček.

57:22

Vyloučení v týmů hostů. Blinka dostal 2 minuty za faul loktem.

57:17

Přerov právě vstřelil branku!

Hosté snižují na 2 :1! Goiš nabil na modrou LUKÁŠOVI VÁGNEROVI, který propálil Svobodu. Asistence: Jiří Goiš.

56:18

Puk na modré odskočil bekům Přerova a tím pádem ztratili pásmo.

55:24

Vyloučení v týmu Sk Horácká Slavia Třebíč (David Dolníček – 2min. za hákování.)

54:58

Nahození z dálky kryje dnes výtečný Dominik Svoboda.

54:30

Třebíč celkem dlouho drželo útočné pásmo, šanci si ale nevypracovala.

53:46

Icing hostů.

53:32

Dolníček bekhendovou střelou zkoušel překvapit z blízkosti Slováka, ovšem kapitánovi domácích se to nepovedlo.

52:48

Ížacký zůstal na ledě ležet, na led je povolán doktor. Vypadá to, že hráč bude v pořádku.

52:24

Nahození Sikory od modré ukryl Svoboda do lapačky. Následuje komerční přestávka.

52:14

51:12

Následně nebezpečně pálil i Niko. Třebíč zatím nehraje vůbec špatně přesilovku.

50:58

Erat dostal přihrávku od Zohorny až před bránu, Erta vyzkoušel blafák do bekhendu, ale trefil pouze výstroj Slováka.

50:30

Martin Lojek pálil od modré nebezpečně, ale tvrdou ránu kryje Slovák.

50:14

Rostislav Šnajnar si jde odsedět dvě minuty za sekání.

49:35

Martin Čech se nebezpečně prosmýkl před Slováka a vystřelil. Slovák však jeho pokus vytěsnil mimo.
Dnešní utkání sleduje 584 diváků.

48:17

47:46

Ján Niko dostal přihrávku, najel si do mezikruží a orazítkoval tyč Slovákovy branky.

46:46

Bílým Hvězdám utíká kotouč do obraného pásma.

46:17

Třebíč má před sebou přesilovou hru. Procházka si jde odsedět dvě minuty za podražení.

45:47

David Dolníček objel branku a poslal kotouč mezi betony Slováka. Ten chvíli nevěděl, kde černý nesmysl je, ale nakonec ho schoval pod rukavici.

45:36

Další zakázané uvolnění hostů v krátkém úseku hry.

44:54

Kotouč se momentálně nachází v rohu kluziště, kde o něj spolu soupeří oba týmy.

44:00

Zakázané uvolnění hostujícího celku.

43:41

Ižacký dostal kotouč do sítě, ale rozhodčí gól neuznal, protože už před tím přerušil hru.

43:15

Útočný výpad domácích končí ofsajdovým postavením.

41:59

Třebíčští pálili ihned po buly brankář však zasahovat nemusel, protože střela šla jen do plexiskla.

41:37

Tvrdá rána od jednoho z Třebíčských obránců našla Masku brankáře Přerova.

40:55

Bílé Hvězdy zkoušely překvapit Slováka střelou od modré. Ten však kotouč vyrazil.

40:48

40:01

Hráči Třebíče už pomalu vyráží na led třetí dvacetiminutovka za chvíli začne.
Další třetina začne přibližně v 19:14 .
Skončila nám druhá část základní hrací doby. Hráči s bílou hvězdou na drese v ní navýšili své vedení díky kombinaci mezi Silvestrem Kuskem a Janem Milfaitem. Viděli jsme i šance na straně Přerova. Ani jedna z nich však nebyla přetavena v branku. Uvidíme jestli hosté zvládnou otočit zápas ve třetí třetině.

40:00

38:49

Ižácký míří na trestnou lavici za podražení. Poměr sil na ledě se tedy vyrovná.

38:47

Kotouč vyletěl až na střídačku Přerova, kde trefil jednoho z členů realizačního týmu hostů.

38:00

Ján Niko míří na trestnou lavici za podražení.

36:43

Domácí nahodili kotouč na brankáře Slováka, který ho schoval do náruče.

36:08

Brankář Svoboda teď přikryl kotouč, který se k němu sotva doklouzal.

35:37

Přerov při útočném výpadu zastavil ofsajd.

34:09

Kotouč teď vyletěl až ke střeše stadionu a následuje komerční přestávka.

32:49

32:41

Třebíči se přesilovka velice vydařila. Nebezpečně pálil od modré Bartejs, ale s jeho střelou si Slovák poradil.

31:31

Zohorna se řítil sám na Slováka, ale klička do bekhendu mu nevyšla a brankář hostů pohotově zakročil svým levým betonem.

30:49

Ižacký si půjde odpykat dvě minuty za sekání.

30:42

30:11

Bílé hvězdy houževnatě brání přerovským Zubrům.

29:22

Přerov přišel o pásmo a musí začít od vlastní branky.

28:42

Radim Zohorna se Provinil držením protihráče a oslabí tak svůj tým po dobu dvou minut.

28:01

Snížení hostů teď bylo velice blízko. Ižacký měl před sebou poloprázdnou branku, ale netrefil kotouč.

27:30

Jeden z hostujících hráčů teď prověřil pozornost Svobody nahozením od modré čáry. Domácí brankář však chytil střelu do náruče.

27:11

26:09

Třebíči se přesilovka nedaří. A Zubři nedovolují bílým Hvězdám překročit modrou čáru.

25:11

I hráči Přerova se dopustili nedovoleného zákroku. Konkrétně Ferenc podrazil protihráče.

24:47

24:14

Zubři dlouho drželi domácí hvězdy pod tlakem. Nakonec se však svěřencům trenéra Sobotky podařilo vyhodit kotouč.

22:47

Tomáš Bartejs se dopustil faulu a půjde si odsedět dvě minuty za sekání.

22:20

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč se ujímá dvoubrankového vedení. Silester Kusko v situaci dva na jednoho našel rozjetého JANA MILFAITA, který okamžitě poslal černý nesmysl za Slováka. Asistence: Silvester Kusko.

21:38

Zubři teď měli obrovskou příležitost srovnat. Goiš Jiří stál sám před brankou domácích, ale nemířil přesně.

21:18

21:00

Třebíč zavřela svého soupeře v obraném pásmu a kombinuje před brankářem Slovákem.

20:25

Zakázané uvolnění domácího celku.

20:01

Třebíčští hokejisté už se rozbruslují na ledě. Domácí budou mít minutu a osmnáct sekund výhodu jednoho hráče v poli.
Další třetina začne přibližně v 18:22
Máme za námi první třetinu přátelského zápasu mezi Třebíčí a Přerovem. Domácí se ujali vedení v 6. minutě, kdy byl Havránek faulovaný v úniku, rozhodčí nařídil trestné střílení a Havránek po kličce do forhendu dostal puk mezi betony Slováka. Ke konci třetiny měla Třebíč možnost navýšit skóre, ale Wasserbauer a Juráň ve svých šancích neuspěli.

20:00

19:19

První trest zápasu si odsedí hostující Jakub Ferenc za hákování.

18:55

Marcel Juráň se dokázal dostat do úniku, zvolil střelu na lapačku, ale trefil tyčku Slovákovi brány!

18:00

Havránek v situaci dva na jednoho vystřelil, Slovák vyrazil pouze k Janu Wasserbauerovi , který ale v obrovské šanci promáchl puk!

16:39

Hosté se usadili v pásmu Třebíče a byly to nepříjemné okamžiky pro Třebíč, protože Zohorna hrál bez hokejky, domácí situaci ale zvládli.

15:02

Jiří Goiš prověřil lapačku Dominika Svobody. V tuto chvíli jde o vyrovnaný zápas.

14:26

Nyní ale zase Třebíč zvýšila obrátky a málem z toho byla branka! Martin Lojek nakonec svůj bekhend přetáhl a přestřelil bránu.

13:10

Přerov zmáčkl Třebíč v pásmu a byly z toho zase nepříjemné situace pro domácí.

12:32

Pěkná šance hostů na vyrovnání! Jeden z hráčů se dostal do úniku a Svoboda se štěstím kryje. Následuje komerční přestávka.

11:44

Juráňův pokus byl zblokován jedním z obránců Přerova.

11:06

Přerov se pomalu dostává do tempa. Po tlaku v třebíčském pásmu se Třebíč zmohla jen na zakázané uvolnění.

10:02

Karel Plášek prověřil domácího Svobodu, ten ale s jeho střelou neměl problém. Poté od modré čáry Novotný nahazoval na bránu domácích, Dominik Svoboda jen vyrazil ale puk nakonec nikdo z hostů nezasunul do brány.

08:11

Havránek nabízel Milanovi Přibylovi pěknou přihrávku před bránu, Milan Přibyl ale netrefil puk. Třebíčští hokejisté jsou zatím lepším týmem.

07:26

Jan Milfait se pokoušel objet bránu a zasunout puk do brány, brankář hostů byl ale pozorný.

06:52

Akci Přerova přerušil ofsajd.

06:16

Lukáš Paták se procpal po pravém mantinelu až ke brankáři hostů. Jeho střela ale nebyla zrovna nejpřesnější a Slovák ji bez problému ukryl do výstroje, následuje komerční přestávka.

05:18

TOMÁŠ HAVRÁNEK naprosto suverénně proměňuje! Udělal kličku do forhendu a puk zasunul mezi betony Slováka. Bez asistence.

05:18

Trestné střílení pro Třebíč! Havránek se dostal do úniku, ale byl faulován.

04:31

Silvester Kusko vybojoval puk, nahrál Bartejsovi, který jen tak prověřil golmana lehkou střelou.

03:39

Roman Erat dostal přihrávku mezi hráče hostů, ale nepovedlo se mu puk zkrotit.

02:46

Až nyní se hosté na malou chvíli dostali do pásma Třebíče, ale z akce nakonec vůbec nic nebylo.

01:34

Hráči Přerova se zatím k ničemu nedostali, úvod patří domácím.

00:28

Vhazování vyhráli třebíčští a zakládají první útok. A hned z první akce měl blízko ke gólu kapitán David Dolníček, brankář Slovák je střelu ovšem včas chytil.

00:01

Rozhodčí se nám již protahují na ledě. Za chvíli zápas začne.

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda, (Jekel) – Zdráhal "A", Lojek, Koch, Niko, Bartejs, Čejka,Hort, – Erat "A", Dolníček "C", Zohorna, – Kusko, Milfait, Psota, – Wasserbauer, Havránek, Přibyl, – Čech, Juráň, Paták, – Všetečka

HC ZUBR Přerov: Slovák, (Klimeš), – Malina, Pala, Vágner, Šnajnar, Novotný, Ferenc "A", – Procházka "C", Pšurný, Plášek "A", – Sikora, Kratochvíl, Ižácký, – Goiš, Popelka, Blinka, – Král, Školoud.
SK Horácká Slavia Třebíč
Pro třebíčské hokejisty se bude jednat už o sedmý zápas v přípravě. V domácím prostředí ještě nedokázal tým z Vysočiny zvítězit, v minulém zápase proti Budapešti prohráli třebíčští 2:3. V zápase si vyzkoušeli celkem 5 mladých hráčů z Komety Brno. Obránci Filip Král, Dalimil Mikyska a z forvardů Tomáš Mlynář, Marek Škvrně a Matěj Novák. Podle trenéra Třebíče nezklamali a v mistrovských zápasech, kdyby byla nějaká marodka, by někteří úspěšní reprezentanti mohli nastoupit za Třebíč.

Od pondělí by Třebíč měla hlavně trénovat přesilovky, oslabení a herní situace. „Teď si musíme odpočinout a pak začneme více pracovat na přesilovkách a oslabeních. Doufám, že úterní utkání už bude vypadat z naší strany lépe a že se nám do sestavy vrátí lehce zranění hráči jako Silvester Kusko, Jan Wasserbauer, Matěj Psota a Jan Milfait,“ řekl trenér Martin Sobotka.
HC Zubr Přerov
Přerovští dokázali postoupit no druhé nejvyšší soutěže v republice minulý ročník, kdy skončili na krásném 6. místě.
V letošní přípravě odehrál tým z Olomouckého kraje celkem pět zápasů. V prvním zápase sice od brněnské Komety dostali pět gólu a prohráli 5:1, ale v dalších dvou zápasech dokázali porazit polský Krakov 6:2 a Prostějov 5:2. S nováčkem letošního ročníku Frýdkem – Místkem prohráli 4:2, ale náladu si zlepšili v Prostějově, kde vyhráli 6:4.

V sestavě hostů by se mohla objevit zajímavá posila Karel Plášek, hráč, který má přes 700 zápasů v české extralize. Střídavé starty ze Zlína má domluvené forvard David Šťastný, který v minulém ročníků pomohl Zubrům ve 26 zápasech a připsal si pěkných 20 bodů za 10 branek a stejný počet asistencí. Dále z útočníků by měli za Přerov nastupovat např. Milan Procházka, Marek Sikora, Tadeáš Král a nejspíš by se mohl v dresu přerovských v mistrovských zápasech objevit i Vlastimil Dostálek. Z obránců patří k oporám mužstva např. Jakub Grof, Jakub Ferenc a mladíci Jakub Šnajnar s Lukášem Vágnerem. V letošní sezoně májí Zubři silnou brankářskou dvojici, kterou tvoří Lukáš Klimeš společně s Lubošem Horčičkou. Oba brankáři dobře znají třebíčské prostředí.
Zdravím, v úterý 22.8. padne buly mezi SK Horácká Slavia Třebíč a HC Zubr Přerov na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.