Michal Řepík 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:36
Michal Birner 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:38

Trestné minuty: 2 – 6
Vyhraná vhazování: 27 – 34
Zablokované střely: 11 – 6
Hity: 3 – 3
Dnešní utkání Čeljabinsku s Petrohradem je tedy u konce a vítězem se stává domácí celek. Ten sice v celkovém součtu nebyl lepším, avšak po nevýrazné třetí třetině se ubránil na začátku prodloužení a v čase 62:33 dokázal udeřit Kirill Kolcov. Hosté tak mohou litovat nevyužité šance Tichonova ze úvodu prodloužení.

62:33

62:33 Kirill KOLCOV - 2:1

62:33

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Až teď se domácí poprvé v prodloužení dostali do útočného pásma a hned rozhodují! Jeden z hostů podcenil souboj u zadního mantinelu, ztratil puk a při následné trochu neurovnané akci se touš dostal na hokejku KIRILLA KOLCOVA. Ten z pravého kruhu rychle zakončil a svižnou ranou ke vzdálenější tyči překonal dobře Koskinena v bráně Petrohradu. Asistence: Jurij Petrov, Alexandr Černikov

61:56

Gusev přenechal kotouč Vojnovovi, nicméně jeho nahození ze strany až k brankovišti neprošlo.

61:44

Hosté jsou o poznání aktivnější a dalším, kdo zaměstnal Děmčenka byl Dadonov. Ten však na domácího brankáře ani nadvakrát nevyzrál.

60:58

Velké zmatky u Děmčenka! Brankář Traktoru neudržel nahození a Tichonov šel hodně důrazně za dorážkou. Nakonec ale Děmčenko udržel puk u své tyče.

60:24

Jako první z brankářů se v prodloužení musel předvést Vasilij Děmčenko, jenž zastavil akci soupeře. Následuje buly po levici domácího brankáře.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Dominika Furcha překvapil na ledě ruský tank :-)

59:11

Mohlo být rozhodnuto! Dacjuk s Plotnikovem se dostali do situace dvou na jednoho, ale Dacjuk místo přihrávky na volného Plotnikova volil střelu a s tou si domácí v pohodě poradili.

58:45

Nikolaj Bělov byl sice první u vyhozeného kotouče, ale sudí i přesto pískají zakázané uvolnění. Fanouškům Traktoru se to nelíbí, avšak buly je stejně nařízeno u Děmčenka.

58:25

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny a po souboji za Děmčenkovou bránou je hra přerušena. Zřejmě se puk dotkl ochranné sítě.

2:1

Branky a nahrávky: 7. Szczechura (Kručinin), 63. Kolcov (Petrov, Černikov) – 32. Dadonov (Šipačjov, Gusev)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Bělov, Borodkin, Kolcov, Žuldikov, Šinin, Klimontov, Petrov – Kručinin, Szczechura, Jakuceňa – Šarov, Pestunov, Mirnov – Birner, Peňkovskij, Řepík – Šolochov, Černikov, Petrov – Zinovjev. Trenér: Anvar Gatijatulin

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Zubarev, Vojnov, Čudinov, Chafizullin, Bělov, Jakovlev – Kovalčuk, Dacjuk, Plotnikov – Gusev, Dadonov, Šipačjov – Chochlačjov, Moses, Prochorkin – Ketov, Koskiranta, Tichonov – Děrgačjov. Trenér: Oleg Znarok

Rozhodčí: Ravodin, Fraňo – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 7 500

06:10 CLJ 1:0 Szczechura (Kručinin)
20:42 PET 2 Vojnov, podražení
21:20 PET 2 Chafizullin, vysoká hůl
31:34 PET 1:1 Dadonov (Šipačjov, Gusev)