Hokejová Liga mistrů

Steinbach Black Wings Linz – HC Košice

3:4

konec (1:0, 2:1, 0:3)

23.08.2016, 19:30 • Keine Sorgen Eisarena Linz • Skupina M • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.1 4.5 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:01:23)
Utkání sledovalo 4 650 diváků.
Statistiky

Střely na branku: 36:28
Zásahy brankářů: 24:33
Úspěšnost brankářů: 85,71 % : 91,67 %
Trestné minuty: 16:14
Utkání je u konce Košice si odváží výhru v poměru 4:3! Na slovenský tým by si asi ve 32. minutě vsadil málokdo, ale Košice odstartovaly velký nápor, který gradoval ve třetí třetině. V té se nejprve trefil Jakub Suja a v přesilovce srovnal bombou od modré Eduard Šedivý. Rozhodující okamžik utkání přišel v 56. minutě, kdy si puk vybojoval Marek Bartánus a sám také zakončil. Tato výhra tak ponechává Košicím naději na případný postup do další fáze Ligy mistrů.

59:15

Linz hraje v šesti, Ouzas je na střídačce!

58:30

Varga se vrátil na ledovou plochu, Košice jsou v pěti.

58:10

Habal teď na brankové čáře zachytil slibnou šanci na srovnání domácích. Drží tak těsný náskok slovenského celku.

57:12

Puk je mimo útočné pásmo Black WIngs, tohle Košicím vyhovuje.

56:30

Domácí si před přesilovkou berou oddechový čas.

56:30

Domácí ale ihned zatlačili a výsledkem je přesilová hra. Dvě minuty za držení dostal Tibor Varga.

55:22

55:22 Marek BARTÁNUS - 3:4

55:22

Košice vstřelily branku!
Hosté dokonali obrat a vedou! Na hranici útočného pásma vybojoval puk MAREK BARTÁNUS, najel si zleva do střelecké pozice a procedil puk za Ouzase – 3:4! Bez asistence.

54:20

Ve velice slibné akci byl domácí Hofer. Zpracoval si puk, v útočném pásmu si i obhodil obránce, ale zakončení měl na dlouhou hůl a Habal jej vychytal.

53:55

Jak Brett Palin, tak i Ivan Jankovič dostali trest 2+2 minuty za hrubost.

53:53

Po další akci a střele na Ouzase se před brankovištěm strhla slušná potyčka, nejaktivnější byli domácí Palin a hostující Jankovič.

53:10

Ouzas se musel na brankovišti rychle přemisťovat, výpad hostů ale dokázal pokrýt.

3:4

Branky a nahrávky: 13. DaSilva (Hisey, Broda), 26. DaSilva (Hisey, Palin), 32. Lebler (Dorion, Piche) – 38. Bartánus (Šedivý, Bicek), 44. Suja (Nagy), 47. Šedivý (Bicek), 56. Bartánus

Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Janny) – Palin, Piche, Dorion, R. Lukas, Kirchschlaeger, Altmann, Mayrhauser, Fechtig – Lebler, McLean, Hofer – Broda, Hisey, DaSilva – Schofield, Gaffal, Oberkofler – P. Lukas (C), Loik, Spannring. Trenér: Rob Daum.

HC Košice: Habal (Kopřiva) – Vašíček, Deyl, Jankovič, Šedivý, Dudáš, Šmach, Matejka – Suja, Nagy (C), Spilar – Bicek, Hruška, Bartánus – Varga, Boltun, Hovorka – Bartoš, Klíma, Milý – Hričina. Trenér: Rostislav Čada.

Rozhodčí: DiPietro (SUI), Nikolic (AUT) – Nothegger (AUT), Seewald (AUT)

Diváci: 4 650

07:03 KOS 2 Matejka, podražení
08:21 KOS 2 Vašíček, nesportovní chování
12:16 LNZ 1:0 DaSilva (Hisey, Broda)
12:43 LNZ 2 Spannring, nedovolené bránění