Vítěz: S. Meng (CHN)
konec
15.08.2016, 00:15 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)
Nad 75 kg - finále (ženy)
Vítěz: S. Meng (CHN)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
1. Suping Meng (CHN) 307 kg
2. Kuk Hyang Kimová (PRK) 306
3. Sarah Elizabeth Roblesová (USA) 286
4. Shaimaa Haridyová (EGY) 278
5. Huisol Leeová (KOR) 275
6. Younghee Sonová (KOR) 273
7. Yaniuska Isabel Espinosová (VEN) 273
8. Andreea Aaneiová (ROU) 265
9. Maryam Usmanová (NGR) 265
10. Anastasija Lysenková (UKR) 263
1. Kuk Hyang Kimová (PRK) 131 kg
2. Suping Meng (CHN) 130
3. Sarah Elizabeth Roblesová (USA) 126
4. Huisol Leeová (KOR) 122
5. Andreea Aaneiová (ROU) 120
6. Younghee Sonová (KOR) 118
7. Shaimaa Haridyová (EGY) 117
8. Maryam Usmanová (NGR) 115
Shaimaa Haridyová (EGY)
Maryam Usmanová (NGR)
Younghee Sonová (KOR)
Andreea Aaneiová (ROU)
Sarah Elizabeth Roblesová (USA)
Huisol Leeová (KOR)
Suping Meng (CHN)
Kuk Hyang Kim (PRK)