konec
15.08.2016, 20:15 • Maria Lenk Aquatics Centre, Rio de Janeiro • Karel Jedlička
3m prkno (muži) - předkolo
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
23:21
23:20
23:17
23:13
22:55
22:54
22:53
Pod čarou jsou Nel, Benedetti, Sakai, Terauči, Zacharov, Blaha, Selim, Woo, Rosset, Chiarabini a Chavez. Pořadí je ale poměrně vyrovnané.
22:42
22:35
22:24
1. Cao, 2. Morales, 3. Ipsen, 4. Pacheco, 5. Laugher, 6. Hausding, 7. Feck, 8, Kuzněcov, 9. Hixon, 10. Knight, 11. Diego, 12. Dingley, 13. Gagne, 14. Woodward, 15. Azman, 16. Sakai, 17. Nel, 18. Kvaša.
Ani ne půlbodík ztrácí domácí Castro, pět bodů pak největší favorit Che.
Následují Chavez, Chiarabini, Benedetti, Woo, Blaha, Selim, Terauči, Rosset a Zacharov.
22:19
22:17
22:14
22:11
22:06
22:01
22:00
21:58
21:56
Další pořadí: 6. Pacheco, 7. Morales, 8. Gagne, 9. Woodward, 10. Hausding, 11. Feck, 12. Knight, 13. Kvaša, 14. Dingley, 15. Benedetti, 16. Azman, 17. Diego, 18. Nel.
Titěrné čtyři desetinky za Nelem je už na nepostupové příčce Chiarabini, na dohled jsou i Castro, Sakai, Blaha, Chavez, Selim, Rosset a Woo.
Největší favorit závodu – mistr světa Che Čao je třetí od konce se ztrátou téměř 28 bodů, za ním jsou už jen Terauči a vicemistr světa Zacharov. To by asi nečekal před startem nikdo.
21:48
21:34
21:34
21:30
21:29
21:24
Těsně nad hranou jsou Morales, Che, Feck a Woo, těsně pod ní Chavez, Chiarabbini, Selim a Knight-Wisdom.
Poslední sedmička se bude muset radikálně zlepšit, jsou v ní Blaha, Rosset, Sakai, Castro, Nel, Zacharov a poslední Terauči
21:16
21:15
21:10
20:58
20:53
20:48
Woodward, Kvaša, Feck, Terauči a Woo.
Benedetti, Blaha, Hixon a Sakai si připsali shodně 67,5 bodu a dělí se o 16.-19. místo. Do semifinále přitom postupuje 18 nejlepších.
Pod čarou zůstávají po prvních skocích Dingley, Chavez, Laugher, Hausding, Gagne, Knight, Selim, Chiarabini, Morales a beznadějně poslední je Zacharov.
20:44
20:34
20:25
20:21