Vítěz: I. Štokalov (RUS)
konec
15.08.2016, 14:00 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)
C1 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži)
Vítěz: I. Štokalov (RUS)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
Martin Fuksa pojede finále!
1/2
Ilja Štokalov (RUS) 3:58,259 Q
Pavlo Altuchov (UKR) 3:58,574 Q
Gerasim Kočnev (UZB) 3:59,489 Q
Tomasz Kaczor (POL) 3:59,836 finále B
Adrien Bart (FRA) 4:08,593 finále B
Dagnis Iljins (LAT) 4:20,181 finále B
Martin Marinov (AUS) 4:24,723 finále B
Timur Chajdarov (KAZ) 5:33,919
2/2
1. Martin Fuksa (CZE) 4:01,793 Q
2. Carlo Tacchini (ITA) 4:02,461 Q
3. Henrik Vasbanyai (HUN) 4:03,113 finále B
4. Mark Oldershaw (CAN) 4:03,493 finále B
5. Vincent Farkaš (SVK) 4:19,084 finále B
6. Angel Kodinov (BUL) 4:30,574 finále B
7. Buly Da Conceicao Triste (STP) 4:46,396
8. Mussa Chamaune (MOZ) 5:07,281
Finiš
3. mezičas
2. mezičas
1. mezičas
1/2
Martin Marinov (AUS)
Adrien Bart (FRA)
Pavlo Altuchov (UKR)
Gerasim Kočnev (UZB)
Tomasz Kaczor (POL)
Ilja Štokalov (RUS)
Dagnis Iljins (LAT)
Timur Chajdarov (KAZ)
2/2
Buly Da Conceicao Triste (STP)
Vincent Farkaš (SVK)
Carlo Tacchini (ITA)
Henrik Vasbanyai (HUN)
Martin Fuksa (CZE)
Mark Oldershaw (CAN)
Angel Kodinov (BUL)
Mussa Chamaune (MOZ)