K1 200 m - rozjížďky a semifinále (ženy)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
1. Marta Walczykiewiczová (POL) 40,619 Q
2. Linnea Stensilsová (SWE) 41,245 Q
3. Bridgitte Ellen Hartleyová (RSA) 41,478 finále B
4. Jess Walkerová (GBR) 41,483 finále B
5. Francisca Laiaová (POR) 41,573 finále B
6. Yusmari Menganaová (CUB) 41,688 finále B
7. Olivera Moldovanová (SRB) 42,123
8. Ana Paula Vergutzová (BRA) 44,362
2/3
1. Inna Osipenková-Rodomská (AZE) 39,803 Q
2. Sarah Guyotová (FRA) 40,516
3. Spela Ponomarenková Janičová (SLO) 40,797 Q
4. Natasa Douchevová-Janicová (HUN) 40,962 finále B
5. Čou Jü (CHN) 41,017 finále B
6. Sabrina Ameghinová (ARG) 41,934
7. Viktoria Schwarzová (AUT) 43,072
8. Henriette Hansenová (DEN) 43,300
3/3
1. Lisa Carringtonová (NZL) 39,561 Q
2. Tereza Portelaová Rivasová (ESP) 40,241 Q
3. Inna Klinovová (KAZ) 40,381 Q
4. Martina Kohlová (SVK) 41,286 finále B
5. Andréanne Langloisová (CAN) 41,350 finále B
6. Conny Wassmuthová (GER)
7. Lasma Liepaová (TUR)
8. Marina Toribiongová (PLW) (16:20:46)
1/3
Ana Paula Vergutzová (BRA)
Jess Walkerová (GBR)
Bridgitte Ellen Hartleyová (RSA)
Francisca Laiaová (POR)
Marta Walczykiewiczová (POL)
Linnea Stensilsová (SWE)
Yusmari Menganaová (CUB)
Olivera Moldovanová (SRB)
2/3
Sabrina Ameghinová (ARG)
Viktoria Schwarzová (AUT)
Natasa Douchevová-Janicová (HUN)
Inna Osipenková-Rodomská (AZE)
Sarah Guyotová (FRA)
Spela Ponomarenková Janičová (SLO)
Čou Jü (CHN)
Henriette Hansenová (DEN)
3/3
Marina Toribiongová (PLW)
Inna Klinovová (KAZ)
Tereza Poertalová Rivasová (ESP)
Martina Kohlová (SVK)
Lisa Carringtonová (NZL)
Andréanne Langloisová (CAN)
Lasma Liepaová (TUR)
Conny Wassmuthová (GER)
2. Martina Kohlová (SVK) Q
3. Bridgitte Ellen Hartleyová (RSA) Q
4. Yusmari Menganaová (CUB) Q
5. Conny Wassmuthová (GER) Q
6. Sabrina Ameghinová (ARG) Q
7. Olga Umaraljevová (UZB)