Olympijské hry - Vodní pólo (muži)

Srbsko - Japonsko

12:8

konec (2:5, 3:0, 4:2, 3:1)

15.08.2016, 00:30 • Maria Lenk Aquatics Centre • Skupina A • Adam Lacek (@laci_17)

Konečný výsledek:

Srbsko – Japonsko 12:8
(2:5, 3:0, 4:2, 3:1)

Branky: 3., 14., 17., 18., 25. a 27. Filipović, 15. a 20. D. Pijetlović, 6. Nikić, 16. Mandić, 20. S. Mitrović, 30. Čuk – 3., 4., 8., 22. a 29. Takei, 1. a 5. Okawa, 19. Kadono.

02:19

Srbsko právě vstřelilo branku!
Srbové využívají přesilovou hru, poprvé v utkání se prosazuje MILOŠ ČUK!

03:57

Japonsko právě vstřelilo branku!
Po faulu Miloše Čuka odpískali rozhodčí penaltu, kterou svým pátým gólem v zápase proměňuje KOJI TAKEI!

05:36

Srbové nadále navyšují své vedení, FILIP FILIPOVIĆ se prosazuje znovu, tentokrát střelou z dálky!

07:34

Srbové už si vedení v dnešním zápase nenechají vzít, hned z první akce poslední čtvrtiny se popáté v utkání prosazuje FILIP FILIPOVIĆ!

Stav po třetí čtvrtině:

Srbsko – Japonsko 10:7

3., 14., 17. a 18. Filipović, 15. a 20. D. Pijetlović, 20. a 22. S. Mitrović, 6. Nikić, 16. Mandić – 3., 4., 8. a 22. Takei, 1. a 5. Okawa, 19. Kadono

02:31

Srbové ovšem velmi rychle odpovídají, po faulu Araie se v početní výhodě prosazuje znovu STEFAN MITROVIĆ!

02:46

Japonci se ještě drží na dostřel, KOJI TAKEI proměňuje penaltu a přidává svou čtvrtou branku v zápase!

04:02

Srbský brankový koncert nadále pokračuje! STEFAN MITROVIĆ byl nehlídaný před brankou a v klidu navyšuje srbské vedení!

04:49

Na startu druhé půle se nám roztrhl pytel s góly! DUŠKO PIJETLOVIĆ tentokrát už uspěl s dalekonosnou střelou!

05:47

Po dlouhé době se prosazují také Japonci! V početní výhodě se trefuje YUKI KADONO!

06:19

Od druhé čtvrtiny už se zápas odehrává podle předpokladů, FILIP FILIPOVIĆ přidává z vyložené pozice další branku na své konto!

07:38

Srbové hned zkraje druhého poločasu otáčejí skóre na svou stranu, početní výhodu zužitkoval svým třetím gólem v zápase FILIP FILIPOVIĆ!

Stav po prvním poločase:

Srbsko – Japonsko 5:5

3. a 14. Filipović, 6. Nikić, 15. D. Pijetlović, 16. Mandić – 3., 4. a 8. Takei, 1. a 5. Okawa

00:09

Skvělým závěrem první půle Srbové dorovnávají japonské skóre! Vyrovnávací branku má na svědomí DUŠAN MANDIĆ!

01:23

Srbové v závěru prvního poločasu stahují brankové manko, další gól přidává střelou ze středu hřiště DUŠKO PIJETLOVIĆ!

02:16

A i s druhým penaltovým hodem dnešního utkání si FILIP FILIPOVIĆ poradil s bravurou a snižuje tak srbské manko na dva góly!

Stav po první čtvrtině:

Srbsko – Japonsko 2:5

3. Filipović, 6. Nikić – 3., 4. a 8. Takei, 1. a 5. Okawa

00:52

Překvapivý průběh zápasu nadále pokračuje, z rychlého brejku se prosazuje svým třetím gólem v zápase KOJI TAKEI!

02:40

Srbové snižují při početní výhodě, kterou zužitkoval SLOBODAN NIKIĆ!

03:02

Další míč plave v srbské brance a Japonci vedou už o tři branky! Z velké dálky se podruhé v utkání prosazuje KEIGO OKAWA!

04:44

Japonci překvapivě navyšují své vedení, početní výhodu využívá opět KOJI TAKEI!

05:29

Japonci se ale prosazují z dalšího útoku, z bezprostřední blízkosti branky se trefuje KOJI TAKEI!

05:56

S penaltovým hodem si FILIP FILIPOVIĆ poradil bez problému a srovnává tak stav utkání!

07:02

Japonci se ujímají překvapivě vedení, na konci první minuty utkání se prosazuje z úniku KEIGO OKAWA!